Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Талдықорған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 12-471 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 18-777 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 қыркүйекте № 3430 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 29-420 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 27.06.2016 № 29-420 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабының 4-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 8) тармақшасына және "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі Ережесін бекіту туралы" 2012 жылғы 29 қазандағы № 410 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы "Талдықорған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 26 маусымдағы № 3248 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2015 жылдың 3 шілдесінде № 29 жарияланған) № 12-471 қаулысымен бекітілген "Талдықорған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеге (бұдан әрі - Ереже) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген Ереженің 16-тармағының 17) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Қала әкімінің аппарат басшысы Шоқанова Гаухар Жексенбайқызына осы қаулының ресми жариялауын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында, сондай-ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Талдықорған" газетінде жариялауын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысы Шоқанова Гаухар Жексенбайқызына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласының әкімі Е. Алпысов

О внесении изменения в постановление акимата города Талдыкорган от 19 мая 2015 года № 12-471 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Талдыкорган""
Постановление акимата города Талдыкорган от 10 августа 2015 года № 18-777. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 сентября 2015 года № 3430. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27 июня 2016 года № 29-420
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 27.06.2016 № 29-420.
В соответствии с пунктом 4 статьи 38 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 18 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" и Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Положение о государственном учреждении "Аппарат акима города Талдыкорган" (далее - Положение), утвержденное постановлением акимата города Талдыкорган от 19 мая 2015 года № 12-471 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 июня 2015 года № 3248 и опубликованного в газете "Талдыкорган" от 3 июля 2015 года № 29) следующее изменение:
подпункт 17) пункта 16 указанного Положения исключить.
2. Руководителю аппарата акима города Шокановой Гаухар Жексенбаевне осуществить официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе акимата города, а также в газете "Талдыкорган", периодическом печатном издании, получившим право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Шоканову Гаухар Жексенбаевну.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Талдыкорган Е. Алпысов