Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 45 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 01 сәуірде № 3120 болып тіркелді. Текелі қаласының әкімшілігі. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 90 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қаласы әкімдігінің 27.04.2015 № 90 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Констититуциялық заңының 28-бабының 4 және 6 - тармақтарына сәйкес Текелі қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй – жайлар осы қаулының 1 - қосымшасына сәйкес берілсін.
Текелі қалалық сайлау комиссиясымен (Жандос Мұхамедқалиұлы Тұрысбеков келісім бойынша) бірлесіп Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 - қосымшасына сәйкес белгіленсін.
"Текелі қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Джалил Шамилович Нигматулин) Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау Текелі қаласы әкімінің орынбасары Болат Далабайұлы Белдібековке жүктелсін.
Текелі қаласы әкімінің аппарат басшысы Бақытжан Запирұлы Менисовке осы қаулының ресми жариялануын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет - ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурста, сондай-ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Текелі тынысы" газетінде жүзеге асырсын.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қаласының әкімі Т. Қайнарбеков
Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 45 қаулысына 1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Үй-жайлар
Мекен-жайы
1.
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Текелі қаласы,
Әбілхан Қастеев көшесі, № 8
2.
"Казцинк-ТЭК" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің акт залы
Текелі қаласы,
Дінмұхамед Қонаев көшесі, № 176
3.
"Текелі қаласы әкімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының акт залы
Текелі қаласы,
Тәуелсіздік көшесі,
№ 11
4.
"Текелі қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 8 орта мектеп мектепке дейін шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Текелі қаласы,
Жеңіс көшесі, № 10
5.
"Текелі қаласы әкімінің Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Металлург" клубының акт залы
Текелі қаласы,
Қаныш Сәтпаев көшесі, № 10

О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата города Текели Алматинской области от 27 марта 2015 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 01 апреля 2015 года № 3120. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27 апреля 2015 года № 90
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Текели Алматинской области от 27.04.2015 № 90.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Определить совместно с Текелийской городской избирательной комиссией (по согласованию Турысбеков Жандос Мухаметкалиевич) места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции города Текели" (Нигматулин Джалил Шамилович) оснастить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан стендами, щитами, тумбами.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Текели Бельдебекова Болата Далабаевича.
Руководителю аппарата акима города Текели Менисову Бакытжану Запировичу осуществить официальное опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции на интернет–ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе акимата города, а также в газете "Текели тынысы", периодическом печатном издании, получившим право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Текели Т. Кайнарбеков
Приложение 1 к постановлению акимата города Текели от "27" марта 2015 года № 45 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
Помещения
Адрес
1.
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
город Текели,
улица Абилхана Кастеева, № 8
2.
Актовый зал товарищества с ограниченной ответственностью "Казцинк-ТЭК"
город Текели,
улица Динмухамеда Конаева, № 176
3.
Актовый зал государственного коммунального предприятия "Дом культуры акима города Текели"
город Текели,
улица Тауелсиздик,
№ 11
4.
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 8 с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования города Текели"
город Текели,
улица Женис, № 10
5.
Актовый зал клуба "Металлург" государственного коммунального предприятия "Дом культуры акима города Текели"
город Текели,
улица Каныша Сатпаева, № 10

Текелі қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 45 қаулысына 2 қосымша
Кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Орын
Мекен жай
Текелі қаласы бойынша
№ 4 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд
Әбілхан Қастеев көшесі, № 8
Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд
Тәуелсіздік көшесі,
№ 11
Қалалық базар жанындағы стенд
Мұхтар Әуезов көшесі,
№ 33
Спорт сарайы ғимаратының жанындағы стенд
Қаныш Сәтпаев көшесі, № 44
Рудничный ауылдық округі бойынша
Пошта байланысы бөлімшесінің жанындағы стенд
Бейбітшілік көшесі,
№ 55

Приложение 2 к постановлению акимата города Текели от "27" марта 2015 года № 45 "О предоставлении кандидатам в Президенты Республики Казахстан на договорной основе помещения для встреч с избирателями и об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан"
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов
Места
Адрес
по городу Текели
Стенд возле здания средней школы № 4
улица Абилхана Кастеева, № 8
Стенд возле здания Дома культуры
улица Тауелсиздик,
№ 11
Стенд возле городского рынка
улица Мухтара Ауезова, № 33
Стенд возле здания Дворца спорта
улица Каныша Сатпаева, № 44
По Рудничному сельскому округу
Стенд возле отделения почтовой связи
улица Бейбитшилик, 55