Райымбек ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 53-275 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 30 желтоқсанда № 3653 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 17-97 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 30.05.2017 № 17-97 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9–бабының 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8589453 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 206271 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20561 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 7995 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 8354626 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2969049 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1605432 мың теңге;
субвенциялар 3780145 мың теңге;
2) шығындар 8610696 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13594 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30947 мың теңге;
4) қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо 5910 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы дефицит (профициті) (-) 40747 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 40747 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 27.10.2016 № 9-53 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2016 жылға арналған резерві 1784 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына берілетін трансферттер 4–қосымшаға сәйкес 57401 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдалануын қамтамасыз етсін.
4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде
секвестірлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
5–қосымшаға сәйкес белгіленсін.
5. Райымбек ауданының "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша М. Кенжебаев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет–ресурсында жариялау жүктелсін.

О бюджете Райымбекского района на 2016–2018 годы
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2015 года № 53-275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2015 года № 3653. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30 мая 2017 года № 17-97
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 30.05.2017 № 17-97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы 8589453 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 206271 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20561 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7995 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8354626 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2969049 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1605432 тысяч тенге;
субвенции 3780145 тысяч тенге;
2) затраты 8610696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13594 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44541 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30947 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 5910 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 40747 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 40747 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 27.10.2016 № 9-53 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 1784 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 57401 тысяч тенге согласно приложению 4.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контрольный счет наличности местного самоуправления.
4. Установить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 5.
5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования" Райымбекского района (по согласованию М. Кенжебаев) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.

6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
7. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Алиев
Райымбек аудандық
мәслихаттың хатшысы Е. Құдабаев

6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Райымбекского районного
маслихата Н. Алиев
Секретарь Райымбекского
районного маслихата Е. Кудабаев

Райымбек ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
Райымбек ауданының "Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Муса Кенжебаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Райымбек ауданының 2016 жылға арналған бюджеті

Согласование к решению Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
Райымбекского района Муса Кенжебаев
Приложение 1 утвержденное решением Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 53-275 "О бюджете Райымбекского района на 2016-2018 годы"
Бюджет Райымбекского района на 2016 год

3210
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
114809
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
20330
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1398
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
46649
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
147807
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
363884
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
126651
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
856
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
856
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125795
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19665
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
106130
2
Әлеуметтік көмек
203949
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
203949
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44757
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38244
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
43201
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13736
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2832
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
37312
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23867
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33284
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33284
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26320
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3421
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

3210
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
114809
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20330
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1398
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
46649
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
147807
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
363884
1
Социальное обеспечение
126651
464
Отдел образования района (города областного значения)
856
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
856
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125795
005
Государственная адресная социальная помощь
19665
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
106130
2
Социальная помощь
203949
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
203949
002
Программа занятости
44757
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38244
006
Оказание жилищной помощи
43201
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13736
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2832
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37312
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23867
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33284
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26320
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3421
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53-275 шешіміне 5-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвстрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Атауы
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

Приложение 5 к решению Райымбекского районного маслихата от 21 декабря 2015 года за № 53-275 "О районном бюжете Райымбекского района на 2016-2018 годы
Перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа Наименование
Администратор бюджетной программы
Программа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)