Іле ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы № 43-197 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 наурызда № 3089 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 51-228 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы мәслихатының 14.02.2020 № 51-228 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен 5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Іле аудандық мәслихатының 2008 жылғы 5 маусымдағы "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылы 17 шілдеде № 2-10-78 тіркелген, 2008 жылы 25 шілдедегі аудандық "Іле таңы" газетінің № 29 (4241) жарияланған) № 9-29 шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Тұрғындарды әлеуметтік қорғау, еңбек, жұмыспен қамту, білім, денсаулық сақтау, мәдениет және тіл мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Іле аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н.О.Құматаевқа осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ә. Исаев
Аудандық мәслихат хатшысы Е. Тұрымбетов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Илийского района
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 06 февраля 2015 года № 43-197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 05 марта 2015 года № 3089. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 14 февраля 2020 года № 51-228
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 14.02.2020 № 51-228 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить за счет местных бюджетных средств социальную помощь в размере 5 месячных расчетных показателей на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, культуры, спорта, и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Илийского района.
2. Признать утратившим силу решения Илийского районного маслихата № 9-29 от 5 июня 2008 года "Об оказании социальной помощи специалистам государственных учреждении здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности на приобретения топлива" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2008 года № 2-10-78, опубликовано в районной газете "Или таны" № 29 (4241) от 25 июля 2008 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Илийского районного маслихата "По вопросам социальной защиты населения, труда, занятости, образования, здравоохранения, культуры и языка".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Илийского района" Куматаева Н.О. опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Исаев
Секретарь районного маслихата Е. Турумбетов