Ескелді ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 57-312 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 28 қазанда № 3506 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 64-361 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 64-361 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылдың 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-1 тармағына, 444-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылдың 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері бес есеге жоғарылатылсын.
2. "Ескелді ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Н. Нұрлыбаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жер мәселелері, ауыл шаруашылығы және табиғатты қорғау жұмыстарын қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Досанов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Қ. Тастанбаев

О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 21 сентября 2015 года № 57-312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 октября 2015 года № 3506. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 февраля 2016 года № 64-361
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29.02.2016 № 64-361.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и единого земельного налога в пять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по Ескельдинскому району.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел земельных отношений Ескельдинского района" (по согласованию Н. Нурлыбаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "Обеспечивающей земельные вопросы, сельское хозяйство и работы по охране природы".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата К. Досанов
Секретарь
районного маслихата К. Тастанбаев