Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 07 желтоқсандағы № 535 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 08 қаңтарда № 3672 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 наурыздағы № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 24.03.2017 № 125 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1 бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Карантиндік объектілердің түрлері бойынша жалпы көлемі 113421,94 гектар жерге аудандар (қалалар) бөлінісінде карантиндік режимді енгізе отырып, қосымшаға сәйкес облыс аумағында карантинді аймақ белгіленсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы" 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 286 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылғы 15 қазанда № 2144 тіркелген, 2012 жылғы 23 қазандағы "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған);
2) "Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі "Облыс аумағында карантиндік аймақ белгілеу туралы" № 286 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 11 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 14 ақпанда № 2573 тіркелген, 2014 жылғы 27 ақпандағы № 25 "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған).
3. Облыс әкімінің аппараты заң, мемлекеттік-құқық бөліміне осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы "07"желтоқсандағы "Алматы облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" № 535 қаулысына қосымша
Алматы облысының аумағында карантиндік объектілердің түрлері бойынша белгіленген карантиндік аймақ көлемі
Аудандар,
қалалар
Барлық
залалданған
жер көлемі, гектар
оның ішінде карантиндік объектілердің түрлеріне шаққанда
америкалық
ақ көбелек
жемістің
шығыс
жемірі
калифорниялық
қалқаншалы
сымыр
жұпсыз
жібек
көбелек
1
Ақсу

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата Алматинской области от 07 декабря 2015 года № 535. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 08 января 2016 года № 3672. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24 марта 2017 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 24.03.2017 № 125 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории области карантинную зону с введением карантинного режима в разрезе районов (городов) по видам карантинных объектов на общей площади 113421,94 гектар земли согласно приложению.
2. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) "Об установлении карантинной зоны на территории области" от 18 сентября 2012 года № 286 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2144 от 15 октября 2012 года, опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" № 120 от 23 октября 2012 года);
2) "О внесении изменений в постановление акимата Алматинской области от 18 сентября 2012 года № 286 "Об установлении карантинной зоны на территории области от 28 января 2014 года № 11 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2573 от 14 февраля 2014 года, опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" № 25 от 27 февраля 2014 года).
3. Возложить на юридический, государственно-правовой отдел аппарата акима области опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к постановлению акимата Алматинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинной зоны на территории области"" от "7" декабря 2015 года № 535
Площадь установленной карантинной зоны по видам карантинных объектов на территории Алматинской области
Районы,
города
Всего
площадь заражения, гектар
в том числе по видам карантинных объектов
амери-канская
белая бабочка
восточ-ная
плодо-жорка
калифор-нийская щитовка
непарный
шелкопряд
1
Аксуский