Кербұлақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 83 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 сәуірде № 3130 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 19.09.2017 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Кербұлақ аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
Кербұлақ ауданы әкімі аппаратының құқық мәселелері жөніндегі бас маманы Қартбаев Мақсат Ғабитұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Момбаев Болысбай Тоғысбайұлына жүктелсін.
Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б.Алиев
Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі "Кербұлақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 83 қаулысына 1-қосымша
Кербұлақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Сарыөзек ауылдық округі бойынша:
1) Сарыөзек ауылы, Б. Момышұлы көшесі, № 25, А. Сарыбаев атындағы Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Кербулакском районе
Постановаление акимата Кербулакского района Алматинской области от 03 апреля 2015 года № 83. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 апреля 2015 года № 3130. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19 сентября 2017 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19.09.2017 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить совместно с Кербулакский районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложения 1 к настоящему постановлению.
Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложения 2 к настоящему постановлению.
Возложить на главного специалиста по правовым вопросам аппарата акима Кербулакского района Картбаеву Максат Габитовичу опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Момбаева Болысбая Тогысбаевича.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Алиев
Приложение 1 к постановлению акимата Кербулакского района от 03 апреля 2015 года № 83 "Об определении мест для размещения агитационных материалов печатных кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в Кербулакском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Кербулакском районе
1. По Сарыозекскому сельскому округу:
1) село Сарыозек, улица Б. Момышулы, № 25, стенд возле здания Дома культуры имени А. Сарыбаева.

2. Қоғалы ауылдық округі бойынша:
3. Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі, № 159, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
4. Шаған ауылы, П. Дутов көшесі, нөмірі жоқ, "Имадаев" дүкенінің жанындағы стенд;
5. Тастыөзек ауылы, Ж. Бекбосынова көшесі, № 10, "Гүлнұр" дүкенінің жанындағы стенд.
6. Жоламан ауылдық округі бойынша:
1) Жоламан ауылы, Қ. Мырзакаримов көшесі, № 1, Жоламан орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Малайсары станциясы, Центральная көшесі, нөмірі жоқ, кафе ғимаратының жанындағы стенд;
3) Жоламан станциясы, Железнодорожная көшесі, нөмірі жоқ, фельдшерлік пунктінің жанындағы стенд;
4) Сәмен ауылы, Масанов көшесі, нөмірі жоқ, дүкеннің жанындағы стенд.
4. Жайнақ батыр ауыл округі бойынша:
1) Жайнақ батыр ауылы, Балпық би көшесі, № 76, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Доланалы ауылы, А. Ақылбекұлы көшесі, № 24, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ақбастау ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 27, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жаналық ауылы, Садовая көшесі, № 28, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
5) Қарымсақ ауылы, Киров көшесі, № 10/1, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
5. Сарыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Қарағаш ауылы, Д. Маханов, № 17, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Шилісу ауылы, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қазынсу ауылы, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
6. Қарашоқы ауылдық округі бойынша:
1) Қарашоқы ауылы, Құлжабай би көшесі, № 28, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
7. Қаспан ауылдық округі бойынша:
1) Қаспан ауылы, Төле би көшесі, № 1, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сайлыкөл ауылы, Сейфуллин көшесі, № 19, фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шаған ауылы, Қазыбек би көшесі, нөмірі жоқ, дүкеннің жанындағы стенд;
4) Көксай ауылы, Қонаев көшесі, № 8, фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
5) Водное ауылы, Әл-Фараби көшесі, № 9/1, бастауыш мектеп ғимаратының жанындағы стенд.
8. Талдыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Талдыбұлақ ауылы, Абай көшесі, № 2, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Бостан ауылы, Инаханов көшесі, нөмірі жоқ, "Болашақ" дүкенінің жанындағы стенд.
9. Сарыбастау ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбастау ауылы, Абай көшесі, № 1, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Архарлы ауылы, фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
3) Архалы кеніші, Жұмабаев көшесі, № 1, фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
4) Малайсары ауылы, "Зарина" дүкенінің жанындағы стенд.

2. По Когалинскому сельскому округу:
1) село Когалы, улица Желтоксан, № 159, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Шаган, улица П. Дутова, без номера, стенд возле магазина "Имадаев";
3) село Тастыозек, улица Ж. Бекбосынов, № 10, стенд возле магазина "Гульнур".
3. По Жоламанскому сельскому округу:
1) село Жоламан, улица К. Мырзакаримова, № 1, стенд возле здание Жоламанской средней школы;
2) станция Малайсары, улица Центральная, без номера, стенд возле здания кафе;
3) станция Жоламан, улица Железнодорожная, без номера, стенд возле фельдшерского пункта;
4) село Самен, улица Масанова, без номера, стенд возле магазина.
4. По Жайнак батырскому сельскому округу:
1) село Жайнак батыр, улица Балпык би, № 76, стенд возле здания врачебной амбулатории;
2) село Доланалы, улица А. Акылбекулы, № 24, стенд возле здания сельского клуба;
3) село Акбастау, улица Кабанбай батыр, № 27, стенд возле здания сельского клуба;
4) село Жаналык, улица Садовая, № 28, стенд возле здания врачебной амбулатории;
5) село Карымсак, улица Кирова, № 10/1, стенд возле здания фельдшерского пункта.
5. По Сарыбулакскому сельскому округу:
1) село Карагаш, улица Д. Маханов, № 17, стенд возле здания врачебной амбулатории;
2) село Шилису, стенд возле здания фельдшерского пункта;
3) село Казынсу, стенд возле здания фельдшерского пункта.
6. По Карашокинскому сельскому округу:
1) село Карашокы, улица Кулжабай би, № 28, стенд возле здания Дома культуры.
7. По Каспанскому сельскому округу:
1) село Каспан, улица Толе би, № 1, стенд возле здания врачебной амбулатории;
2) село Сайлыколь, улица Сейфуллина, № 19, стенд возле здания фельдшерского пункта;
3) село Шаган, улица Казыбек би, без номера, стенд возле магазина;
4) село Коксай, улица Конаева, № 8, стенд возле здания фельдшерского пункта;
5) село Водное, улица Аль-Фараби, № 9/1, стенд возле здания начальной школы.
8. По Талдыбулакскому сельскому округу:
1) село Талдыбулак, улица Абая, № 2, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Бостан, улица Инаханова, без номера, стенд возле магазина "Болашак".
9. По Сарыбастаускому сельскому округу:
1) село Сарыбастау, улица Абая, № 1, стенд возле здания врачебной амбулатории;
2) село Архарлы, стенд возле здания фельдшерского пункта;
3) рудник Архарлы, улица Жумабаева, № 1, стенд возле здания фельдшерского пункта;
4) село Малайсары, стенд возле магазина "Зарина".

10. Шанханай ауылдық округі бойынша:
1) Шанханай ауылы, Рахметбай көшесі, нөмірі жоқ, дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қоянкөз ауылы, Амангелді көшесі, № 8, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Майтөбе ауылы, Школьная көшесі, нөмірі жоқ, фельдшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд.
11. Көксу ауылдық округі бойынша:
1) Көксу ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 11, "Қазпошта" акционерлік қоғамы филиалы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Беріктас ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 1, Беріктас орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қосағаш ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 10, Қосағаш орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Көктал ауылы, Б. Момышұлы көшесі, № 16, фельшерлік акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд.
12. Алтынемел ауылдық округі бойынша:
1) Алтынемел ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 1а, Алтынемел орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Тастыбастау ауылы, Қайнар көшесі, нөмірі жоқ, Тастыбастау бастауыш мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қарлығаш ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, нөмірі жоқ, Қарлығаш бастауыш мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Байғазы ауылы, Қайнар көшесі, нөмірі жоқ, Байғазы орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
5) Майтөбе ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, нөмірі жоқ, Майтөбе орта мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
13. Қызылжар ауылдық округі бойынша:
1) Қызылжар ауылы, Бармақ батыр көшесі, № 3/1, "Қуат" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Шилісу ауылы, Алтынсарин көшесі, № 2/3, фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд.
14. Шұбар ауылдық округі бойынша:
1) Шұбар ауылы, Абай көшесі, № 30, "Светлана" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Аралтөбе ауылы, Шекарашы көшесі, № 12, "Асем" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Онжас ауылы, Балхашев көшесі, № 26, фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд.
15. Басши ауылдық округі бойынша:
1) Басши ауылы, Асқарбек көшесі, нөмірі жоқ, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Нұрым ауылы, Центральная көшесі, нөмірі жоқ, "Қазпошта" акционерлік қоғамы филиалы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ақтөбе ауылы, Центральная көшесі, нөмірі жоқ, "Әбен" дүкенінің жанындағы стенд.
Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 сәуірдегі "Кербұлақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 83 қаулысына 2-қосымша
Кербұлақ ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Сарыөзек ауылдық округі бойынша:
1) Сарыөзек ауылы, Б. Момышұлы көшесі, № 25, А. Сарыбаев атындағы Мәдениет үйінің акті залы.

10. По Шанханайскому сельскому округу:
1) село Шанханай, улица Рахметбай, без номера, стенд возле здания врачебной амбулатории;
2) село Коянкоз, улица Амангельды, № 8, стенд возле здания Дома культуры;
3) село Майтобе, улица Школьная, без номера, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта.
11. По Коксускому сельскому округу:
1) село Коксу, улица И. Алтынсарина, № 11, стенд возле здания филиала акционерного общества "Казпочта";
2) село Бериктас, улица И. Алтынсарина, № 1, стенд возле здания средней школы Бериктас;
3) село Косагаш, улица Бейбитшилик, № 10, стенд возле здания средней школы Косагаш;
4) село Коктал, улица Б. Момышулы, № 16, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта.
12. По Алтынемельскому сельскому округу:
село Алтынемель, улица Кабанбай батыра, № 1а, стенд возле здания средней школы Алтынемель;
2) село Тастыбастау, улица Кайнар, без номера, стенд возле здания начальной школы Тастыбастау;
3) село Карлыгаш, И. Алтынсарина, без номера, стенд возле здания начальной школы Карлыгаш;
4) село Байгазы, улица Кайнар, без номера, стенд возле здания средней школы Байгазы;
5) село Майтобе, улица И. Алтынсарина, без номера, стенд возле здания средней школы Майтобе.
13. По Кызылжарскому сельскому округу:
1) село Кызылжар, улица Бармак батыра, № 3/1, стенд возле магазина "Куат";
2) село Шилису, улица Алтынсарина, № 2/3, стенд возле здания фельдшерского пункта.
14. По Шубарскому сельскому округу:
1) село Шубар, улица Абая, № 30, стенд возле магазина "Светлана";
2) село Аралтобе, улица Шекарашы, № 12, стенд возле магазина "Асем";
3) село Онжас, улица Балхашева, № 26, стенд возле здания фельдшерского пункта.
15. По Басшийскому сельскому округу:
1) село Басши, улица Аскарбека, без номера, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Нурым, улица Центральная, без номера, стенд возле здания филиала акционерного общества "Казпочта";
3) село Актобе, улица Центральная, без номера, стенд возле магазина "Абен".
Приложение 2 к постановлению акимата Кербулакского района от 03 апреля 2015 года № 83 "Об определении мест для размещения агитационныхматериалов печатных кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями в Кербулакском районе"
Перечень помещений, предоставляемых на договорной основе для проведения встреч кандидатов с избирателями в Кербулакском районе
1. По Сарыозекскому сельскому округу:
1) село Сарыозек, улица Б. Момышулы, № 25, актовый зал Дома культуры имени А. Сарыбаева.

2. Қоғалы ауылдық округі бойынша:
1) Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі, № 159, Мәдениет үйінің акті залы.
3. Жоламан ауылдық округі бойынша:
1) Жоламан ауылы, Қ. Мырзакаримұлы көшесі, № 1, Жоламан орта мектебінің акті залы.
4. Жайнақ батыр ауылдық округі бойынша:
1) Жайнақ батыр ауылы, Балпық би көшесі, № 76, дәрігерлік амбулатория ғимараты;
2) Жаңалық ауылы, Садовая көшесі, № 28, дәрігерлік амбулатория ғимараты.
5. Сарыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Қарағаш ауылы, Д. Маханов көшесі, № 17, дәрігерлік амбулатория ғимараты.
6. Қарашоқы ауылдық округі бойынша:
Қарашоқы ауылы, Құлжабай би көшесі, № 28, Мәдениет үйінің акті
залы.
7. Қаспан ауылдық округі бойынша:
1) Қаспан ауылы, Төле би көшесі, № 1, дәрігерлік амбулатория ғимараты.
8. Талдыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Талдыбұлақ ауылы, Абай көшесі, № 2, Мәдениет үйінің акті залы.
9. Сарыбастау ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбастау ауылы, Абай көшесі, № 1, дәрігерлік амбулатория ғимараты.
10. Шанханай ауылдық округі бойынша:
1) Шанханай ауылы, Шоқан көшесі, нөмірі жоқ, Ш. Уалиханов атындағы орта мектептің акті залы.
11. Көксу ауылдық округі бойынша:
1) Көксу ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 28, Көксу орта мектебінің акті залы.
12. Алтынемел ауылдық округі бойынша:
1) Алтынемел ауылы, Қабанбай батыр көшесі, № 1а, Алтынемел орта мектебінің акті залы.
13. Қызылжар ауылдық округі бойынша:
1) Қызылжар ауылы, Алтынсарин көшесі, № 24, Ж. Жапаров атындағы орта мектептің акті залы.
14. Шұбар ауылдық округі бойынша:
1) Шұбар ауылы, Абай көшесі, № 62, "Балауса" балабақшасының акті залы.
15. Басши ауылдық округі бойынша:
1) Басши ауылы, Асқарбек көшесі, нөмірі жоқ, Мәдениет үйінің акті залы.

2. По Когалинскому сельскому округу:
1) село Когалы, улица Желтоксан, № 159, актовый зал Дома культуры.
3. По Жоламанскому сельскому округу:
1) село Жоламан, улица К. Мырзакаримулы, № 1, актовый зал Жоламанской средней школы.
4. По Жайнак батырскому сельскому округу:
1) село Жайнак батыр, улица Балпык би, № 76, здание врачебной амбулаторий;
2) село Жаналык, улица Садовая, № 28, здание врачебной амбулаторий.
5. По Сарыбулакскому сельскому округу:
1) село Карагаш, улица Д. Маханов, № 17, здание врачебной амбулатории.
По Карашокинскому сельскому округу:
1) село Карашокы, улица Кулжабай би, № 28, актовый зал Дома культуры.
По Каспанскому сельскому округу:
1) село Каспан, улица Толе би, №1, здания врачебной амбулатории.
По Талдыбулакскому сельскому округу:
1) село Талдыбулак, улица Абая, № 2, актовый зал Дома культуры.
9. По Сарыбастаускому сельскому округу:
1) село Сарыбастау, улица Абая, № 1, здания врачебной амбулатории.
10. По Шанханайскому сельскому округу:
1) село Шанханай, улица Шокана, без номера, актовый зал средней школы имени Ш. Уалиханова.
11. По Коксускому сельскому округу:
1) село Коксу, улица И. Алтынсарина, № 28, актовый зал Коксуской средней школы.
12. По Алтынемельскому сельскому округу:
1) село Алтынемель, улица Кабанбай батыра, № 1а, актовый зал средней школы Алтынемель.
13. По Кызылжарскому сельскому округу:
1) село Кызылжар, улица Алтынсарина, № 24, актовый зал средней школы имени Ж. Жапарова.
14. По Шубарскому сельскому округу:
1) село Шубар, улица Абая, № 62, актовый зал детского сада "Балауса".
15. По Басшинскому сельскому округу:
1) село Басши, улица Аскарбека, без номера, актовый зал Дома культуры.