Сарқан ауданы бойынша дауыс берудi өткiзу және дауыс санау үшiн сайлау учаскелерiн құру туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 1-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 ақпанда № 3036 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан ауданы әкімінің 2018 жылғы 05 желтоқсандағы № 12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан ауданы әкімінің 05.12.2018 № 12-4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес Сарқан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан ауданы бойынша дауыс берудi өткiзу және дауыс санау үшiн сайлау учаскелерi осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмі аппаратының басшысына жүктелсiн.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Қошанбеков
Сарқан ауданы әкімінің 2015 жылғы "27" қаңтардағы "Сарқан ауданы бойынша дауыс берудi өткiзу және дауыс санау үшiн сайлау учаскелерін құру туралы" № 1-1 шешіміне қосымша
Сарқан ауданы бойынша дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Сарқан ауданы әкімінің 19.02.2016 № 1-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 692 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарқан қаласы, Алдаберген Атанов көшесі № 17, Ақын Сара атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Сарқан қаласы, көшелер: Әл-Фараби № 1-ден 101-ге дейін, Бөгенбай батыр № 1-ден 197-ге дейін, Наурызбай батыр № 1-ден 118-ге дейін, Сансызбай Нұрбеков № 1-ден 87-ге дейін, Қарасай батыр № 1-ден 55-ке дейін, Дина Нұрпеиісова № 1-ден 46-ға дейін, Некрасов № 1-ден 29-ға дейін, Әйтеке би № 1-ден 21-ге дейін, Санжар Асфендияров № 1-ден 28-ге дейін, Оралхан Бокеев № 1-ден 32-ке дейін, Ләззат Асанова № 1-ден 17-ге дейін, Тұрар Рысқұлов № 1-ден 32-ге дейін, Мәншүк Маметова № 1-ден 16-ға дейін, Мәлік Ғабдуллин № 1-ден 25-ке дейін, Ілияс Жансүгіров № 1-ден 68-ге дейін, Біржан сал № 1-ден 30-ға дейін, Балуан Шолак № 1-ден 13-ке дейін, Сүйінбай № 1-ден 40-қа дейін, Ғани Мұратбаев № 1-ден 39-ға дейін, Әлия Молдағұлова № 1-ден 38-ге дейін, Сұлтан Бейбарыс № 1-ден 14-ке дейін, Нұршәріп Жөнкебаев № 1-ден 45-ке дейін , Ер Тарғын № 1-ден 8-ге дейін, Алдаберген Атанов № 1-ден 43-ке дейін, Күләш Байсеитова № 1-ден 22-ке дейін, Ахмет Жубанов № 1-ден 31-ге дейін, Панфилов № 1-ден 48-ге дейін, Әділбек Абайділданов № 1-ден 22-ге дейін, Щорс № 1-ден 17-ге дейін, Бейімбет Майлин № 1-ден 27-ге дейін, Папанин № 1-ден 16-ға дейін, Ербол Сыпатаев № 1-ден 15-ке дейін, Терешкова № 1-ден 10-ға дейін.
№ 693 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарқан қаласы, Мұхтар Әуэзов көшесі № 96, Балалар және жасөспірімдер спорт мектебі.

Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Сарканскому району
Решение акима Сарканского района Алматинской области от 27 января 2015 года № 1-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 февраля 2015 года № 3036. Утратило силу решением акима Сарканского района Алматинской области от 05 декабря 2018 года № 12-4
Сноска. Утратило силу решением акима Сарканского района Алматинской области от 05.12.2018 № 12-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Сарканского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать по Сарканскому району избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Кошанбеков
Приложение к решению акима Сарканского района от "27" января 2015 года № 1-1 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Сарканскому району"
Избиратальные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов по Сарканскому району
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима Сарканского района Алматинской области от 19.02.2016 № 1-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ 692 избирательный участок
Центр: город Саркан, улица Алдаберген Атанова № 17, средняя школа имени Акын Сара.
В границах: города Саркан, улицы: Аль-Фараби с № 1 по 101, Богенбай батыра с № 1 по 197, Наурызбай батыра с № 1 по 118, Сансызбай Нурбекова с № 1 по 87, Карасай Батыра с № 1 по 55, Дины Нурпеисовой с № 1 по 46, Некрасова с № 1 по 29, Айтеке би с № 1 по 21, Санжар Асфендиярова с № 1 по 28, Оралхан Бокеева с № 1 по 32, Лаззат Асановой с № 1 по 17, Турар Рыскулова с № 1 по 32, Маншук Маметовой с № 1 по 16, Малик Габдуллина с № 1 по 25, Илияс Жансугурова с № 1 по 68, Биржан Сал с № 1 по 30, Балуан Шолак с № 1 по 13, Суюнбая с № 1 по 40, Гани Муратбаева с № 1 по 39, Алия Молдагуловой с № 1 по 38, Султан Бейбарыс с № 1 по 14, Нуршарип Жонкебаева № 1 по 45, Ер Таргын с № 1 по 8, Алдаберген Атанова с № 1 по 43, Куляш Байсеитовой с № 1 по 22, Ахмет Жубанова с № 1 по 31, Панфилова с № 1 по 48, Адилбек Абайдильданова с № 1 по 22, Щорса с № 1 по 17, Беимбет Майлина с № 1 по 27, Папанина с № 1 по 16, Ербол Сыпатаева с № 1 по 15, Терешковой с № 1 по 10.
№ 693 избирательный участок
Центр: город Саркан, улица Мухтар Ауэзова № 96, Детско - юношеская спортивная школа.

Шекарасы: Сарқан қаласы, көшелер: Қабанбай батыр № 89-дан 242-ге дейін, Мұқан Төлебаев № 1-ден 35-ке дейін, Ғали Орманов № 1-ден 25-ке дейін, Тәуелсіздік № 140-тан 298-ге дейін, Чепрасов № 81-ден 114-ке дейін, Абай № 109-дан 185-ке дейін, Ораз Жандосов № 1-ден 63-ке дейін, Жамбыл Жабаев № 63-тен 91-ге дейін, Мұхтар Әуэзов № 72-ден 122-ге дейін, Ғабиден Мұстафин № 1-ден 47-ге дейін, Горький № 45-тен 114-ке дейін, Құдайберген Қалиев № 39-дан 102-ге дейін, Пушкин № 25-тен 59-ға дейін, Құрманғазы № 1-ден 38-ге дейін, Жанабаев № 1-ден 19-ға дейін, Тәуке хан № 1-ден 15-ке дейін, Петровский № 1-ден 40-қа дейін, Бұқар Жырау № 1-ден 17-ге дейін, Бикен Римова № 1-ден 29-ға дейін, Бірлік № 1-ден 18-ге дейін, Достық № 1-ден 12-ге дейін, Қаблиса Жырау № 1-ден 15-ке дейін, Құдайбердиев № 1-ден 24-ке дейін, Мейіртай Ұсатаев № 1-ден 16-ға дейін, Төлеген Тоқтаров № 1-ден 15-ке дейін; Орман шаруашылығы питомнигі.
№ 694 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарқан қаласы, Чепрасов көшесі № 18, аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Сарқан қаласы, көшелер: Дінмұхамед Қонаев № 1-ден 57-ге дейін, Урманов № 1-ден 37-ге дейін, Серке Қожамқұлов № 1-ден 26-ға дейін, Қасым Қайсенов № 1-ден 28-ге дейін, Шолохов № 1-ден 38-ге дейін, Қазыбек би № 1-ден 10-ға дейін, Иса Байзаков № 1-ден 27-ге дейін, Спандияр Көбеев № 1-ден 15-ке дейін, Оспанбек Боранбаев № 1-ден 47-ге дейін, Бекзат Саттарханов № 1-ден 46-ға дейін, Ескелді би № 1-ден 37-ге дейін, Бұғыбай батыр № 1-ден 28-ге дейін, Меліс Разбеков № 1-ден 7-ге дейін, Астана № 1-ден 20-ға дейін, Төле би № 1-ден 26-ға дейін, Савин № 1-ден 22-ге дейін, Сырым Датұлы № 1-ден 17-ге дейін, Петровский № 41-ден 79-ға дейін, Арычная № 70-тен 114-ке дейін, Бірлік № 19-дан 38-ге дейін, Вихрев № 29-дан 60-қа дейін, Горький № 1-ден 44-ке дейін, Нұрғиса Тілендиев № 8-ден 18-ге дейін, Бикен Римова № 30-дан 39-ға дейін, Әмірбек Құлақов № 1-ден 13-ке дейін, Мұхтар Әуэзов № 1-ден 71-ге дейін, Мұхаметжан Тынышбаев № 1-ден 65-ке дейін, Құдайберген Қалиев № 1-ден 38-ге дейін, Мұратқали Нукенов № 26-дан 62-ге дейін, Тәуелсіздік № 92-ден 139-ға дейін, Төлеген Тоқтаров № 16-дан 45-ке дейін, Панарин № 1-ден 10-ға дейін, Пушкин № 1-ден 25-ке дейін, Жамбыл Жабаев № 16-дан 62-ге дейін, Қабанбай батыр № 21-ден 89-ға дейін, Абай № 61-ден 109-ға дейін, Чепрасов № 48-ден 80-ге дейін, Шавров № 26-дан 40-қа дейін, Әліби Жангелдин № 1-ден 11-ге дейін, Көшкінбай Жанатов № 1-ден 6-ға дейін, Тайбулат Мерекенов № 1; Басқан бөгеті; № 552 Жол пайдалану учаскесі; № 72 Жылжымалы механикалық колонна.
№ 695 сайлау учаскесі

В границах: города Саркан, улицы: Кабанбай батыра c № 89 по 242, Мукан Тулебаева с № 1 по 35, Гали Орманова с № 1 по 25, Тауелсиздик с № 140 по 298, Чепрасова с № 81 по 114, Абая с № 109 по 185, Ораз Жандосова с № 1 по 63, Жамбыл Жабаева с № 63 по 91, Мухтар Ауэзова с № 72 по 122, Габиден Мустафина с № 1 по 47, Горького с № 45 по 114, Кудайберген Калиева с № 39 по 102, Пушкина с № 25 по 59, Курмангазы с № 1 по 38, Жанабаева с № 1 по 19, Тауке хан с № 1 по 15, Петровского с № 1 по 40, Бухар Жырау с № 1 по 17, Бикен Римовой с № 1 по 29, Бирлик с № 1 по 18, Достык с № 1 по 12, Каблиса Жырау с № 1 по 15, Кудайбердиева № 1 по 24, Меиртай Усатаева с № 1 по 16, Толеген Токтарова с № 1 по 15; питомник лесного хозяйства.
№ 694 избирательный участок
Центр: город Саркан, улица Чепрасова № 18, районный Дом культуры.
В границах: город Саркан, улицы: Динмухамед Конаева с № 1 по 57, Урманова с № 1 по 37, Серке Кожамкулова с № 1 по 26, Касым Кайсенова с № 1 по 28, Шолохова с № 1 по 38, Казыбек би с № 1 по 10, Иса Байзакова с № 1 по 27, Спандияр Кобеева с № 1 по 15, Оспанбек Боранбаева с № 1 по 47, Бекзат Саттарханова с № 1 по 46, Ескелди би с № 1 по 37, Бугыбай батыра с № 1 по 28, Мелис Разбекова с № 1 по 7, Астана с № 1 по 20, Толе би с № 1 по 26, Савина с № 1 по 22, Сырым Датулы № 1 по 17, Петровского с № 41 по 79, Арычная с № 70 по 114 , Бирлик с № 19 по 38, Вихрева с № 29 по 60, Горького с № 1 по 44, Нургиса Тилендиева с № 8 по 18, Бикен Римовой с № 30 по 39, Амирбек Кулакова с № 1 по 13, Мухтар Ауэзова с № 1 по 71, Мухаметжан Тынышбаева с № 1 по 65, Кудайберген Калиева с № 1 по 38, Мураткали Нукенова с № 26 по 62, Тауелсиздик с № 92 по 139, Толеген Токтарова с № 16 по 45, Панарина с № 1 по 10, Пушкина с № 1 по 25, Жамбыл Жабаева с № 16 по 62, Кабанбай батыра с № 21 по 89, Абая с № 61 по 109, Чепрасова с № 48 по 80, Шаврова с № 26 по 40, Алиби Жангельдин с № 1 по 11, Кошкинбай Жанатов с № 1 по 6, Тайбулат Мерекенов № 1; Басканская плотина; Дорожно-эксплуатационный участок № 552; Передвижная механизированная колонна № 72.
№ 695 избирательный участок

Орталығы: Сарқан қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі № 2, № 1 мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Сарқан қаласы, көшелер: Амангелді № 1-ден 6-ға дейін, Мұқағали Мақатаев № 1-ден 18-ге дейін, Ғазиза Жұбанова № 1-ден 43-ке дейін, Бауыржан Момышұлы № 1-ден 36-ға дейін, Кенесары хан № 1-ден 26- ға дейін, Қажкен Бекбаев № 1-ден 42-ге дейін, Лермонтов № 1-ден 54-ке дейін, Ломоносов № 1-ден 10- ға дейін, Тәттімбет № 1-ден 13-ке дейін, Қажымұқан Мұңайтпасов № 1-ден 45-ке дейін, Қаныш Сәтбаев № 1-ден 36-ға дейін, Шоқан Уәлиханов № 1-ден 37-ге дейін, Арычная № 42-ден 70-ке дейін, Чепрасов № 1-ден 46-ға дейін, Абай № 1-ден 60-қа дейін, Абылай хан № 28-ден 47-ге дейін, Нұрғиса Тілендиева № 1-ден 18-ге дейін, Әмірбек Құлаков 14-тен 95-ке дейін, Мұратқали Нүкенов № 1-ден 25-ке дейін, Панарин № 11-ден 31-ге дейін, Сәкен Сейфуллин № 11-ден 48-ге дейін, Күнсайын Қуатбаев № 11-ден 48-ге дейін, Жамбыл Жабаев № 1-ден 15-ке дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров № 22-ден 32-ге дейін, Ахмет Байтұрсынов № 1-ден 126-ға дейін.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарқан қаласы, Латиф Хамиди көшесі № 12, көмекші мектеп- интернаты.
Шекарасы: Сарқан қаласы, көшелер: Әуесхан Қойбағаров № 1-ден 154-ке дейін, Шәмші Қалдаяқов № 1-ден 19-ға дейін, Ғабиден Мұстафин № 1-ден 47-ге дейін, Исатай Тайманұлы № 1-ден 28-ге дейін, Ілияс Есенберлин № 1-ден 38-ге дейін, Мағжан Жұмабаев № 1-ден 81-ге дейін, Қобыланды батыр № 1-ден 22-ге дейін, Тайыр Жароков № 1-ден 62-ге дейін, Жүсіп Баласағұн № 1-ден 25- ге дейін, Махамбет Өтемісұлы № 1-ден 44-ке дейін, Бейбітшілік № 1-ден 58-ге дейін, Жүсіпбек Аймауытов № 1-ден 32-ге дейін, Гоголь № 1-ден 30-ға дейін, Арычная № 1-ден 41-ге дейін, Абылай хан № 1-ден 27-ге дейін, Ватутин № 1-ден 49-ға дейін, Вихрев № 1-ден 28-ге дейін, Райымбек батыр № 1-ден 18-ге дейін, Тәуелсіздік № 1-ден 91-ге дейін, Латиф Хамиди № 1-ден 30-ға дейін, Сәкен Сейфуллин № 1-ден 10-ға дейін, Күнсайын Қуатбаев № 1-ден 10-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 20-ға дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров № 1-ден 21-ге дейін, Шавров № 1-ден 25-ке дейін, Шевченко № 1-ден 57-ге дейін.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарқан қаласы, Чепрасов көшесі № 5, Сарқан аудандық ауруханасы.
Шекарасы: Сарқан аудандық ауруханасының аумағы.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы: Бірлік ауылы, Чепрасов көшесі № 3, Бірлік негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
№ 699 сайлау учаскесі
Орталығы: Аманбөктер ауылы, Смағұл көшесі № 6, Аманбөктер орта мектебі.
Шекарасы: Аманбөктер, Баянбай ауылдары, бөлімшелер: Үштөбе, Мұшұмбай;Омарталар; Кардон.
№ 700 сайлау учаскесі
Орталығы: Екіаша ауылы, Қабдолда Аманжолов көшесі № 80, Екіаша ауылының мәдениет үйі.
Шекарасы: Екіаша ауылы; мал жайылым учаскелері: Тал – тал, Матай.
№ 701 сайлау учаскесі
Орталығы: Тополевка ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 20, Тополевка орта мектебі.
Шекарасы: Тополевка ауылы; Орманшылар кардоны; Қосалқы шаруашылықтар.
№ 702 сайлау учаскесі
Орталығы: Алмалы ауылы, Әбішев көшесі № 3, Новопокровка орта мектебі.
Шекарасы: Алмалы ауылы; Тал-тал мал жайылым учаскесі; суландыру мекемесінің пунктері.
№ 703 сайлау учаскесі
Орталығы: Абай ауылы, Абай көшесі № 38, Тасарық орта мектебі. Шекарасы: Абай ауылы.
№ 704 сайлау учаскесі
Орталығы: Пограничник ауылы, Сәтбаев көшесі № 8, Пограничник орта мектебі.
Шекарасы: Пограничник ауылы; Шаруашылық субъектілерінің мал шаруашылығы фермалары.
№ 705 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарауылтөбе ауылы, Бейбітшілік көшесі № 8, Қарауылтөбе орта мектебі.
Шекарасы: Қарауылтөбе ауылы; фермалар.
№ 706 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкөзек ауылы, Фестивальная көшесі № 5, Көкөзек орта мектебі.
Шекарасы: Көкөзек ауылы.
№ 707 сайлау учаскесі

Центр: город Саркан, улица Каныш Сатбаева № 2, школа - гимназия № 1.
В границах: город Саркан, улицы: Амангельды с № 1 по 6, Мукагали Макатаева с № 1 по 18, Газиза Жубановой с № 1 по 43, Бауыржан Момышулы с № 1 по 36, Кенесары хан с № 1 по 26, Кажкен Бекбаева с № 1 по 42, Лермонтова с № 1 по 54, Ломоносова с № 1 по 10, Таттимбет с № 1 по 13, Кажымукан Мунайтпасова с № 1 по 45, Каныш Сатбаева с № 1 по 36, Шокан Уалиханова с № 1 по 37, Арычная с № 42 по 70, Чепрасова с № 1 по 46, Абая с № 1 по 60, Абылай хана с № 28 по 47, Нургиса Тилендиевой № 1 по 18, Амирбек Кулакова с № 14 по 95, Мураткали Нукенова с № 1 по 25, Панарина с № 11 по 31, Сакен Сейфуллина с № 11 по 48, Кунсайын Куатбаева с № 11 по 48, Жамбыл Жабаева с № 1 по 15, Султанмахмут Торайгырова с № 22 по 32, Ахмет Байтурсынова с № 1 по 126.
№ 696 избирательный участок
Центр: город Саркан, улица Латиф Хамиди № 12, вспомогательная школа интернат.
В границах: город Саркан, улицы: Ауесхан Койбагарова с № 1 по 154, Шамши Калдаякова с № 1 по 19, Габиден Мустафина с № 1 по 47, Исатай Тайманулы с № 1 по 28, Илияс Есенберлина с № 1 по 38, Магжан Жумабаева с № 1 по 81, Кобыланды Батыра с № 1 по 22, Тайыр Жарокова с № 1 по 62, Жусип Баласагун с № 1 по 25, Махамбет Утемисулы с № 1 по 44, Бейбитшилик с № 1 по 58, Жусипбек Аймауытова с № 1 по 32, Гоголя с № 1 по 30, Арычная с № 1 по 41, Абылай хана с № 1 по 27, Ватутина с № 1 по 49, Вихрева с № 1 по 28, Райымбек батыра с № 1 по 18, Тауелсиздик с № 1 п 91, Латиф Хамиди с № 1 по 30, Сакен Сейфуллина с № 1 по 10, Кунсайын Куатбаева с № 1 по 10, Кабанбай батыра с № 1 по 20, Султанмахмут Торайгырова с № 1 по 21, Шаврова с № 1 по 25, Шевченко с № 1 по 57.
№ 697 избирательный участок
Центр: город Саркан, улица Чепрасова № 5, Сарканская районная больница.
В границах: территория Сарканской районной больницы.
№ 698 избирательный участок
Центр: село Бирлик, улица Чепрасова № 3, Бирликская основная средняя школа.
В границах: село Бирлик.
№ 699 избирательный участок
Центр: село Аманбоктер, улица Смагула № 6, Аманбоктерская среднаяя школа.
В границах: села Аманбоктер, Баянбай; отделения: Мушумбай; Уштобе; Пасеки; Кордон.
№ 700 избирательный участок
Цетр: село Екиаша, улица Кабдолда Аманжолова № 80, Дом культуры села Екиаша.
В границах: село Екиаша; отгонные участки: Тал-тал, Матай.
№ 701 избирательный участок
Центр: село Тополевка, улица Тауелсиздик № 20, Тополевская средняя школа.
В границах: село Тополевка; Кардоны лесников; Подсобные хозяйства.
№ 702 избирательный участок
Центр: село Алмалы, улица Абишева № 3, Новопокровская средняя школа.
В границах: село Алмалы; отгонный участок Тал-тал; пункты поливного учреждения.
№ 703 избирательный участок
Центр: село Абай, улица Абая № 38, Тасарыкская средняя школа.
В границах: села Абая.
№ 704 избирательный участок
Центр: село Пограничник, улица Сатбаева № 8, Пограничникская средняя школа.
В границах: село Пограничник; Животноводческие фермы хозяйствующих субъектов.
№ 705 избирательный участок
Центр: село Караултобе, улица Бейбитшилик № 8, Караултобинская средняя школа.
В границах: село Караултобе; фермы.
№ 706 избирательный участок
Центр: село Кокозек, улица Фестивальная № 5, Кокозекская средняя школа.
В границах: село Кокозек.
№ 707 избирательный участок

Орталығы: Қойлық ауылы, Макетов көшесі № 45, "Қ. Қазыбайұлы атындағы Қойлық ауылдық мәдениет үйі" "Сарқан ауданы әкімінің аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының № 2 филиалы.
Шекарасы: Қойлық ауылы; Джунусова, Бейсембеков, Жаңа-Тұрмыс шаруа қожалықтары.
№ 708 сайлау учаскесі
Орталығы: Бақалы ауылы, Көбдіков көшесі № 44, К. Қазыбаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Бақалы ауылы.
№ 709 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазыбаев ауылы, Жаңақұрлыс көшесі № 1, Ағарту бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қазыбаев ауылы.
№ 710 сайлау учаскесі
Орталығы: Тасқұдық ауылы, Тасқұдық бастауыш мектебі.
Шекарасы: Тасқұдық ауылы.
№ 711 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабөгет ауылы, Абайділданов көшесі № 16, Әл-Фараби атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қарабөгет ауылы, Еркін ауылы; Уәли – Сәбит мал жайылым учаскесі.
№ 712 сайлау учаскесі
Орталығы: Черкасск ауылы, Мұхаметжан Тынышбаев көшесі № 16, Черкасск орта мектебі.
Шекарасы: Черкасск ауылы.
№ 713 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққайын ауылы, Мұхаметжан Тынышбаев көшесі № 25, Ленин бастауыш мектебі.
Шекарасы: Аққайын ауылы.
№ 714 сайлау учаскесі
Орталығы: Петропавловка ауылы, Кирова көшесі нөмірсіз, Петропавловск орта мектебі.
Шекарасы: Петропавловка ауылы, Садовое ауылы.
№ 715 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы ауылы, Мұхаметжан Тынышбаев көшесі № 16, "Сарқан аудандық білім бөлімінің Қарғалы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің оң қанаты.
Шекарасы: Қарғалы ауылы.
№ 716 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарғалы ауылы, Мұхаметжан Тынышбаев көшесі № 16, "Сарқан аудандық білім бөлімінің Қарғалы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің сол қанаты.
Шекарасы: Соколовка ауылы.
№ 717 сайлау учаскесі
Орталығы: Шатырбай ауылы, Нұғманов көшесі № 30, "Шатырбай ауылдық Мәдениет үйі" "Сарқан ауданы әкімінің аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының № 5 филиалы.
Шекарасы: Шатырбай ауылы.
№ 718 сайлау учаскесі
Орталығы: Лепсі ауылы, Мұқан Төлебаев көшесі № 21, К. Ушинский атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Лепсі ауылы; темір жолдың шығыс бөлігінің көшелері: Айтеке би № 1/1- ден 21/2-ге дейін, Айдархан Бибатыров № 2-ден 18-ге дейін, Орынбасар Мұқұшев № 1-ден 10-ға дейін, Мұхаметжан Тынышбаев № 4-ден 14-ге дейін, Төлеубек Ермекбаев № 1-ден 18-ге дейін, Айша биби № 1-ден 11/2-ге дейін, Мұқан Төлебаев № 1-ден 30-ға дейін, Жамбыл № 1/1-ден 14/2-ге дейін, Асылбек Альсеров № 2-ден 7/2 -ге дейін, Сакен Байтулеуов № 1/1-ден 13-ке дейін, Мұхтар Ауэзов № 21-ден 41-ге дейін, Төлеген Тоқтаров № 1-ден 15-ке дейін, Дінмұхамет Қонаев № 2-ден 33-ке дейін, Маншүк Маметова № 1/1-ден 33-ке дейін, Әлия Молдагулова № 1-ден 16-ға дейін, Алдияр № 1-ден 40-қа дейін, Абылай хан № 3-тен 24-ке дейін, Қаныш Сатпаев № 1/1-ден 9/2-ге дейін, Төле би № 1/2-ден 7/2-ге дейін, Шәмші Қалдаяков № 1/1-ден 12-ге дейін, Қазыбек би № 1-ден 21-ге дейін.
№ 719 сайлау учаскесі

Центр: село Койлык, улица Макетова № 45, филиал № 2 "Дом культуры села Койлык имени К. Казыбайулы" государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры акима Саркандского района".
В границах: село Койлык; крестьянские хозяйства: Джунусова, Бейсембеков, Жана-Турмыс.
№ 708 избирательный участок
Центр: село Бакалы, улица Кобдикова № 44, средняя школа имени К. Казыбаева.
В границах: село Бакалы.
№ 709 избирательный участок
Центр: село Казыбаева, улица Жанакурлыс № 1, Агартуская начальная школа.
В границах: село Казыбаева.
№ 710 избирательный участок
Центр: село Таскудык, Таскудыкская начальная школа.
В границах: село Таскудык.
№ 711 избирательный участок
Центр: село Карабогет, улица Абайдильданова № 16, средняя школа имени Аль-Фараби.
В границах: село Карабогет, село Еркин; отгонный участок Уали-Сабит.
№ 712 избирательный участок
Центр: село Черкасск, улица Мухаметжан Тынышбаева № 16, Черкасская средняя школа.
В границах: село Черкасск.
№ 713 избирательный участок
Центр: село Аккайын, улица Мухаметжан Тынышбаева № 25, Ленинская начальная школа.
В границах: село Аккайын.
№ 714 избирательный участок
Центр: село Петропавловка, улица Абая Кунанбаева, Петропавловская средняя школа.
В границах: село Петропавловка, село Садовое.
№ 715 избирательный участок
Центр: село Каргалы, улица Мухаметжан Тынышбаева № 16, правое крыло коммунального государственного учреждения "Каргалинская средняя школа с дошкольным мини центром Сарканского районного отдела образования".
В границах: село Каргалы.
№ 716 избирательный участок
Центр: село Каргалы, улица Мухаметжан Тынышбаева № 16, левое крыло коммунального государственного учреждения "Каргалинская средняя школа с дошкольным мини центром Сарканского районного отдела образования".
В границах: село Соколовка.
№ 717 избирательный участок
Центр: село Шатырбай, улица Нугманова № 30, "Дом культуры села Шатырбай" филиал № 5 государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры Акима Сарканского района".
В границах: село Шатырбай.
№ 718 избирательный участок
Центр: село Лепсы, улица Мукан Толебаева № 21, средняя школа имени К. Ушинского.
В границах: село Лепсы, улицы восточной части железной дороги: Айтеке би с № 1/1 по 21/2, Айдархан Бибатырова с № 2 по 18, Орынбасар Мукушева с № 1 по 10, Мухаметжан Тынышбаева с № 4 по 14, Толеубек Ермекбаева с № 1 по 18, Айша биби с № 1 по 11/2, Мукан Тулебаева с № 1 по 30, Жамбыла с № 1/1 по 14/2, Асылбек Альсерова с № 2 по 7/2, Сакен Байтулеуова с № 1/1 по 13, Мухтара Ауэзова с № 21 по 41, Толеген Токтарова с № 1 по 15, Динмухамет Конаева с № 2 по 33, Маншук Маметовой с № 1/1 по 33, Алия Молдагуловой с № 1 по 16, Алдияра с № 1 по 40, Абылай хана с № 3 по 24, Каныша Сатпаева с № 1/1 по 9/2, Толе би с № 1/2 по 7/2, Шамши Калдаякова с № 1/1 по 12, Казыбек би с № 1 по 21.
№ 719 избирательный участок

Орталығы: Лепсі ауылы, Дина Нұрпейсова көшесі № 3, № 54 орта мектебі.
Шекарасы: Лепсі ауылы; темір жолдың батыс бөлігінің көшелері: Мұхтар Қаптағаев № 1/1-ден 21-ге дейін, Мұратбек Ахметов № 1/1-ден 12/2-ге дейін, Құл ақын № 1-ден 28-ге дейін, Тайтұлақ-талтұс № 1-ден 13-ке дейін, Мұқатай Қалдыбаев № 1/1-ден 3-ке дейін, Дина Нұрпейсова № 1/1-ден 2/2-ге дейін, Ақын Сара № 1/1-ден 19-ға дейін, Біржан Сал № 1/1-ден 26-ға дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 37-ге дейін, Қайрат Рысқұлбеков № 1-ден 28-ге дейін, Александр Ни № 2-ден 15-ке дейін; "Керегетас", "Сарықұрақ", "Арғанаты", "Ақбалық", "Қаратас", "Көкшалғын" станциялары.
№ 720 сайлау учаскесі
Орталығы: Көктерек ауылы, Арын көшесі № 18, Мәншүк Мәметова атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Көктерек ауылы.
№ 721 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкжиде ауылы, Төлебай батыр көшесі № 18, Ерікті орта мектебі.
Шекарасы: Көкжиде ауылы.
№ 722 сайлау учаскесі
Орталығы: Мұқан Төлебаев ауылы, Мұқан Төлебаев көшесі № 15 а, "Мұқан Төлебаев ауылдық Мәдениет үйі" "Сарқан ауданы әкімінің аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының № 7 филиалы.
Шекарасы: Мұқан Төлебаев ауылы.
№ 723 сайлау учаскесі
Орталығы: Үлгі ауылы, Байғамытов көшесі № 12, Үлгі ауылдық дәрігерлік пункті.
Шекарасы: Үлгі ауылы, Шұбартүбек ауылы.
№ 724 сайлау учаскесі
Орталығы: Екіаша ауылы; "Покатиловская застава" әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Покатиловская заставасы.
№ 725 сайлау учаскесі
Орталығы: Тополевка ауылы, "Тополевская застава" әскери бөлімшесі.
Шекарасы: Тополевская заставасы.

Центр: село Лепсы, улица Дины Нурпеисовой № 3, средняя школа № 54.
В границах: село Лепсы; улицы западной части железной дороги: Мухтар Каптагаева с № 1/1 по 21, Муратбек Ахметова с № 1/1 по 12/2, Кул акына с № 1 по 28, Тайтулак-талтуса с № 1 по 13, Мукатай Калдыбаева с № 1/1 по 3, Дины Нурпеисовой с № 1/1 по 2/2, Акын Сара с № 1/1 по 19, Биржан Сала с № 1/1 по 26, Кабанбай батыра с № 1 по 37, Кайрат Рыскулбекова с № 1 по 28, Александр Ни с № 2 по 15; станции: "Керегетас", "Сарыкурак", "Арганаты", "Акбалык", "Каратас", "Кокшалгын".
№ 720 избирательный участок
Центр: село Коктерек, улица Арына № 18, средняя школа имени Маншук Маметовой.
В границах: село Коктерек.
№ 721 избирательный участок
Центр: село Кокжиде, улица Толебай батыра № 18, Ериктинская средняя школа.
В границах: села Кокжиде.
№ 722 избирательный участок
Центр: село Мукана Толебаева, улица Мукана Толебаева № 15 а, "Дом культуры села Мукана Толебаева" филиал № 7 государственного казенного предприятия "Районный дом культуры Акима Сарканского района".
В границах: село Мукана Толебаева.
№ 723 избирательный участок
Центр: село Улги, улица Байгамытова № 12, Медицинский пункт села Улги.
В границах: село Улги, село Шубартубек.
№ 724 избирательный участок
Центр : село Екиаша, военное отделение "Покатиловская застава".
В границах: Покатиловская застава.
№ 725 избирательный участок
Центр: село Тополевка, военное отделение "Тополевская застава".
В границах: Тополевская застава.