Еңбекшіқазақ ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 52-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 28 қазанда № 3507 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 57-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 57-4 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-1-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының бас маманы Джелдикбаева Айкерим Алчиновнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
52-сессиясының төрағасы Е. Жақыпбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Талқамбаев

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Енбекшиказахскому району
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 29 сентября 2015 года № 52-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 октября 2015 года № 3507. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 5 февраля 2016 года № 57-4
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 05.02.2016 № 57-4.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Енбекшиказахскому району.
2. Возложить на главного специалиста аппарата районного маслихата Джелдикбаеву Айкерим Алчиновну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По соблюдению законодательства и бюджета".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель 52-сессии
районного маслихата Е. Жакыпбаев
Секретарь районного маслихата А. Талкамбаев