Ескелді ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Ескелді аудан әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 3081 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімінің 27.04.2015 № 4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Немеребаев Шынғыс Турарбаевичқа жүктелсін.
3. Ескелді ауданы әкімінің аппарат басшысының міндетін атқарушы Немеребаев Шынғыс Турарбаевичқа осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Н. Қылышбаев
Ескелді ауданы әкімінің
2015 жылғы 25 ақпандағы
"Ескелді ауданында дауыс беруді
өткізу және дауыс санау үшін
сайлау учаскелерін құру туралы"
№ 3 шешіміне қосымша
№ 214 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қайнарлы ауылы, Океев көшесі № 80, Ескелді ауданы әкімдігінің Қаблиса Жырау атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қайнарлы ауылы.
№ 215 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоржымбай ауылы, Ескелді ауданы әкімдігінің Қаблиса Жырау атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қоржымбай ауылы.
№ 216 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтасты ауылы, Қ. Тоқаев көшесі № 35, Ескелді ауданы әкімдігінің Қаблиса Жырау атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақтасты ауылы.
№ 217 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөктерлі ауылы, М. Шоқай көшесі № 23, медициналық пункт.
Шекарасы: Бөктерлі ауылы.
№ 218 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкжазық ауылы, Жандосов көшесі № 2, Ескелді ауданы әкімдігінің Балпык би атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Көкжазық ауылы.
№ 219 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теңлік ауылы, Достық көшесі № 54, медициналық пункт. Шекарасы: Теңлік ауылы.
№ 220 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаратал ауылы, Шегебайұлы көшесі № 65, Ескелді ауданы әкімдігінің Қаратал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қаратал ауылы.
№ 221 сайлау учаскесі.
Орталығы: Теректі ауылы, Бопау батыр көшесі № 44, медициналық пункт.
Шекарасы: Теректі ауылы.
№ 222 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сырымбет ауылы, Ескелді би көшесі № 60а, Сырымбет ауылдық округінің мәдениет үйі.
Шекарасы: Сырымбет ауылы.
№ 223 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жетісу ауылы, Досқожанова көшесі № 75, Ескелді ауданы әкімдігінің Жетісу орта мектебі.
Шекарасы: Жетісу, Жендік ауылдары.
№ 224 сайлау учаскесі.
Орталығы: Екпінді ауылы, Ескелді би көшесі № 16, Ескелді ауданы әкімдігінің Жетісу орта мектебі.
Шекарасы: Екпінді ауылы.
№ 225 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғызағаш ауылы, Г. Орманов көшесі № 47, Ескелді ауданы әкімдігінің Жалғызағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жалғызағаш, Биғаш ауылдары.
№ 226 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алдабергенов ауылы, Жамбыл көшесі № 2, Ескелді ауданы әкімдігінің Байысов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Алдабергенов ауылы.
№ 227 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жастар ауылы, Борамбаев көшесі № 1, Көксу ауылшаруашылық колледжі.
Шекарасы: Жастар ауылы.
№ 228 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Жастар көшесі № 4, Ескелді ауданы әкімдігінің Жаңалық негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаңалық ауылы.
№ 229 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бақтыбай ауылы, Рыскулов көшесі № 36, Ескелді ауданы әкімдігінің Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Бақтыбай ауылы.
№ 230 сайлау учаскесі.
Орталығы: Елтай ауылы, Жансенгіров көшесі № 30, Ескелді ауданы әкімдігінің Сейфуллин атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Елтай ауылы.
№ 231 сайлау учаскесі.
Орталығы: Абай ауылы, Т. Рүстембеков көшесі № 27, Ескелді ауданы әкімдігінің Абай атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Абай, Өрқусақ ауылдары.
№ 232 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ешкіөлмес ауылы, Махамбет Өтемісұлы көшесі № 1, Ескелді ауданы әкімдігінің Олег Кошевой атындағы негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ешкіөлмес ауылы.
№ 233 сайлау учаскесі.
Орталығы: М. Байысов ауылы, Бақтыбай көшесі № 7, Ескелді ауданы әкімдігінің Т. Рүстембеков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: М. Байысов ауылы.
№ 234 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шымыр ауылы, Маметова көшесі № 44, Ескелді ауданы әкімдігінің М. Маметова атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шымыр ауылы.
№ 235 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Победа көшесі № 49А, Ескелді ауданы әкімдігінің Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Ескельдинскому району
Решение акима Ескельдинского района Алматинской области от 25 февраля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 февраля 2015 года № 3081. Утратило силу решением акима Ескельдинского района Алматинской области от 27 апреля 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Ескельдинского района Алматинской области от 27.04.2015 № 4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Ескельдинском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Немеребаева Шынгыса Турарбаевича.
3. Возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Немеребаева Шынгыса Турарбаевича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Н. Кылышбаев
Приложение к решению акима
Ескельдинского района
от 25 февраля 2015 года № 3
"Об образовании избирательных участков
для проведения голосования и подсчета
голосов по Ескельдинскому району"
Избирательный участок № 214.
Центр: село Кайнарлы, улица Океева № 80, средняя школа имени Каблиса Жырау с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Кайнарлы.
Избирательный участок № 215.
Центр: село Коржымбай, средняя школа имени Каблиса Жырау с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Коржымбай.
Избирательный участок № 216.
Центр: село Актасты, улица К. Токаев № 35, средняя школа имени Каблиса Жырау с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Актасты.
Избирательный участок № 217.
Центр: село Боктерли, улица М. Шокай № 23, медицинский пункт.
В границах: село Боктерли.
Избирательный участок № 218.
Центр: село Кокжазык, улица Жандосава № 2, средняя школа имени Балпык би акимата Ескельдинского района.
В границах: село Кокжазык.
Избирательный участок № 219.
Центр: село Тенлик, улица Достык № 54, медицинский пункт.
В границах: село Тенлик.
Избирательный участок № 220.
Центр: село Каратал, улица Шегебайулы № 65, Каратальская средняя школа с дошкольным мини центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Каратал.
Избирательный участок № 221.
Центр: село Теректы, улица Бопау батыр № 44, медицинский пункт.
В границах: село Теректы.
Избирательный участок № 222.
Центр: село Сырымбет, улица Ескельды би № 60а, дом культуры Сырымбетского сельского округа.
В границах: село Сырымбет.
Избирательный участок № 223.
Центр: село Жетысу, улица Доскожановой № 75, средняя школа Жетысу акимата Ескельдинского района.
В границах: сел Жетысу, Жендык.
Избирательный участок № 224.
Центр: село Екпенды, Ескельды би № 16, средняя школа Жетысу акимата Ескельдинского района.
В границах: село Екпенды.
Избирательный участок № 225.
Центр: село Жалгызагаш, улица Г. Орманова № 47, Жалгизагашская средняя школа с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: сел Жалгызагаш, Бигаш.
Избирательный участок № 226.
Центр: село Алдабергенов, улицы Жамбыла № 2, средняя школа имени Байысова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Алдабергенов.
Избирательный участок № 227.
Центр: село Жастар, улица Борамбаева № 1, Коксуский сельскохозяйственный колледж.
В границах: село Жастар.
Избирательный участок № 228.
Центр: село Жаналык, улица Жастар № 4, основная средняя школа Жаналык с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Жаналык.
Избирательный участок № 229.
Центр: село Бактыбай, улица Рыскулова № 36, средняя школа имени Бактыбая Жолбарысулы с дошкольным мини центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Бактыбай.
Избирательный участок № 230.
Центр: село Ельтай, улица Жансенгирова № 30, средняя школа имени Сейфуллина с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Ельтай.
Избирательный участок № 231.
Центр: село Абай, улица Т. Рустембекова № 27, средняя школа имени Абай с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: сел Абай, Оркусак.
Избирательный участок № 232.
Центр: поселок Карабулак, село Ешкиольмес, улица Махамбет Отемисулы № 1, основная средняя школа имени Олега Кошевого с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Ешкиольмес.
Избирательный участок № 233.
Центр: село М. Байысова, улица Бактыбая № 7, средняя школа имени Т. Рустембекова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село М. Байысова.
Избирательный участок № 234.
Центр: село Шымыр, улица Маметовой № 44, средняя школа имени М. Маметовой с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Шымыр.
Избирательный участок № 235.
Центр: поселок Карабулак, улица Победы № 49А, Карабулакская средняя школа с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.

Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Победа, Қабсаматов, К. Жапсарбаев, 8 Март, Титов, Б. Момышұлы, Қабанбай батыр, Королев, Қыдырбаев, О. Бокеев, Резников, Алдабергенов № 19-дан 113-ке дейін (тақ жағы), Ауезов № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Каратальская № 25-тен 65-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Қалдаяқов № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы).
№ 236 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Токтаров көшесі № 9, Ескелді ауданы әкімдігінің Шестаков атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Пушкин, Южная, Б. Сокпақбаев, Байсейтова, Бақтыбай, Терешкова, Т. Тоқтаров, Строителей, Қ. Рысқұлбеков, С. Ногайбаева, Некрасов, Рустембеков, Ш. Смаханұлы, Мади Бапұлы, Жақыпбаев № 115-тен 127-ге дейін (тақ жағы), № 128-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Гагарин № 53-тен 77-ге дейін (тақ жағы), № 68-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Акименко № 77-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 66-дан 90-ға дейін (жұп жағы), Шестаков № 71-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 84-тен 102-ге дейін (жұп жағы), Оразбеков № 51-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен 90-ға дейін (жұп жағы), Байысов № 77-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 74-тен 96-ға дейін (жұп жағы), Шевченко № 81-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 68-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Копесбаев № 49-дан 63-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 66-ға дейін (жұп жағы), Ш. Уалиханов № 91-ден 111-ге дейін (тақ жағы), № 82-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 59-дан 79-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 72-ге дейін (жұп жағы), Толстой № 9-дан 51-ге дейін (тақ жағы), № 14-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Әйтеке би, М. Өтемісұлы, Нурманбетова, Свердлова.
№ 237 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Сатпаева көшесі № 58, Ескелді ауданы әкімдігінің Социалистік Еңбек Ері Нұрмолда Алдабергенов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Панфилов № 1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Қазанғап, Ә. Бейсеуов, М. Дулатов, Дайыров № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), Сатпаев № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Сейфуллин № 67-ден 91-ге дейін (тақ жағы), № 90-нан 110-ға дейін (жұп жағы), Гоголь № 89-дан 93-ке дейін (тақ жағы), № 94-тен 100-ге дейін (жұп жағы), Тойшыұлы № 31-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Жақыпбаев № 73-тен 113-ке дейін (тақ жағы), № 96-дан 126-ға дейін (жұп жағы), Гагарин № 9-дан 51-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 66-ға дейін (жұп жағы), Акименко № 33-тен 75-ке дейін (тақ жағы), № 20-дан 64-ке дейін (жұп жағы), Байысов № 31-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 26-дан 72-ге дейін (жұп жағы), Шестаков № 27-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 34-тен 82-ге дейін (жұп жағы), Оразбеков № 46-дан 70-ке дейін (жұп жағы).
№ 238 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Акименко көшесі № 2, Ескелді ауданы әкімдігінің Титов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: поселок Карабулак, улицы: Победа, Кабсаматова, К. Жапсарбаева, 8 Марта, Титова, Б. Момышулы, Кабанбай батыра, Королева, Кыдырбаева, О. Бокеева, Резникова, Алдабергенова с № 19 по 113 (нечетная сторона), Ауэзова с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Каратальская с № 25 по 65 (нечетная сторона), с № 28 по 84 (четная сторона), Калдаякова с № 1 по 13 (нечетная сторона),.
Избирательный участок № 236.
Центр: поселок Карабулак, улица Токтарова № 9, средняя школа имени Шестакова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: поселок Карабулак, улицы: Пушкина, Южная, Б. Соқпакбаева, Байсеитовой, Бактыбая, Терешковой, Т. Токтарова, Строителей, К. Рыскулбекова, С. Ногайбаевой, Некрасова, Рустембекова, Ш. Смаханулы, Мади Бапулы, Жақыпбаева с № 115 по 127 (нечетная сторона), с № 128 по 142 (четная сторона), Гагарина с № 53 по 77 (нечетная сторона), с № 68 по 92 (четная сторона), Акименко с № 77 по 97 (нечетная сторона), с № 66 по 90 (четная сторона), Шестакова с № 71 по 97 (нечетная сторона), с № 84 по 102 (четная сторона), Оразбекова с № 51 по 65 (нечетная сторона), с № 74 по 90 (четная сторона), Байысова с № 77 по 93 (нечетная сторона), с № 74 по 96 (четная сторона), Шевченко с № 81 по 89 (нечетная сторона), с № 68 по 74 (четная сторона), Копесбаева с № 49 по 63 (нечетная сторона), с № 54 по 66 (четная сторона), Ш. Уалиханова с № 91 по 111 (нечетная сторона), с № 82 по 100 (четная сторона), Амангельды с № 59 по 79 (нечетная сторона), с № 54 по 72 (четная сторона), Толстого с № 9 по 51 (нечетная сторона), с № 14 по 38 (четная сторона), Айтеке би, М. Отемисулы, Нурманбетовой, Свердлова.
Избирательный участок № 237.
Центр: поселок Карабулак, улица Сатпаева № 58, средняя школа имени Нурмолды Алдабергенова Героя Социалистического труда с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: поселок Карабулак, улицы: Панфилова с № 1 по 113 (нечетная сторона), с № 2 по 120 (четная сторона), Казангапа, А. Бейсеуова, М. Дулатова, Дайырова с № 1 по 93 (нечетная сторона), с № 2 по 94 (четная сторона), Сатпаева с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Сейфуллина с № 67 по 91 (нечетная сторона), с № 90 по 110 (четная сторона), Гоголя с № 89 по 93 (нечетная сторона), с № 94 по 100 (четная сторона), Тойшыулы с № 31 по 37 (нечетная сторона), с № 28 по 32 (четная сторона), Жакыпбаева с № 73 по 113 (нечетная сторона), с № 96 по 126 (четная сторона), Гагарина с № 9 по 51 (нечетная сторона), с № 16 по 66 (четная сторона), Акименко с № 33 по 75 (нечетная сторона), с № 20 по 64 (четная сторона), Байысова с № 31 по 75 (нечетная сторона), с № 26 по 72 (четная сторона), Шестакова с № 27 по 69 (нечетная сторона), с № 34 по 82 (четная сторона), Оразбекова с № 46 по 70 (четная сторона).
Избирательный участок № 238.
Центр: поселок Карабулак, улица Акименко № 2, средняя школа имени Титова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.

Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Балпық би № 59-дан 205-ке дейін (тақ жағы), 104-тен 250-ге дейін (жұп жағы), Ескелді би № 75-тен 187-ге дейін (тақ жағы), № 36-дан 174-ке дейін (жұп жағы), Сычевский, Ш. Айманов, Достоевский, Қарабұлақ, Чехов, Шестаков № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Шевченко № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Копесбаев № 1-ден 21-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Ш. Уалиханов № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Амангелді № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Сырғабаев № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Крупская № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Ауезов № 87-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 38-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Колхозная № 34-тен 40-қа дейін (жұп жағы), Белинского, Оразбекова № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Акименко № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Байысов № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы).
№ 239 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Балпық би көшесі № 55, Ескелді ауданы Әкімінің аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Сейфуллин № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 88-ге дейін (жұп жағы), Гоголь № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Тойшыұлы № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Гагарин № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Акименко № 19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), № 8-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Байысов № 17-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 10-нан 24-ке дейін (жұп жағы), Шестакова № 18-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Забайкальская, Плеханов, Асанбаева, Береговая, Балпық би № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 102-ге дейін (жұп жағы), Ескелді би № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Жакыпбаев № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы).
№ 240 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Победа көшесі № 49, Ескелді ауданы әкімдігінің Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Набережная, Маметова, Жамбыл, Абай, Жумабаев, Интернациональная, Лихачев, Шәкәрім, Матросов, Герцен, Баймағанбетов, Л. Хамиди, Цеткин, Ворошилов, Қалдаяқова № 18-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Ауезов № 9-дан 85-ке дейін (тақ жағы), № 14-тен 36-ға дейін (жұп жағы), Алдабергенов № 115-тен 185-ке дейін (тақ жағы).
№ 241 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Аронұлы көшесі № 24, Ескелді ауданы әкімдігінің Мелькомбинат негізгі орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.

В границах: поселок Карабулак, улицы: Балпык би с № 59 по 205 (нечетная сторона), с № 104 по 250 (четная сторона), Ескельды би с № 75 по 187 (нечетная сторона), с № 36 по 174 (четная сторона), Сычевского, Ш. Айманова, Достоевского, Карабулак, Чехова, Шестакова с № 1 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Шевченко с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Копесбаева с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Ш. Уалиханова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная страна), Амангельды с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Сыргабаева с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Крупская с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), Алтынсарина с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Ауэзова с № 87 по 119 (нечетная сторона), с № 38 по 46 (четная сторона), Колхозная с № 34 по 40 (четная сторона), Белинского, Оразбекова с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Акименко с № 1 по 17 (нечетная сторона), Байысова с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 8 (четная сторона).
Избирательный участок № 239.
Центр: поселок Карабулак, улица Балпык би № 55, Районный Дом культуры Акима Ескельдинского района.
В границах: поселок Карабулак, улицы: Сейфуллина с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 88 (четная сторона), Гоголя с № 1 по 87 (нечетная сторона), с № 2 по 92 (четная сторона), Тойшыулы с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Гагарина с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Акименко с № 19 по 31 (нечетная сторона), с № 8 по 18 (четная сторона), Байысова с № 17 по 29 (нечетная сторона), с № 10 по 24 (четная сторона), Шестакова с № 18 по 32 (четная сторона), Забайкальская, Плеханова, Асанбаева, Береговая, Балпык би с № 1 по 57 (нечетная сторона), с № 2 по 102 (четная сторона), Ескельды би с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Жакыпбаева с №1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 94 (четная сторона).
Избирательный участок № 240.
Центр: поселок Карабулак, улица Победы № 49, Карабулакская средняя школа с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: поселок Карабулак, улицы: Набережная, Маметовой, Жамбыла, Абая, Жумабаева, Интернациональная, Лихачева, Шакарима, Матросова, Герцена, Баймаганбетова, Л. Хамиди, Цеткин, Ворошилова, Калдаякова с № 18 по 30 (четная сторона), Ауэзова с № 9 по 85 (нечетная сторона), с № 14 по 36 (четная сторона), Алдабергенова с № 115 по 185.
Избирательный участок № 241.
Центр: поселок Карабулак, улица Аронулы № 24, основная средняя школа Мелькомбинат с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.

Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Аронұлы, Есболатов, Почтовая, Молдағулова, Ломоносов, Д. Серіков, Автомобилистов, Р. Кошкарбаев, С. Ковалевская, Алдабергенов № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Каратальская № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы).
№ 242 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ кенті, Сатпаев көшесі № 77, Ескелді ауданы әкімдігінің Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қарабұлақ кенті, көшелер: Панфилов № 115-тен 245-ке дейін (тақ жағы), № 124-тен 234-ке дейін (жұп жағы), Сатпаев № 71-ден 127-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 120-ға дейін (жұп жағы), Дайыров № 95-тен 187-ге дейін (тақ жағы), № 96-дан 182-ге дейін (жұп жағы), Оразбеков № 25-тен 49а-ға дейін (тақ жағы), Шевченко № 45-тен 79-ға дейін (тақ жағы), № 34-тен 66-ға дейін (жұп жағы), Копесбаев № 23-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уалиханов № 51-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 38-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 31-ден 57-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Сырғабаев № 35-тен 57-ге дейін (тақ жағы), № 34-тен 64-ке дейін (жұп жағы), Крупская № 35-тен 39-ға дейін (тақ жағы), № 34-тен 52-ге дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 43-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 44-тен 50-ге дейін (жұп жағы), Колхозная № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Төребай ақын, Толстого № 3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы).
№ 243 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақын Сара ауылы, Абая көшесі № 1, Ескелді ауданы әкімдігінің Ш. Уалиханов атындағы орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Акын Сара ауылы.
№ 244 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақешкі ауылы, Ескелді ауданы әкімдігінің Ш. Уалиханов атындағы орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақешкі ауылы.
№ 245 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоңыр ауылы, Абай көшесі № 14, Ескелді ауданы әкімдігінің Қоңыр орта мектебі.
Шекарасы: Қоңыр ауылы.
№ 246 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктөбе ауылы, Мектеп көшесі № 8, Ескелді ауданы әкімдігінің Көктөбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көктөбе, Алмалы ауылдары.

В границах: поселок Карабулак, улицы: Аронулы, Есболатова, Почтовая, Молдагуловой, Ломоносова, Д. Серикова, Автомобилистов, Р. Кошкарбаева, С. Ковалевская, Алдабергенова с № 1 по 17 (нечетная сторона), Каратальская с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона).
Избирательный участок № 242.
Центр: поселок Карабулак, улица Сатпаева № 77, средняя школа-гимназия имени Ш.Уалиханова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: поселок Карабулак, улицы: Панфилова с № 115 по 245 (нечетная сторона), с № 124 по 234 (четная сторона), Сатпаева с № 71 по 127 (нечетная сторона), с № 60 по 120 (четная сторона), Дайырова с № 95 по 187 (нечетная сторона), с № 96 по 182 (четная сторона), Оразбекова с № 25 по 49а (нечетная сторона), Шевченко с № 45 по 79 (нечетная сторона), с № 34 по 66 (четная сторона), Копесбаева с № 23 по 47 (нечетная сторона), с № 22 по 52 (четная сторона), Ш. Уалиханова с № 51 по 89 (нечетная сторона), с № 38 по 80 (четная сторона), Амангельды с № 31 по 57 (нечетная сторона), с № 22 по 52 (четная сторона), Сыргабаева с № 35 по 57 (нечетная сторона), с № 34 по 64 (четная сторона), Крупская с № 35 по 39 (нечетная сторона), с № 34 по 52 (четная сторона), Алтынсарина с № 43 по 61 (нечетная сторона), с № 44 по 50 (четная сторона), Колхозная с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Торебай акына, Толстого с № 3 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона).
Избирательный участок № 243.
Центр: село Акын Сара, улица Абая № 1, средняя школа-гимназия имени Ш. Уалиханова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Акын Сара.
Избирательный участок № 244.
Центр: село Акешки, средняя школа-гимназия имени Ш. Уалиханова с дошкольным мини-центром акимата Ескельдинского района.
В границах: село Акешки.
Избирательный участок № 245.
Центр: село Коныр, улица Абая № 14, средняя школа Коныр акимата Ескельдинского района.
В границах: село Коныр.
Избирательный участок № 246.
Центр: село Коктобе, улица Мектеп № 8, средняя школа Коктобе с дошкольным миницентром акимата Ескельдинского района.
В границах: сел Коктобе, Алмалы.