Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 57-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 3604 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 сәурдегі № 3-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 29.04.2016 № 3-13 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2971 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 44-1 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3049 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-1 шешіміне (2015 жылғы 8 маусымындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3196 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы № 27 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-1 шешіміне (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3405 тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 39 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-1 шешіміне (2015 жылғы 17 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3553 тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашадағы № 47 "Алакөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 57-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2015 года № 3604. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2016 года № 3-13
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2016 № 3-13.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2971, опубликованного в газете "Алакол" от 10 января 2015 года № 2), в решение Алакольского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 44-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года №42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3049, опубликованного в газете "Алакол" от 28 февраля 2015 года № 9), в решение Алакольского районного маслихата от 27 мая 2015 года № 49-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3196, опубликованного в газете "Алакол" от 27 июня 2015 года № 27), в решение Алакольского районного маслихата от 07 сентября 2015 года № 52-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3405, опубликованного в газете "Алакол" от 18 сентября 2015 года № 39), в решение Алакольского районного маслихата от 09 ноября 2015 года № 55-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 ноября 2015 года № 3553, опубликованного в газете "Алакол" от 20 ноября 2015 года № 47) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7071722 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1508154 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17329 мың теңге;
трансферттер түсімі 5533926 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2079637 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1137860 мың теңге;
субвенциялар 2316429 мың теңге;
2) шығындар 7132666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 22127 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 29730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 7603 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 87071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 87071 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 7071722 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1508154 тысяч тенге;
неналоговые поступления 12313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17329 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5533926 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2079637 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1137860 тысяч тенге;
субвенции 2316429 тысяч тенге.
2) затраты 7132666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 22127 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 29730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 7603 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 87071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 87071 тысяч тенге.";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, бюджет және заңдылықты сақтау жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Алакөл аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Бекболатов С. Н.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По соблюдению законности, экономики и бюджету".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Алакольского района" (по согласованию Бекболатов С. Н.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешiм 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы Байбазаров С. М.
Алакөл аудандық
мәслихаттың хатшысы Сейрбаев Б. Т.
Алакөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағыы "Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы" "Алакөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-1 шешіміне өзгерістер енгізу № 57-1 шешіміне 1 қосымша

5. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии Алакольского
районного маслихата Байбазаров С. М.
Секретарь Алакольского
районного маслихата Сейрбаев Б. Т.
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 57-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-1 "О бюджете Алакольского района на 2015-2017 годы"

12 407
004
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
12 000
005
Ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
88 091
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 380
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
35 200
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
149
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
493 870
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
51 186
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
51 186
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
249 690
2
Әлеуметтік көмек
227 229
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
227 229
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
52 893
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт, ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18 549
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 460
006
Тұрғын үй көмек көрсету
3 830
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 358
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 812
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23 332
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 726
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
32 367
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21 902
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22 461
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 461
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 747
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

12 407
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района
12 000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района
88 091
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 380
012
Капитальные расходы государственных органов
500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
35 200
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
149
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
493 870
467
Отдел строительства района (города областного значения)
51 186
037
Строительство и реконструкция объектов образования
51 186
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
249 690
2
Социальная помощь
227 229
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
227 229
002
Программа занятости
52 893
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18 549
005
Государственная адресная социальная помощь
1 460
006
Оказание жилищной помощи
3 830
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 358
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 812
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 332
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 726
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32 367
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21 902
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22 461
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 461
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
17 747
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат