Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № 42-277 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 215 жылы 18 қарашада № 3561 болып тіркелді.Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 наурыздағы № 2-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 28.03.2016 № 2-10 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2978 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (3214), 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (3215) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 37-241 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3052 тіркелген, 2015 жылғы 27 ақпандағы № 9 (3220) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 39-255 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3214 тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы № 25 (3236) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-262 шешіміне (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3406 тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 39 (3250), 2015 жылғы 2 қазандағы № 40 (3251), 2015 жылғы 9 қазандағы № 41 (3252) қалалық "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 42-277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 ноября 2015 года № 3561. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 марта 2016 года № 2-10
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28.03.2016 № 2-10.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2978, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 16 января 2015 года № 3 (3214), от 23 января 2015 года № 4 (3215)), в решение Текелийского городского маслихата от 9 февраля 2015 года № 37-241 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3052, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 27 февраля 2015 года № 9 (3220)), в решение Текелийского городского маслихата от 27 мая 2015 года № 39-255 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3214, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 19 июня 2015 года № 25 (3236)), в решение Текелийского городского маслихата от 7 сентября 2015 года № 40-262 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3406, опубликованного в городской газете "Текели тынысы" от 24 сентября 2015 года № 39 (3250), от 2 октября 2015 года № 40 (3251), от 9 октября 2015 года № 41 (3252)), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2787252 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 181499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6414 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6639 мың теңге;
трансферттер түсімі 2592700 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 723345 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 782787 мың теңге;
субвенциялар 1086568 мың теңге;
2) шығындар 2810480 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 27228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 27228 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 2787252 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 181499 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 6414 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 6639 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 2592700 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 723345 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 782787 тысяч тенге;
субвенции 1086568 тысяч тенге;
2) затраты 2810480 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 27228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 27228 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. "Текелі қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Мырзахметова Ф. С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования города Текели" (по согласованию Мырзахметова Ф. С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы Н. Сибирякова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-228 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-277 шешіміне 1 қосымша

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата Н. Сибирякова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский
Приложение 1 к решению Текелийского городского маслихата от 9 ноября 2015 года № 42-277 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 36-228 "О бюджете города Текели на 2015-2017 годы"

196459
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11295
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7462
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
26666
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18753
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
132283
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
143720
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
445
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
445
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
445
2
Әлеуметтік көмек
120811
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117652
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24211
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
199
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1555
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10906
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10983
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1198
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21585
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6708
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13354
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
26953
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3159
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3159
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

196459
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11295
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7462
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
26666
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18753
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
132283
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
143720
1
Социальное обеспечение
445
464
Отдел образования района (города областного значения)
445
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
445
2
Социальная помощь
120811
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117652
002
Программа занятости
24211
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
199
005
Государственная адресная социальная помощь
1555
006
Оказание жилищной помощи
10906
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10983
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1198
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21585
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6708
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13354
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
26953
464
Отдел образования района (города областного значения)
3159
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3159
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)