Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-02 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 03-06 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 сәуірде № 3133 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 20 мамырдағы № 05-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімінің 20.05.2015 № 05-13 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы әкімінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Қапшағай қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 қаңтарында № 3012 тіркелген, "Нұрлы олке" газетінде 2015 жылдың 2 ақпанында №06 (311) жарияланған) № 01-02 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасының 17-тармағының бірінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Орталығы: Қапшағай қаласы, 5-шағын аудан, Мостостроителей көшесі, № 1, Қапшағай қаласы бойынша мемлекеттік кіріс басқармасы";
аталған шешімнің қосымшасының 19-тармағының бірінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Орталығы: Заречное ауылы, Центральный көшесі, № 22, дәрігерлік амбулатория";
аталған шешімнің қосымшасының 23-тармағының бірінші абзацы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Орталығы: Шеңгелді ауылы, Мақатаев көшесі, № 10, Қадырғали Жалайыр атындағы № 6 орта мектебі";
аталған шешімнің қосымшасының 22-тармағының екінші абзацындағы "Райымбек көшесі № 1-ден 53-ке дейін, Ескелді би көшесі № 1-ден 55-ке дейін, Уәлиханов көшесі № 1-ден 7-ге дейін, "Қайнар" шағын ауданы" сөздері алынып тасталсын;
аталған шешімнің қосымшасының 9-тармағының екінші абзацындағы "Строитель" бағбандық серіктестігі" сөздері алынып тасталсын;
аталған шешімнің қосымшасының 7-тармағының екінші абзацы "18-шағын аудан: Жастар көшесі № 18, Ахмешев көшесі № 10, № 12, № 10/1, Құрманғазы көшесі № 25, Көгедай көшесі № 14, Октябрьская көшесі № 25/2" сөздерімен толықтырылсын;

О внесений изменений и дополнений в решение акима города Капшагай от 6 января 2015 года № 01-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай"
Решение акима города Капшагай Алматинской области от 20 марта 2015 года № 03-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2015 года № 3133. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 20 мая 2015 года № 05-13
Сноска. Утратило силу решением акима города Капшагай Алматинской области от 20.05.2015 № 05-13 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким города Капшагай РЕШИЛ:
Внести следующие изменения и дополнения в решение акима города Капшагай от 6 января 2015 года № 01-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в городе Капшагай" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 января 2015 года № 3012, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 3 февраля 2015 года №06 (311).
изложить в новой редакции первый абзац пункта 17 приложения указанного решения:
"Центр: город Капшагай, 5-микрорайон, улица Мостостроителей, № 1, управления государственных доходов по городу Капшагай";
изложить в новой редакции первый абзац пункта 19 приложения указанного решения:
"Центр: село Заречное, улица Центральная, № 22, врачебная амбулатория";
изложить в новой редакции первый абзац пункта 23 приложения указанного решения:
"Центр: село Шенгельды, улица Макатаева, № 10, средняя школа № 6 имени Кадыргали Жалайыра";
исключить из второго абзаца пункта 22 приложения указанного решения слова "улица Райымбека с № 1 по № 53, улица Ескелды би с № 1 по № 55, улица Валиханова с № 1 по № 7, микрорайон "Кайнар";
исключить из второго абзаца пункта 9 приложения указанного решения слова "садоводческое товарищество "Строитель";
дополнить второй абзац пункта 7 приложения указанного решения словами "18-микрорайон: улица Жастар №18, улица Ахмешев № 10, № 12, № 10/1, улица Курмангазы № 25, улица Когедай № 14, улица Октябрьская № 25/2";

аталған шешімнің қосымшасының 8-тармағының екінші абзацы "19-шағын аудан: № 1г, Веселая көшесі № 13, Комсомольская көшесі № 7г, Вивальди көшесі № 17, № 14" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 10-тармағының екінші абзацы "20-шағын аудан: Әйтеке би көшесі № 1, № 11, Алмагүл көшесі № 18, № 56, № 10, Веселая көшесі № 8, № 15, Ботагөз көшесі № 12, № 14; Сейфуллин көшесі № 2а, № 2б, № 9/1, № 2д" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 11-тармағының екінші абзацы "Рауан" шағын ауданы: 9-линия № 1, 2-линия № 17, 3-линия № 23, 4-линия № 1б; "Спутник" шағын ауданы: № 52, "Строитель" бағбандық серіктестігі" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 14-тармағының екінші абзацы "3-шағын ауданы: № 28д" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 17-тармағының екінші абзацы "Гүлдер" шағын ауданы: № 17, № 41, № 24, № 34/1, № 49, № 66, № 48, № 61, Шенгельдинская көшесі № 1, № 3, № 8, Капшагайская көшесі № 3/1; 8-шағын аудан: Центральная көшесі № 4, № 40, № 10, 3 сектор № 12, № 34, Алатау көшесі № 6; 10-шағын аудан: Алатау көшесі № 17, Центральная көшесі № 1б, № 2, № 27, № 56, № 52, № 37, № 40, № 14, 1 сектор № 1, № 30, № 33, № 16, 3 сектор № 5, № 9, № 10/1, Малайсары көшесі № 26в, № 34, 2 сектор № 16, Жібек Жолы көшесі № 44/1, № 46, № 22, № 30; "Восточный" шағын ауданы: № 23, № 35/1, № 11а, № 20, № 27б, № 3б; 12а-шағын ауданы: № 11, № 9; "Арна" шағын ауданы: № 60, № 141; Қонаев көшесі № 29, № 31, № 31а, № 18б, № 18б/1" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 18-тармағының екінші абзацы "5-шағын ауданы: № 48а; "Қарлығаш" шағын ауданы: № 34/1, 3 сектор № 29, № 28, № 40, 1 сектор № 19, № 11а" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 19-тармағының екінші абзацы "Набережный көшесі № 30, № 60, № 38, Момышұлы көшесі № 11, Дзержинского көшесі № 70, Наурызбай батыр көшесі № 5, Тәуелсіздік көшесі № 15, Центральная көшесі № 11" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 22-тармағының екінші абзацы "Бейбітшілік көшесі № 14, № 9, № 7, Айымбетов көшесі № 44/2, № 42, № 41, Тәуелсіздік көшесі № 13" сөздерімен толықтырылысын;
аталған шешімнің қосымшасының 23-тармағының екінші абзацы "Райымбек көшесі № 1-ден 53-ке дейін, Ескелді би көшесі № 1-ден 55-ке дейін, Уәлиханов көшесі № 1-ден 7-ге дейін, Жиенқұлов көшесі, "Қайнар" шағын ауданы" сөздерімен толықтырылсын;
аталған шешімнің қосымшасының 9-тармағының бірінші абзацындағы "№ 20 кәсіби лицейі" сөздері "Қапшағай көпсалалық колледжі" сөздерімен ауыстырылсын;

дополнить второй абзац пункта 8 приложения указанного решения словами "19-микрорайон: № 1г, улица Веселая № 13, улица Комсомольская № 7г, улица Вивальди № 17, № 14";
дополнить второй абзац пункта 10 приложения указанного решения словами "20-микрорайон: Айтеке би № 1, № 11, улица Алмагуль № 18, № 56, № 10, улица Веселая № 8, № 15, улица Ботагоз № 12, № 14; улица Сейфуллина № 2а, № 2б, № 9/1, № 2д";
дополнить второй абзац пункта 11 приложения указанного решения словами "микрорайон "Рауан": 9-линия № 1, 2-линия № 17, 3-линия № 23, 4-линия № 1б; микрорайон "Спутник": № 52, садоводческое товарищество "Строитель";
дополнить второй абзац пункта 14 приложения указанного решения словами "3-микрорайон: № 28д";
дополнить второй абзац пункта 17 приложения указанного решения словами "микрорайон "Гульдер": № 17, № 41, № 24, № 34/1, № 49, № 66, № 48, № 61, улица Шенгельдинская № 1, № 3, № 8, улица Капшагайская № 3/1; 8-микрорайон: улица Центральная № 4, № 40, № 10, 3 сектор № 12, № 34, улица Алатау № 6; 10-микрорайон: улица Алатау № 17, улица Центральная № 1б, № 2, № 27, № 56, № 52, № 37, № 40, № 14, 1 сектор № 1, № 30, № 33, № 16, 3 сектор № 5, № 9, № 10/1, улица Малайсары № 26в, № 34, 2 сектор № 16, улица Жибек Жолы № 44/1, № 46, № 22, № 30; микрорайон "Восточный": № 23, № 35/1, № 11а, № 20, № 27б, № 3б; 12а-микрорайон: № 11, № 9; микрорайон "Арна": № 60, № 141; улица Кунаева № 29, № 31, № 31а, № 18б, № 18б/1";
дополнить второй абзац пункта 18 приложения указанного решения словами "5-микрорайон: № 48а; микрорайон "Карлыгаш": № 34/1, 3 сектор № 29, № 28, № 40, 1 сектор № 19, № 11а";
дополнить второй абзац пункта 19 приложения указанного решения словами "улица Набережная № 30, № 60, № 38, улица Момышулы № 11, улица Дзержинского № 70, улица Наурызбай батыр № 5, улица Тауелсиздик № 15, улица Центральная № 11";
дополнить второй абзац пункта 22 приложения указанного решения словами "улица Бейбитшилик № 14, № 9, № 7, улица Айымбетова № 44/2, № 42, № 41, улица Тауелсиздик № 13";
дополнить второй абзац пункта 23 приложения указанного решения словами "улица Райымбека с № 1 по 53, улица Ескелды би с № 1 по 55, улица Валиханова с № 1 по 7, улица Жиенкулова, микрорайон "Кайнар";
в первом абзаце пункта 9 приложения указанного решения заменить слова "профессиональный лицей № 20" на слова "Капшагайский многопрофильный колледж";

аталған шешімнің қосымшасының 11-тармағының екінші абзацындағы "Алтын Алма" сөздері "Қапшағай Алтын Алма" сөздерімен, "Связист" сөзі "Связист-1" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушысына жүктелсін.
3. Қапшағай қаласы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушысына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Кикимов

во втором абзаце пункта 11 приложения указанного решения заменить слова "Алтын Алма" на слова "Қапшағай Алтын Алма", слово "Связист" на слово "Связист-1".
Контроль за исполнением указанного решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города.
Возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Капшагай опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского акимата.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Кикимов