Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы № 50-264 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 19 қарашада № 3572 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-25 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 25.04.2016 № 4-25 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне (2014 жылғы 29 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2984 тіркелген, 2015 жылғы 18 қаңтардағы № 3 (7853) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 9 ақпандағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-212 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3050 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 8 (7858) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 25 мамырдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-242 шешіміне (2015 жылғы 10 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3212 тіркелген, 2015 жылғы 18 маусымдағы № 23 (7873) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған), 2015 жылғы 7 қыркүйектегі "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 48-255 шешіміне (2015 жылғы 15 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3415 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйектегі№ 36 (7886) аудандық "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 06 ноября 2015 года № 50-264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 ноября 2015 года № 3572. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 аперля 2016 года № 4-25
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25.04.2016 № 4-25.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2984, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 января 2015 года № 3 (7853), в решение Райымбекского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-212 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3050, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 28 февраля 2015 года № 8 (7858), в решение Райымбекского районного маслихата от 25 мая 2015 года № 45-242 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3212, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 18 июня 2015 года № 23 (7873), в решение Райымбекского районного маслихата от 7 сентября 2015 года № 48-255 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 сентября 2015 года № 3415, опубликованного в районной газете "Хантанири" от 25 сентября 2015 года № 36 (7886)) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

"1. 2015 2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6045141 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 102094 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 52822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 3929 мың теңге;
трансферттер түсімі 5886296 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1354577 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 523118 мың теңге;
субвенциялар 4008601 мың теңге;
2) шығындар 6062586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 44147 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 71320 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 27173 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо 4000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 65592 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65592 мың теңге.";
3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес 156 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдалануын қамтамасыз етсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. Кенжебаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындалған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-
ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Құдабаев

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих
объемах:
1) доходы 6045141 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 102094 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 52822 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 3929 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 5886296 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1354577 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 523118 тысяч тенге;
субвенции 4008601 тысяч тенге;
2) затраты 6062586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 44147 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 71320 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 27173 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65592 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65592 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 156 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Райымбекского района" (по согласованию М. Кенжебаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Райымбекскогго районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 50-264 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
"Райымбек ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Муса Кенжебаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы "№ 40-205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"№ 41-212 шешіміне 1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
І. Кірістер

Согласование к решению Райымбекского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 50-264 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района" Муса Кенжебаев
Приложение 1 к решению Райымбекского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 45-242 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы" Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

26447
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
726
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы "№ 40-205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 41-212 шешіміне 2- қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне 5 қосымша
Жергілікті өзін – өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
"Нарынқол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Сүмбе ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
156
73
83

26447
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
726
Приложение 2 к решению Райымбекского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 45-242 "О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Приложение 5 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
1
2
Всего
Государственное учреждение "Аппарат акима Нарынкольского сельского округа"
Государственное учреждение "Аппарат акима Сумбинского сельского округа"
156
73
83