Жамбыл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 250 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 сәуірде № 3137 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 479 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 26.09.2016 № 479 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Жамбылскому району
Постановление акимата Жамбылского района Алматинской области от 18 марта 2015 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2015 года № 3137. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 26 сентября 2016 года № 479
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылского района Алматинской области от 26.09.2016 № 479.
Примечание РЦПИ.
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 14) тармақшасына, "Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру Ережесін бекіту туралы" 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2331 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысына сәйкес және "2015 жылға арналған Алматы облысы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" 2015 жылғы 12 ақпандағы № 74 Алматы облысы әкімдігінің қаулысын орындау мақсатында, Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жамбыл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстары қосымшаға сәйкес ұйымдастырылып өткізілсін.
"Жамбыл ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Әлімғожаев Өміртай), "Жамбыл ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауылдық округтеріндегі ветеринариялық пункттері бар Алматы облысының Жамбыл аудандық Ветеринариялық станциясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Мамутов Ермек Қапарұлы) және ауылдық округтер әкімдері аумақтардағы ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарының жүргізілуін қамтамасыз етсін.

В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2331 "Об утверждении Правил идентификации сельскохозяйственных животных", и во исполнения постановления акимата Алматинской области от 12 февраля 2015 года № 74 "Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных на территории Алматинской области на 2015 год", акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Организовать и провести работу по идентификации сельскохозяйственных животных по Жамбылскому району согласно приложения.
Государственному учреждению "Отдел ветеринарии Жамбылского района" (Алимгожаев Умиртай), государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения "Ветеринарная станция с ветеринарными пунктами сельских округов Жамбылского района Алматинской области" Государственного учреждения "Отдел ветеринарии Жамбылского района" (Мамутов Ермек Капарович) и акимам сельских округов обеспечить проведение идентификации сельскохозяйственных животных на подведомственной территории.

Жамбыл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қыркүйектегі "Жамбыл ауданы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы" № 643 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылы 28 қазанда № 2898 тіркелген, 2014 жылғы 01 қарашада аудандық "Атамекен" газетінде № 44 (5724) жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Жұмабек Тоқаұлы Чажабаевқа жүктелсін.
Жамбыл ауданының ветеринария бөлімінің басшысы Әлімғожаев Өміртайға осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Далабаев

Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылского района от 29 сентября 2014 года № 643 "Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по Жамбылскому району" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 октября 2014 года № 2898, опубликованного в районной газете "Атамекен" 01 ноября 2014 года № 44 (5724)).
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жумабека Токаевича Чажабаева.
Возложить на руководителя отдела ветеринарии государственного учреждения Жамбылского района Алимгожаева Умиртая опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Далабаев