Іле ауданының КазЦИК, М.Түймебаев ауылдарының шекараларын (шектерін) өзгерту туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 05 қазандағы № 49-236 шешімі және Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 05 қазандағы № 49-236 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 12 қарашада № 3547 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Алматы облысы Іле ауданының Байсерке, КазЦИК, Ащыбұлақ ауылдық округтерінің және Боралдай кентінің шекараларын өзгерту туралы" бірлескен 2015 жылғы 27 наурыздағы № 43-247 Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен 2015 жылғы 27 наурыздағы № 156 Алматы облысы әкімдігінің қаулысына сәйкес және ауылдардың басқару органдарының пікірін ескере отырып, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. КазЦИК, М.Түймебаев ауылдарының шекаралары (шектері) ұсынылған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Ащыбұлақ ауылдық округі бойынша М.Түймебаев ауылының шегіне жойылған Первомай ауылдық округінің өнеркәсіп аймағының оңтүстік бөлігінің жалпы көлемі 137,2121 гектар жерлері және Байсерке ауылдық округінің "Первомайские пруды" әскери қалашығының жалпы көлемі 91,4000 гектар жерлері қосылсын;
2) КазЦИК ауылдық округі бойынша КазЦИК ауылының шегіне жойылған Первомай ауылдық округінің өнеркәсіп аймағының оңтүстік-батыс бөлігінің жалпы көлемі 232,2432 гектар жерлері, оның ішінде Бережинский Алексей Федорович көшесіндегі № 1-ден № 120-ға дейінгі тұрғын үйлер, сондай-ақ, Боралдай кентінің өнеркәсіп аймағының, әскери қалашығының, оның ішінде, № 03825, № 16194, № 55065 әскери бөлімдерінің, жабық қорымның жалпы көлемі 244,6844 гектар жерлері қосылсын.
2. "Іле ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қаипов Рауан Талғатұлына осы бірлескен Іле аудандық мәслихатының шешімі мен Іле ауданы әкімдігінің қаулысын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Іле аудандық мәслихаты мен Іле ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы бірлескен Іле аудандық мәслихатының шешімі мен Іле ауданы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Виктор Александрович Файльге жүктелсін.

Об изменении границ (черт) сел КазЦИК, М.Туймебаева Илийского района
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 05 октября 2015 года № 49-236 и постановление акимата Илийского района Алматинской области от 05 октября 2015 года № 49-236 . Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 ноября 2015 года № 3547
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, с подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", совместным решением маслихата Алматинской области № 43-247 от 27 марта 2015 года и постановлением акимата Алматинской области № 156 от 27 марта 2015 года "Об изменении границ Байсеркенского, КазЦИКовского, Ащибулакского сельских округов и поселка Боралдай Илийского района Алматинской области" и с учетом мнения органов управления сел, маслихат Илийского района РЕШИЛ и акимат Илийского района ПОСТАНОВИЛ:
Границы (черты) сел КазЦИК, М.Туймебаева изменить согласно предоставленным схематическим картам:
1) по Ащибулакскому сельскому округу: включить в черту села М.Туймебаева общей площадью 137,2121 гектаров земли южной части промышленной зоны ликвидированного Первомайского сельского округа и общей площадью 91,4000 гектаров земель военного городка "Первомайские пруды" Байсеркенского сельского округа;
2) по КазЦИКовскому сельскому округу: включить в черту села КазЦИК общей площадью 232,2432 гектаров земли юго-западной части промышленной зоны ликвидированого Первомайского сельского округа, в том числе жилых домов, по улице Бережинского Алексей Федоровича с № 1 по № 120, а также общей площадью 244,6844 гектаров земель промышленной зоны, военного городка поселка Боралдай, в том числе, воинских частей № 03825, № 16194, № 55065, закрытого кладбища.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Илийского района" Каипова Рауана Талгатовича опубликование настоящего совместного решения маслихата Илийского района и постановления акимата Илийского района после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе маслихата Илийского района и акимата Илийского района.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного решения маслихата Илийского района и постановления акимата Илийского района возложить на заместителя акима района Файль Виктора Александровича.

4. Осы бірлескен Іле аудандық мәслихатының шешімі мен Іле ауданы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле ауданының әкімі Қ. Медеуов
Іле аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Ш. Қағазбаева
Іле аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Тұрымбетов

4. Настоящее совместное решение маслихата Илийского района и постановление акимата Илийского района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Илийского района К. Медеуов
Председатель сессии маслихата
Илийского района Ш. Кагазбаева
Секретарь маслихата
Илийского района Е. Турумбетов