"2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 сәуірде № 2591 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2431 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсанда № 175 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"183 518 701" сандары "170 428 438" сандарымен ауыстырылсын;
"17 300 000" сандары "16 905 857" сандарымен ауыстырылсын;
"1 008 049" сандары "1 402 192" сандарымен ауыстырылсын;
"165 195 652" сандары "152 105 389" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"182 715 364" сандары "169 839 651" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"3 430 989" сандары "2 727 139" сандарымен ауыстырылсын;
"4 071 621" сандары "3 367 771" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-3 353 652" сандары "-2 864 352" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"3 353 652" сандары "2 864 352" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармақша келесі мазмұнмен толықтырылсын:
"Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 114 550 мың теңге".
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Жамбылской области от 26 марта 2015 года № 35-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 апреля 2015 года № 2591
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2431, опубликованно в газете "Знамя труда" от 25 декабря 2014 года № 142) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "183 518 701" заменить цифрами "170 428 438";
цифры "17 300 000" заменить цифрами "16 905 857";
цифры "1 008 049" заменить цифрами "1 402 192";
цифры "165 195 652" заменить цифрами "152 105 389";
в подпункте 2):
цифры "182 715 364" заменить цифрами "169 839 651";
в подпункте 3):
цифры "3 430 989" заменить цифрами "2 727 139";
цифры "4 071 621" заменить цифрами "3 367 771";
в подпункте 5):
цифры "-3 353 652" заменить цифрами "-2 864 352";
в подпункте 6):
цифры "3 353 652" заменить цифрами "2 864 352".
Подпункт 6 дополнить следующим содержанием:
"Используемые остатки бюджетных средств – 114 550 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

50 794
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
185 813
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
22 258
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
35 422
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 000
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091
029
Әдістемелік жұмыс
57 982
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 443
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 023 036
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 980 548
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
6 837 295
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
143 253
05
Денсаулық сақтау
40 279 214
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
353 259
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
353 259
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
956 348
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
569 464
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
229 233
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
156 389
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 123 000
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 347 238
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
222 073
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
614 905
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
197 123
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
389 172

50 794
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
185 813
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
22 258
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
35 422
013
Капитальные расходы государственного органа
15 000
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
17 091
029
Методическая работа
57 982
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 443
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 023 036
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 980 548
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
6 837 295
011
Строительство и реконструкция объектов образования
143 253
05
Здравоохранение
40 279 214
253
Управление здравоохранения области
353 259
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
353 259
253
Управление здравоохранения области
956 348
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
569 464
006
Услуги по охране материнства и детства
229 233
007
Пропаганда здорового образа жизни
156 389
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 262
253
Управление здравоохранения области
10 123 000
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 347 238
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
222 073
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
614 905
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
197 123
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
389 172

026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
341 758
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 695 588
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 662
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 307 481
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 731 494
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
844 525
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
155 269
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
17 126 649
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
605 051
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 268 577
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1 230 556
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
38 021
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 624 594
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 010
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 170
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
69 909
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
19 200
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
24 338
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
2 000
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 301 261
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 221 942
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 221 942
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
4 153 655
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 920 894
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
341 758
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 695 588
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 662
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 307 481
253
Управление здравоохранения области
18 731 494
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
844 525
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
155 269
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17 126 649
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
605 051
253
Управление здравоохранения области
1 268 577
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 230 556
029
Областные базы спецмедснабжения
38 021
253
Управление здравоохранения области
1 624 594
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
135 010
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 170
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
69 909
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
19 200
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
24 338
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
2 000
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 301 261
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 221 942
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 221 942
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
4 153 655
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 920 894
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

572 791
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
875 674
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
215 892
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
256 537
261
Облыстың білім басқармасы
356 091
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
309 553
037
Әлеуметтік сауықтандыру
46 538
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
783 551
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
311 252
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 240
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
79 000
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
365 723
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 336
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
991 517
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 844
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
36 694
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 512
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
43 337
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
30 670
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
6 671
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 977
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
574 301
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

572 791
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
875 674
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
215 892
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
256 537
261
Управление образования области
356 091
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
309 553
037
Социальная реабилитация
46 538
256
Управление координации занятости и социальных программ области
783 551
003
Социальная поддержка инвалидов
311 252
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
24 240
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
79 000
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
365 723
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 336
256
Управление координации занятости и социальных программ области
991 517
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
86 844
007
Капитальные расходы государственного органа
36 694
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
10 512
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
43 337
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
30 670
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
6 671
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
106 977
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
574 301
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

72 927
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16 434
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 150
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 136
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 136
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
49 176
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 474
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 702
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
13 290
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 290
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 022 298
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
2 059 928
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
2 059 928
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 944
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14 944
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 663
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 663
261
Облыстың білім басқармасы
58 895
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
51 497
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 398
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
29 317
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 408
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3 909
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
798 568
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
51 780
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

72 927
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16 434
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
6 150
263
Управление внутренней политики области
39 136
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 136
270
Управление по инспекции труда области
49 176
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 474
003
Капитальные расходы государственного органа
1 702
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
13 290
076
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
13 290
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 022 298
251
Управление земельных отношений области
2 059 928
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
2 059 928
253
Управление здравоохранения области
14 944
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14 944
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 663
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 663
261
Управление образования области
58 895
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
51 497
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 398
273
Управление культуры, архивов и документации области
29 317
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25 408
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
3 909
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
798 568
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
51 780
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

746 788
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 675 231
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
465 600
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
963 631
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
246 000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 479 479
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 899
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
910
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 474 962
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
306 099
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
635 484
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 125
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 900 025
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 900 025
279
Облыстың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 248
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 248
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 705 450
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
1 098 648
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
253 203
006
Мемлекет қайраткерлерін мәңгі есте сақтау
10 240
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
372 167
008
Театр және музыка өнерін қолдау
463 038
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
185 708
026
Мәдениет объектілерін дамыту
185 708
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

746 788
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 675 231
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
465 600
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
963 631
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
246 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 479 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
48 899
005
Капитальные расходы государственного органа
910
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 474 962
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
306 099
038
Развитие коммунального хозяйства
635 484
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
13 125
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 900 025
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 900 025
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 248
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3 248
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 705 450
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 098 648
005
Поддержка культурно-досуговой работы
253 203
006
Увековечение памяти деятелей государства
10 240
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
372 167
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
463 038
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
185 708
026
Развитие объектов культуры
185 708
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

1 539 955
007
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
277 361
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 262 594
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10 526 603
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 835 705
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
155 224
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
189 248
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
651
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
250 660
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 027
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 510 984
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
12 840
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
103 500
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
106 645
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
116 610
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
59 310
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
204
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
819 560
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға
310 655
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
455 503
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

1 539 955
007
Развитие теплоэнергетической системы
277 361
071
Развитие газотранспортной системы
1 262 594
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10 526 603
255
Управление сельского хозяйства области
6 835 705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 224
002
Поддержка семеноводства
189 248
003
Капитальные расходы государственного органа
651
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
250 660
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 027
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 510 984
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
12 840
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
103 500
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
106 645
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
116 610
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
59 310
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
204
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
819 560
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
310 655
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
455 503
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

19 796
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
132 275
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
96 645
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 727
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындар
235
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
74 683
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
35 630
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 606
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 024
12
Көлiк және коммуникация
3 023 649
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 712 673
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
625 115
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 680
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 034 878
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
310 976
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
310 976
13
Басқалар
8 475 536
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1 388 995
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
19 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
16 000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 298 995
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
55 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
3 450 943
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
360 000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 090 943
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
135 507
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу

19 796
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
132 275
272
Управление архитектуры и градостроительства области
96 645
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 727
004
Капитальные расходы государственного органа
235
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
74 683
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
35 630
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
33 606
003
Капитальные расходы государственного органа
2 024
12
Транспорт и коммуникации
3 023 649
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 712 673
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
625 115
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
52 680
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 034 878
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
310 976
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
310 976
13
Прочие
8 475 536
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 388 995
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
19 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
16 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 298 995
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
55 000
257
Управление финансов области
3 450 943
012
Резерв местного исполнительного органа области
360 000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3 090 943
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
135 507
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

135 507
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
196 604
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 151
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 408
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
95 045
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 265 114
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 067 954
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
900 357
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
623 214
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
673 589
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
38 373
058
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
38 373
15
Трансферттер
51 141 416
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 141 416
007
Субвенциялар
51 141 416
3. Таза бюджеттік кредит беру
2 727 139
Бюджеттік кредиттер
3 367 771
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
722 642
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
722 642
006
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
722 642
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2 040 530
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 095 084
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 095 084
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
945 446
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
945 446
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
484 599
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
484 599
025
Мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
484 599
13
Басқалар
120 000
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы

135 507
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
196 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
99 151
003
Капитальные расходы государственного органа
2 408
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
95 045
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 265 114
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 067 954
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
900 357
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
623 214
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
673 589
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
38 373
058
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
38 373
15
Трансферты
51 141 416
257
Управление финансов области
51 141 416
007
Субвенции
51 141 416
3. Чистое бюджетное кредитование
2 727 139
Бюджетные кредиты
3 367 771
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
722 642
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
722 642
006
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
722 642
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 040 530
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 095 084
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло- водоснабжения и водоотведения
1 095 084
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
945 446
015
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
945 446
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
484 599
255
Управление сельского хозяйства области
484 599
025
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
484 599
13
Прочие
120 000
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области