Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 6-231 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 наурызда № 3117 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6 - тармақтарына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй – жайлар осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Талдықорған қалалық сайлау комиссиясымен (Дәулет Әбдібекұлы Жүнісов келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. "Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Малдыбай Молдыбайұлы Қалиев) Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа жүктелсін.
5. Талдықорған қаласы әкімінің аппарат басшысы Марлен Қапашұлы Көлбаевқа осы қаулының ресми жариялануын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет – ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурста, сондай–ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Талдықорған" газетінде жүзеге асырсын.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Алпысов
Қала әкімдігінің 2015 жылғы "13" наурызда "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 6-231 қаулысына 1-қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Үй – жайлар
Мекен-жайы
1.
"Талдықорған қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы

О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 13 марта 2015 года № 6-231. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 марта 2015 года № 3117
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить совместно с Талдыкорганской городской избирательной комиссией (по согласованию Жунисов Даулет Абдибекович) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган" (Калиев Малдыбай Молдыбаевич) оснастить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан стендами, щитами, тумбами.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Талдыкорган Булдыбаева Кайрата Найманбаевича.
5. Руководителю аппарата акима города Талдыкорган Кольбаеву Марлену Капашовичу осуществить официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции на интернет–ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе акимата города, а также в газете "Талдыкорган", периодическом печатном издании, получившим право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Алпысов
Приложение 1 к постановлению акимата города от "13" марта 2015 года № 6-231 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещение
Адрес
1.
Актовый зал здания государственного учреждения "Отдел жилищно – коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Талдыкорган"
город Талдыкорган,

Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 241 үй, 1 қабат
2.
Нұрғиса Тлендиев атындағы балалар саз мектебінің мәжіліс залы
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 270 үй
3.
"Талдықорған қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 272 үй
4.
Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университетінің мәжіліс залы
Талдықорған қаласы, Абай көшесі, 254 үй
Қала әкімдігінің 2015 жылғы "13" наурызда "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 6-231 қаулысына 2 - қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Орындар
Мекен – жайы
Талдықорған қаласы бойынша
1.
"Медицина колледжі" қоғамдық көліктің аялдамасының аумағындағы стенд
"Жетісу" шағын ауданы
2.
"Шевченко көшесі" қоғамдық көліктің аялдамасы аумағындағы стенд
Тәуелсіздік көшесінде Шевченко көшесімен қиылысында
3.
"Самал" қоғамдық көліктің аялдамасы аумағындағы стенд
"Самал" шағын ауданы
4.
"Мектеп" қоғамдық көліктің аялдамасы аумағындағы стенд
Белов көшесінде
5.
"№9 әскери қалашық" қоғамдық көліктің аялдамасы аумағындағы стенд
№ 9 әскери қалашық
Еркін ауылдық округінің аумағында
6.
"Дүкен" қоғамдық көліктің аялдамасы аумағында
Еркін ауылы, Сүлеев көшесінде
Өтенай ауылдық округінің аумағында
7.
Ауылдық - дәрігерлік амбулаторияның ғимаратының жанындағы стенд
Өтенай ауылы, Тұңғатов көшесінде

улица Абая, дом № 241, 1 этаж
2.
Актовый зал детской музыкальной школы имени Нургисы Тлендиева
город Талдыкорган,
улица Абая, 270
3.
Актовый зал государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Талдыкорган"
город Талдыкорган,
улица Абая, 272
4.
Актовый зал Жетысуского государственного университета имени Ильяса Жансугурова
город Талдыкорган,
улица Абая, 254
Приложение 2 к постановлению акимата города от "13" марта 2015 года № 6-231 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан"
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
Места
Адрес
По городу Талдыкорган
1.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Медицинский колледж"
микрорайон "Жетысу"
2.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "улица Шевченко"
по улице Тауелсиздик на пересечении с улицей Шевченко
3.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Самал"
микрорайон "Самал"
4.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Школа"
по улице Белова
5.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Военный городок № 9"
военный городок № 9
На территории Еркинского сельского округа
6.
Стенд на территории остановки общественного транспорта "Магазин"
село Еркин, по улице Сулеева
На территории Отенайского сельского округа
7.
Стенд у здания сельской врачебной амбулатории
село Отенай, по улице Тунгатова