"Тараз қаласында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-11 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 сәуірде № 2625 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы мәслихатының 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 15-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы мәслихатының 04.04.2022 № 15-6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-2 тармағына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау Қағидаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы №20-8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2107 болып тіркелген, "Ақ жол" газетінде 2014 жылдың 30 қаңтарында № 11 (17868) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің мәтініндегі "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Кодексінің 3 бабының 2 тармағына және" деген сөздер алынып тасталсын.
Осы шешімге қоса беріліп бекітілген Тараз қаласында иттер мен мысықтарды күтіп-ұстау қағидаларындағы "2001 жылғы 30 қаңтардағы" сөздері "2014 жылғы 5 шілдедегі" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аймақты, әкімшілік аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау туралы тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы Б. Алдашов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Б. Қарашолақов

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-8 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Тараз"
Решение маслихата Жамбылской области от 26 марта 2015 года № 35-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2015 года № 2625. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 4 апреля 2022 года № 15-6
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылской области от 04.04.2022 № 15-6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 20-8 "Об утверждении Правил содержания собак и кошек в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2107, опубликовано в газете "Знамя труда" от 30 января 2014 года №11 (17884)) следующие изменения:
исключить из текста слова "пунктом 2 статьи 3 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об административных правонарушениях" и".
Заменить слова "30 января 2001 года" на слова "5 июля 2014 года" в прилагаемом и утвержденном согласно этому решению правиле содержания собак и кошек в городе Тараз.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросу развития региона, административно-территориального обустройства, сельского хозяйства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата Б. Алдашов
Секретарь
областного маслихата Б. Карашолаков