20 отбасыға және 5 мүгедек балаларға дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
2
2
25
"Райымбек аудандық кітапхана" мәдениет мемлекеттік мекемесі
Кітаптарды қалпына келтіру, тігу, түптеу кезінде көмек көрсету
100 кітапқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
3
3
26
"Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Алматы облыстық филиалы Райымбек аудандық бөлімшесі
Мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
50 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
3
3
27
"Алматы облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысының мемлекеттік мұрағаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Райымбек филиалы"
Мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
300 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
4
4
28
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жылжымайтын мүлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық кәсіпорынның Алматы облыстық филиалының Райымбек аудандық бөлімшесі
Мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
200 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
3
3
29
"Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Алматы облысы Әділет департаментінің Райымбек ауданының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
200 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
4
4
30
"Райымбек аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Курьерлік жұмыс (хат тарату)
мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
200 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
4
4
31
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Алматы облысы Райымбек ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Қарулы күштер қатарына шақыру қағаздарын тарату
20 шақыру қағазына дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
10
10
32
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Алматы облысы Райымбек аудандық филиалы
Құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету (құжаттарды көбейту және тарату)
200 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
4
4
33
"Райымбек ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
300 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
3
3
34
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі құрылыс, тұрғын-үй коммуналдық істері және жер ресурстары басқару комитеті "жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Алматы облыстық филиалының Райымбек аудандық бөлімшесі
Мұрағатқа өткізілетін құжаттарды өңдеу (тігу, түптеу, нөмірлеу)
300 құжатқа дейін
Қоғамдық жұмыстар уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылады және әдейі жұмыссыздар үшін арналған. Жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі олардың келісімімен тіркелу күніне сәйкес кезектілік тәртібімен жүзеге асырады. Мақсатты топтарға кіретін жұмыссыздардың қоғамдық жұмыстарға басым тәртіппен қатысуға құқығы бар. Жұмыс беруші мен қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыз арасында еңбек туралы заңнамаға сәйкес еңбек шарты жасалады.
Қазақстан Республикасының
заңнамасында белгіленген ең төменгі айлық жалақының
1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
3
3

До 20 семей и 5 детей инвалидов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
2
2
25
Государсвенное учреждение культуры "Райымбекская районная библиотека"
Оказание помощи при реставрации, подшивке, брошюровании книг
До 100 книг
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
3
3
26
Алматинский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" Райымбекского районного отделения
Обработка документов сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 50 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
3
3
27
Райымбекский филиал коммунального государственного учреждения "Государственный архив Алматинской области" государственного учреждения "Управление культуры, архивов и документации Алматинской области"
Обработка документов сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 300 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
4
4
28
Райымбекское районное отделение Алматинского областного филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по недвижимости" Министерства юстиции Республики Казахстан
Обработка документов сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 200 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
3
3
29
Государственное учреждение "Управление юстиции Райымбекского района Департамента юстиции Алматинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Обработка документов сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 200 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
4
4
30
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Райымбекского района"
Курьерская работа (разноска писем)
обработка документов сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 200 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
4
4
31
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Райымбекского района Алматинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Распространение призывных повесток в ряды вооруженных сил
До 20 призывников
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
10
10
32
Райымбекский районный филиал Алматинской области общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов (размножение и рассылка документов)
До 200 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
4
4
33
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Райымбекского района"
Обработка документов, сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 300 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
3
3
34
Министерство национальной экономики Республики Казахстан комитета по делам строительства, жилищно- коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Райымбекское районное отделение Алматинского областного филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "научно-производственный центр земельного кадастра"
Обработка документов, сдаваемых в архив (подшивка, переплет, нумерация)
До 300 документов
Общественные работы организуются путем создания временных рабочих мест, предназначены специально для безработных. Направление безработных на общественные работы осуществляется районным отделом занятости и социальных программ с их согласия в порядке очередности согласно дате регистрации. Приоритетное право участия в общественных работах имеют безработные, входящие в целевые группы. Между работодателем и безработным заключается трудовой договор в соответствии с трудовым законодательством.
В размере 1,5 минимальной месячной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан
Местный бюджет
3
3