Ұйғыр ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру және мәдениет саласының мамандарына жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгілеу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы № 47-2 шешімі.Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 16 маусымда № 3226 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 7-15-71 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру және мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 17.11.2021 № 7-15-71 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Ұйғыр ауданының азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мамандарына жиырма бес пайызға жоғарлатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 26 ақпанында № 3079 тіркелген, "Қарадала тынысы - Қарадала нәпәси" газетінде 2015 жылдың 13 наурызында № 12 (115) жарияланған) № 43-2 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Халықты әлеуметтік қорғау, еңбекпен қамту, білім беру, денсаулық сақтау, сауда, мәдениет, тіл және діни мәселелер жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. "Ұйғыр аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Исмаилов Мирзалим Муталимовичке осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Уйгурского района
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 26 мая 2015 года № 47-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июня 2015 года № 3226.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 17.11.2021 № 7-15-71 (решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить специалистам в области социального обеспечения и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях финансируемых из местных бюджетов, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 17.11.2021 № 7-15-71 (решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утративший силу решение Уйгурского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 43-2 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов окладов и тарифных ставок специалистам являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Уйгурского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 февраля 2015 года № 3079, опубликованного в газете "Карадала тынысы - Карадала напаси" от 13 марта 2015 года № 12 (115)).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам социальной защиты населения, трудоустроиства, образования, здравоохранения, торговли, культуры, языка и религии".
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Уйгурского района" Исмаилова Мирзалима Муталимовича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б.Бахтахунов
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н.Есжан

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Уйгурского районного маслихата Б.Бахтахунов
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н.Есжан