Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылындағы көшені қайта атау туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округ әкімінің шешімі 2015 жылғы 08 қаңтардағы № 01-03 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 ақпанда № 3033 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жамбыл ауылы халқының пікірін ескере отырып, 2014 жылғы 15 қазандағы Алматы облысының ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауылдық округінің Жамбыл ауылындағы "Б. Омаров" көшесі "Дәлібай Донбаев" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Марат

О переименовании улицы в селе Жамбыл Жамбылского сельского округа
Решение акима Жамбылского сельского округа Карасайского района Алматинской области от 08 января 2015 года № 01-03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 февраля 2015 года № 3033
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения села Жамбыл, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 15 октября 2014 года, аким Жамбылского сельского округа Карасайского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Б. Омаров" на улицу "Далибай Донбаев" в селе Жамбыл Жамбылского сельского округа.
2. Контроль за исполненим данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Марат