Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 07 қыркүйектегі № 48-255 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 15 қыркүйекте № 3415 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 4-25 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2984 тіркелген, 2015 жылғы 18 қаңтардағы № 3 (7853) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 9 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-212 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3050 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 8 (7858) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 25 мамырдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-242 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3212 тіркелген, 2015 жылғы 18 маусымдағы № 23 (7873) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6101482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 104275 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 46211 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 3929 мың теңге;
трансферттер түсімі 5947067 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1402143 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 536323 мың теңге;
субвенциялар 4008601 мың теңге;

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 07 сентября 2015 года № 48-255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2015 года № 3415. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 4-25
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 4-25.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Райымбекского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2984, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 января 2015 года № 3 (7853), в решение Райымбекского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-212 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3050, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 28 февраля 2015 года № 8 (7858), в решение Райымбекского районного маслихата от 25 мая 2015 года № 45-242 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3212, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 июня 2015 года № 23 (7873)) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих
объемах:
1) доходы 6101482 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 104275 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 46211 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 3929 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5947067 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1402143 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 536323 тысяч тенге;
субвенции 4008601 тысяч тенге;

2) шығындар 6122927 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23878 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 50541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 26663 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 45323 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 45323 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Кенжебаев М.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындалған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

2) затраты 6122927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23878 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 50541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 26663 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 45323 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 45323 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению,
социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Кенжебаев М.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Алиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Е. Құдабаев
Райымбек ауданы мәслихатының 2015 жылғы "7" қыркүйектегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдаға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-255 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Райымбек ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Муса Кенжебаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы "№ 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-255 шешіміне 1қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Аталуы
Ішкі сынып
І. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Н. Алиев
Секретарь районного маслихата Е. Кудабаев
Согласование к решению Райымбекского районного маслихата от "7" сентября 2015 года № 48-255 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы".
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района" Муса Кенжебаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 25 мая 2015 года № 45-242 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205
"О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года за № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
І. Доходы