Ұйғыр ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 03-54 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 сәуірде № 3131 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйғыр аудандық сайлау комиссиясымен (келісімі бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Ұйғыр ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Аликеева Кульжахан Кәкішқызына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Дәулетжан Модинұлы Деменбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Қ. Бекмуханбетов
Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Ұйғыр ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 03-54 қаулысына 1-қосымша
Ұйғыр ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Шонжы ауылдық округі бойынша:
1) Шонжы ауылы, А. Арзиев және Назугум көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Шонжы ауылы, А. Арзиев және К. Исламов көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Шонжы ауылы, Құдайбергенов және К. Исламов көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Шонжы ауылы, Қасымбеков көшесі, № 35, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Алматы облысы бойынша филиалының Ұйғыр аудандық бөлімі ғимаратының жанындағы стенд.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Уйгурском районе
Постановление акимата Уйгурского района Алматинской области от 26 марта 2015 года № 03-54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 09 апреля 2015 года № 3131
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Уйгурской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Уйгуркого района" Аликееву Кульжахан Какишевну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Деменбаева Даулетжана Модиновича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К. Бекмуханбетов
Приложение 1 к постановлению акимата Уйгурского района от 26 марта 2015 года № 03-54 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Уйгурском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Уйгурском районе
1. По Шонжинскому сельскому округу:
1) село Шонжы, стенд на пересечении улиц А. Арзиева и Назугум;
2) село Шонжы, стенд на пересечении улиц А. Арзиева и К. Исламова;
3) село Шонжы, стенд на пересечении улиц Кудайбергенова и К. Исламова;
4) село Шонжы, улица Касымбекова, № 35, стенд возле здания Уйгурского районного отдела "Центра обслуживания населения" филиала республиканского государственного предприятия по Алматинской области.

2. Бахар ауылдық округі бойынша:
1) Бахар ауылы, Розыбакиев көшесі, нөмірсіз, Бахар ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) Шырын ауылы, Тың және Жастар көшелерінің қиылысындағы стенд.
3. Тасқарасу ауылдық округі бойынша:
1) Тасқарасу ауылы, Сейфуллин көшесі, № 28, Тасқарасу Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Тасқарасу ауылы, Розыбакиев көшесі, № 25, Тасқарасу дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд.
4. Шарын ауылдық округі бойынша:
1) Шарын ауылы, Жібек жолы және Қасымов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Шарын ауылы, Розыбакиев және Жібек жолы көшелерінің қиылысындағы стенд.
5. Сүмбе ауылдық округі бойынша:
1) Сүмбе ауылы, Қасымқан және Райымбек көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Сүмбе ауылы, Момышұлы көшесі, № 1, Сүмбе ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шошанай ауылы, Нұров көшесі, № 16, Шошанай ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
6. Қырғызсай ауылдық округі бойынша:
1) Қырғызсай ауылы, Абай және Рысқұлов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Қырғызсай ауылы, Абай көшесі, № 98, Қырғызсай фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Рахат ауылы, Жерұйық көшесі, № 2, Рахат медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд.
7. Үлкен Ақсу ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен Ақсу ауылы, Тохнияз және Кадыров көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Үлкен Ақсу ауылы, Розыбакиев және Тохнияз көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Кіші Ақсу ауылы, Убулов көшесі, № 33, Кіші Ақсу ауылдық клуб ғимаратының жаныныдағы стенд;
4) Долайты ауылы, Розахунов көшесі, № 3, Долайты ауылдық клуб ғимаратының жаныныдағы стенд.
8. Ават ауылдық округі бойынша:
1) Ават ауылы, Искандеров көшесі, № 29, Ават ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
9. Тиірмен ауылдық округі бойынша:
1) Тиірмен ауылы, Насыров көшесі, № 27, Тиірмен ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ұзынтам ауылы, Астана және Мұзбалақ көшелерінің қиылысындағы стенд.
10. Ақтам ауылдық округі бойынша:
1) Ақтам ауылы, Абай және Ғожамьяров көшелерінің қиылысындағы стенд.
11. Дардамты ауылдық округі бойынша:
1) Дардамты ауылы, Ушуров көшесі, № 9, Дардамты ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ардолайты ауылы, Абдрахманов көшесі, № 21, Ардолайты ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
3) Добын ауылы, Тохтыбакиев және Жібек жолы көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Сұңқар ауылы, Матжанов көшесі, № 24, Сұңқар ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
12. Кетпен ауылдық округі бойынша:
1) Кетпен ауылы, Жалилов көшесі, № 28, Кетпен ауылдық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Кетпен ауылы, Әуелбеков және Розыбакиев көшелерінің қиылысындағы стенд;

2. По Бахарскому сельскому округу:
1) село Бахар, улица Розыбакиева, без номера, стенд возле здания сельского клуба Бахар;
2) село Шырын, стенд на пересечении улиц Тын и Жастар.
3. По Таскарасускому сельскому округу:
1) село Таскарасу, улица Сейфуллина, № 28, стенд возле здания Дома культуры Таскарасу;
2) село Таскарасу, улица Розыбакиева, № 25, стенд возле здания врачебной амбулатории Таскарасу;
4. По Шарынскому сельскому округу:
1) село Шарын, стенд на пересечении улиц Жибек жолы и Касымова;
2) село Шарын, стенд на пересечении улиц Розыбакиева и Жибек жолы.
5. По Сумбинскому сельскому округу:
1) село Сумбе, стенд на пересечении улиц Касымкан и Райымбек;
2) село Сумбе, улица Момышулы, № 1, стенд возле здания сельской больницы Сумбе;
3) село Шошанай, улица Нурова, № 16, стенд возле здания сельского клуба Шошанай.
6. По Кыргызсайскому сельскому округу:
1) село Кыргызсай, стенд на пересечении улиц Абая и Рыскулова;
2) село Кыргызсай, улица Абая, № 98, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта Кыргызсай;
3) село Рахат, улица Жеруйык, № 2, стенд возле здания медицинского пункта Рахат.
7. По Улкен Аксускому сельскому округу:
1) село Улкен Аксу, стенд на пересечении улиц Тохнияз и Кадырова;
2) село Улкен Аксу, стенд на пересечении улиц Розыбакиева и Тохнияз;
3) село Киши Аксу, улица Убулова, № 33, стенд возле здания сельского клуба Киши Аксу;
4) село Долайты, улица Розахунова, № 3, стенд возле здания сельского клуба Долайты.
8. По Аватскому сельскому округу:
1) село Ават, улица Искандерова, № 29, стенд возле здания сельского клуба Ават.
9. По Тиирменскому сельскому округу:
1) село Тиирмен, улица Насырова, № 27, стенд возле здания сельского клуба Тиирмен;
2) село Узынтам, стенд на пересечении улиц Музбалак и Астана.
10. По Актамскому сельскому округу:
1) село Актам, стенд на пересечении улиц Абая и Гожамьярова.
11. По Дардамтинскому сельскому округу:
1) село Дардамты, улица Ушурова, № 9, стенд возле здания сельского клуба Дардамты;
2) село Ардолайты, улица Абдрахманова, № 21, стенд возле здания сельского клуба Ардолайты;
3) село Добын, стенд на пересечении улиц Тохтыбакиева и Жибек жолы;
4) село Сункар, улица Матжанова, № 24, стенд возле здания сельского клуба Сункар.
12. По Кетпенскому сельскому округу:
1) село Кетпен, улица Жалилова, № 28, стенд возле здания Дома культуры Кетпен;
2) село Кетпен, стенд на пересечении улиц Ауелбекова и Розыбакиева;

3) Кепебұлақ ауылы, Нұрғали көшесі, № 6а, Кепебұлақ ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
13. Кіші Диқан ауылдық округі бойынша:
1) Кіші Диқан ауылы, Абай көшесі, нөмірсіз, Кіші Диқан мектебі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Кіші Диқан ауылы, Абай және Мұхамеджанов көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Үлкен Диқан ауылы, И. Бахтия және Жамбыл көшелерінің қиылысындағы стенд.
14. Қалжат ауылдық округі бойынша:
1) Қалжат ауылы, Розыбакиев көшесі, № 48, Қалжат Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
Ұйғыр ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Ұйғыр ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 03-54 қаулысына 2-қосымша
Ұйғыр ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Шонжы ауылдық округі бойынша:
1) Шонжы ауылы, Исламов көшесі, № 31, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Шонжы ауылы, Искандеров көшесі, № 135, Молотов атындағы орта мектептің акті залы.
2. Бахар ауылдық округі бойынша:
1) Бахар ауылы, Розыбакиев көшесі, нөмірсіз, Бахар ауылдық клубының акті залы;
2) Шырын ауылы, Розыбакиев көшесі, № 15, Шырын орта мектебінің акті залы.
3. Тасқарасу ауылдық округі бойынша:
1) Тасқарасу ауылы, Сейфуллин көшесі, № 32, Тасқарасу орта мектебінің акті залы.
4. Шарын ауылдық округі бойынша:
1) Шарын ауылы, Розыбакиев көшесі, № 13, Мәдениет үйінің акті залы.
5. Сүмбе ауылдық округі бойынша:
1) Сүмбе ауылы, Қасымқан көшесі, № 1, Сүмбе орта мектебінің акті залы;
2) Сүмбе ауылы, Момышұлы көшесі, № 1, Сүмбе ауылдық ауруханасы;
3) Шошанай ауылы, Нұров көшесі, № 16, Шошанай ауылдық клубы.
6. Қырғызсай ауылдық округі бойынша:
1) Қырғызсай ауылы, Жандосов көшесі, № 17, Қырғызсай орта мектебінің акті залы;
2) Рахат ауылы, Жерұйық көшесі, № 1, Рахат орта мектебінің акті залы.
7. Үлкен Ақсу ауылдық округі бойынша:
1) Үлкен Ақсу ауылы, Юсупов көшесі, № 3, Садвакасов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Долайты ауылы, Ибраим көшесі, № 33, Долайты орта мектебінің акті залы;
3) Кіші Ақсу ауылы, Убулова көшесі, № 26, Кіші Ақсу ауылдық клубы.
8. Ават ауылдық округі бойынша:
1) Ават ауылы, Искандеров көшесі, № 29, Ават ауылдық клубы.
9. Тиірмен ауылдық округі бойынша:
1) Тиірмен ауылы, Насыров көшесі, № 27, Тиірмен ауылдық клубы;
2) Ұзынтам ауылы, Астана көшесі, нөмірсіз, Мақсатов атындағы орта мектептің акті залы.
10. Ақтам ауылдық округі бойынша:
1) Ақтам ауылы, Каме көшесі, № 12, Ақтам ауылдық клубы.
11. Дардамты ауылдық округі бойынша:
1) Дардамты ауылы, Ушуров көшесі, № 9, Дардамты ауылдық клубы;

3) село Кепебулак, улица Нургали, № 6а, стенд возле здания сельского клуба Кепебулак.
13. По Киши Диканскому сельскому округу:
1) село Киши Дикан, улица Абая, без номера, стенд возле здания средней школы Киши Дикан;
2) село Киши Дикан, стенд на пересечении улиц Абая и Мухамеджанова;
3) село Улкен Дикан, стенд на пересечении улиц И. Бахтия и Жамбыла.
14. По Калжатскому сельскому округу:
1) село Калжат, улица Розыбакиева, № 48, стенд возле здания Дома культуры Калжат.
Приложение 2 к постановлению акимата Уйгурского района от 26 марта 2015 года № 03-54 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Уйгурском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Уйгурском районе
1. По Шонжынскому сельскому округу:
1) село Шонжы, улица К. Исламова, № 31, актовый зал Дома культуры;
2) село Шонжы, улица Искандерова, № 135, актовый зал средней школы имени Молотова.
2. По Бахарскому сельскому округу:
1) село Бахар, улица Розыбакиева без номера, актовый зал сельского клуба Бахар;
2) село Шырын, улица Розыбакиева, № 15, актовый зал средней школы Шырын.
3. По Таскарасускому сельскому округу:
1) село Таскарасу, улица Сейфуллина, № 32, актовый зал средней школы Таскарасу.
4. По Шарынскому сельскому округу:
1) село Шарын, улица Розыбакиева, № 13, Дом культуры.
5. По Сумбинскому сельскому округу:
1) село Сумбе, улица Касымкан, № 1 актовый зал средней школы Сумбе;
2) село Сумбе, улица Момышулы, № 1, Сумбинская сельская больница;
3) село Шошанай, улица Нурова, № 16, Шошанайский сельский клуб.
6. По Кыргызсайскому сельскому округу:
1) село Кыргызсай, улица Жандосова, № 17, актовый зал средней школы Кыргызсай;
2) село Рахат, улица Жеруйык, № 1, актовый зал средней школы Рахат.
7. По Улкен Аксускому сельскому округу:
1) село Улкен Аксу, улица Юсупова, № 3, актовый зал средней школы имени Садвакасова;
2) село Долайты, улица Ибраим, № 33, актовый зал средней школы Долайты;
3) село Киши Аксу, улица Убулова, № 26, сельский клуб Киши Аксу.
8. По Аватскому сельскому округу:
1) село Ават, улица Искандерова, № 29, сельский клуб Ават.
9. По Тиирменскому сельскому округу:
1) село Тиирмен, улица Насырова, № 27, сельский клуб Тиирмен;
2) село Узынтам, улица Астана, без номера, актовый зал средней школы имени Максатова.
10. По Актамскому сельскому округу:
1) село Актам, улица Каме, № 12, сельский клуб Актам.
11. По Дардамтинскому сельскому округу:
1) село Дардамты, улица Ушурова, № 9, сельский клуб Дардамты;

2) Ардолайты ауылы, Абдрахманов көшесі, № 21, Ардолайты ауылдық клубы;
3) Добын ауылы, Тохтыбакиев көшесі, № 16, Добын орта мектебінің акті залы;
4) Сұңқар ауылы, Матжанов көшесі, № 24, Сұңқар ауылдық клубы.
12. Кетпен ауылдық округі бойынша:
1) Кетпен ауылы, Жалилов көшесі, № 11, М. Жалилов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Кепебұлақ ауылы, Нұрғали көшесі, № 6а, Кепебұлақ ауылдық клубы.
13. Кіші Диқан ауылдық округі бойынша:
1) Кіші Диқан ауылы, Мухамеджанов көшесі, № 7, Кіші Диқан ауылдық клубы;
2) Үлкен Диқан ауылы, И. Бахтия көшесі, № 51, Үлкен Диқан орта мектебінің акті залы.
14. Қалжат ауылдық округі бойынша:
1) Қалжат ауылы, Розыбакиев көшесі, № 48, Мәдениет үйі.

2) село Ардолайты, улица Абдрахманова, № 21, сельский клуб Ардолайты;
3) село Добын, улица Тохтыбакиева, № 16, актовый зал средней школы Добын;
4) село Сункар, улица Матжанова, № 24, сельский клуб Сункар.
12. По Кетпенскому сельскому округу:
1) село Кетпен, улица Жалилова, № 11, актовый зал средней школы имени М. Жалилова;
2) село Кепебулак, улица Нургали, № 6а, сельский клуб Кепебулак.
13. По Киши Диканскому сельскому округу:
1) село Киши Дикан, улица Мухамеджанова, № 7, сельский клуб Киши Дикан;
2) село Улкен Дикан, улица И. Бахтия, № 51, актовый зал средней школы Улкен Дикан.
14. По Калжатскому сельскому округу:
1) село Калжат, улица Розыбакиева, № 48, Дом культуры.