Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 105 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 2681 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 11.04.2016 № 120 қаулысымен
Ескерту.Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 11.04.2016 № 120 қаулысымен. (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 305 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2401 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 (18034) "Ақ жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р. Рахманбердиевке жүктелсін.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере предпринимательства
Постановление акимата Жамбылской области от 21 мая 2015 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 июня 2015 года № 2681.Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 11 апреля 2016 года № 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 11.04.2016 № 120 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Предоставление субсдирования ставки вознаграждения по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
2) регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
3) регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
4) регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Жамбылской области от 30 октября 2014 года № 305 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2401, опубликовано в газете "Знамя труда" от 30 декабря 2014 года № 144 (18017).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Р. Рахманбердиева.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "21" мамырдағы
№ 105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі Жамбыл облысын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі Аймақтық үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – Аймақтық үйлестіру кеңесі) отырысының хаттамасының үзінді көшірмесі немесе заңнамаларда көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының өтініші және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде кепiлдiктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті қызмет берушінің жауапты маманына жолдау. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушының құжаттарының сәйкес келуіне және толық ұсынылғандығын қарау және Жобаны кепілдік беру/бермеу туралы шешім қабылдау үшін Қаржы агенттігінің уәкілетті органының (несиелік комитет) қарауына шығару. Ұсынылған құжаттарға ескертулер болған және/немесе қосымша ақпарат беру қажет болған жағдайда, анықталған ескертулерді және/немесе ақпарат беру туралы сұратуды Қаржы агенттігі ақпарат ұсыну үшін мемлекеттiк қызмет алушыға жолдайды. Бұл ретте, Қаржы агенттігі үшін құжаттарды қарау мерзімі қайтадан басталады.
Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде;

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от "21" мая 2015 года № 105
Регламент государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление гарантий в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области", акционерным обществом "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией акционерного общества "Фонд развития предпринимательства "Даму".
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по форсированному индустриальному развитию Жамбылской области (далее – Региональный координационный совет) или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным законодательством.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления и документов услугополучателя предусмотренные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министерством национальной экономики Республики Казахстан № 352 от 24 апреля 2015 года (далее – Стандарт).
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов ответственному специалисту услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
3) ответственный специалист услугодателя проверяет полноту и наличия всех документов, необходимых на получение услуги и передача документов на рассмотрение уполномоченному органу Финансового агента (кредитный комитет). В случаях наличия замечаний к представленным документам и/или необходимости представления дополнительной информации, выявленные замечания и/или запрос о представлении информации направляются услугополучателю Финансовым агентством для устранения и/или представления информации. При этом срок рассмотрения документов для Финансового агентства возобновляется. Длительность выполнения – в течение 4 (четырҰх) рабочих дней;

4) Қаржы агенттігінің уәкілетті органы (несиелік комитет) құжаттарды қарастыру, кепілдік беру/бермеу туралы оң/теріс шешім қабылдау және қызмет берушінің жауапты маманы шешімді жолдау. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
5) қызмет берушінің жауапты маманы несиелік комитеттің шешімін хатпен бірге Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде;
6) Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) мынадай іс-шараларды жүзеге асырады:
Жоба бойынша ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді;
Кәсіпкердің Жобасын Бағдарлама шарттарына сәйкестігі тұрғысынан тексереді;
ұсыныстарды, күн тәртібін қалыптастырады, Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының күнін, уақытын және өткізу орнын айқындайды, бұл туралы барлық Аймақтық үйлестіру кеңесі мүшелерін хабардар етеді;
барлық құжаттар мен ақпаратты алған күннен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде Кәсіпкерлер жобаларының тізімін, құжаттардың толық пакетін қоса бере отырып, Аймақтық үйлестіру кеңесінің қарауына шығарады; Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде;
7) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдейді және Қаржы агенттігінің жауапты маманына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
8) жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің нәтижесі мынадай рәсімді орындауды бастау негіз болады:
1) тіркелген құжаттарды қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) жолдауы;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) бұрыштамасын жазу;
3) құжаттарды қызмет берушінің жауапты маманына жұмыс жүргізу үшін жолдауы;
4) жауапты маман қызмет алушының жинақталған құжаттар топтамасын Қаржы агенттігінің уәкілетті органы тапсыруы;
5) Қаржы агенттігінің уәкілетті органы құжаттарды қарастырып, кепілдік беру/бермеу туралы оң/теріс шешім қабылдау және қызмет берушінің жауапты маманы шешімді жолдау;
6) қызмет берушінің жауапты маманы несиелік комитеттің шешімін хатпен бірге Аймақтық үйлестіру кеңесінің қарауына Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысына) жолдауы;
7) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдейді және қызмет берушінің жауапты маманына жолдауы

4) рассмотрение уполномоченного органа Финансового агента (кредитный комитет), принятие решения о предоставлении/непредоставлении гарантии и передача решения ответственному специалисту услугодателя. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
5) ответственный специалист услугодателя направляет письмо с приложением выписки из решения кредитного комитета Региональному координатору Программы. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
6) Региональный координатор Программы (далее секретарь Регионального координационного совета) осуществляет следующие мероприятия:
проверяет полноту предоставленных документов по Проекту;
проверяет Проект Предпринимателя на предмет соответствия условиям Программы;
формирование предложений, повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания Регионального координационного совета, о чем уведомляет всех членов Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 4 (четырҰх) рабочих дней;
7) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту услугодателя. Длительность выполнения – в течении 3 (трех) рабочих дней;
8) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) передача зарегистрированного документа руководителя (заместителя) услугодателя;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя;
3) передача документов на исполнение ответственному специалисту;
передача ответственным специалистом сформированного пакета документов услугополучателя на рассмотрение уполномоченному органу Финансового агента;
рассмотрение уполномоченного органа Финансового агента (кредитный комитет), принятие решение о предоставлении/непредоставлении гарантии и передача решение ответственному специалисту услугодателя;
ответственный специалист услугодателя направляет письмо с приложением выписки из решение кредитного комитета Региональному координатору Программы (далее секретарь Регионального координационного совета) для рассмотрение проекта Региональным координационным советам;
7) секретарь Регионального координационного совета оформление протокола заседания Регионального координационного совета и направляет ответственным специалистом услугодателя;

8) қызмет берушінің жауапты маманына қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет процесiне қатысатын қызмет берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшысы (орынбасары);
3) қызмет берушінің орынбасары (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы);
4) қызмет берушінің бөлім басшысы;
5) қызмет берушінің жауапты маманы.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті қызмет берушінің жауапты маманына жолдау. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
3) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушының құжаттарын сәйкес келуіне және толық ұсынылғандғын қарау және Жобаны кепілдік беру/бермеу туралы шешім қабылдау үшін Қаржы агенттігінің уәкілетті органының (несиелік комитет) қарауына шығару. Ұсынылған құжаттарға ескертулер болған және/немесе қосымша ақпарат беру қажет болған жағдайда, анықталған ескертулерді және/немесе ақпарат беру туралы сұратуды Қаржы агенттігі ақпарат ұсыну үшін мемлекеттiк қызмет алушыға жолдайды. Бұл ретте, Қаржы агенттігі үшін құжаттарды қарау мерзімі қайтадан басталады. Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде;
4) Қаржы агенттігінің уәкілетті органы (несиелік комитет) құжаттарды қарастыру, кепілдік беру/бермеу туралы оң/теріс шешім қабылдау және қызмет берушінің жауапты маманы шешімді жолдау. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
5) қызмет берушінің жауапты маманы несиелік комитеттің шешімін хатпен бірге Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісіне жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде;
6) Бағдарламаның өңірлік үйлестірушісі (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) мынадай іс-шараларды жүзеге асырады:
Жоба бойынша ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді;
Кәсіпкердің Жобасын Бағдарлама шарттарына сәйкестігі тұрғысынан тексереді;
ұсыныстарды, күн тәртібін қалыптастырады, Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының күнін, уақытын және өткізу орнын айқындайды, бұл туралы барлық Аймақтық үйлестіру кеңесі мүшелерін хабардар етеді; Орындалу ұзақтығы – 4 (төрт) жұмыс күн ішінде;

8) направление письма с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель (заместитель) услугодателя;
3) заместитель услугодателя (секретарь регионального координационного совета)
4) руководитель отдела услугодателя;
5) ответственный специалист отдела услугодателя.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов ответственному специалисту услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
3) ответственный специалист услугодателя проверяет полноту и наличия всех документов, необходимых на получение услуги и передача документов на рассмотрение уполномоченному органу Финансового агента (кредитный комитет). В случаях наличия замечаний к представленным документам и/или необходимости представления дополнительной информации, выявленные замечания и/или запрос о представлении информации направляются услугополучателю Финансовым агентством для устранения и/или представления информации. При этом срок рассмотрения документов для Финансового агентства возобновляется. Длительность выполнения – в течение 4 (четырҰх) рабочих дней;
4) рассмотрение уполномоченного органа Финансового агента (кредитный комитет), принятие решения о предоставлении/непредоставлении гарантии и передача решения ответственному специалисту услугодателя. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
5) ответственный специалист услугодателя направляет письмо с приложением выписки из решения кредитного комитета Региональному координатору Программы. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
6) Региональный координатор Программы (далее секретарь Регионального координационного совета) осуществляет следующие мероприятия:
проверяет полноту предоставленных документов по Проекту;
проверяет Проект Предпринимателя на предмет соответствия условиям Программы;
формирование предложений, повестки дня, определение даты, времени и места проведения заседания Регионального координационного совета, о чем уведомляет всех членов Регионального координационного совета; Длительность выполнения – в течение 4 (четырҰх) рабочих дней;

7) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдейді және Қаржы агенттігінің жауапты маманына жолдау. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
8) жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде.
4. Қорытынды ереже
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламентке қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында - www.e.gov.kz, және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылдың 21 мамырдағы
№ 105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде
несиелер бойынша кепілдіктер
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы щеңберінде несиелер бойынша кепілдіктер беру мемлекеттік қызмет көрсетудегі бизнес-процесстер анықтамасы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "21" мамырдағы
№ 105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі Жамбыл облысын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі Аймақтық үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі - Аймақтық үйлестіру кеңесі) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі немесе заңнамаларда көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау

7) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту услугадателя. Длительность выполнения – в течении 3 (трех) рабочих дней;
8) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Заключительное положение
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказание государственной услуги отражается в справочнике бизнес- процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства" - www.e.gov.kz, а также интернет-ресурсах услугодателя.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
гарантий по кредитам в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса 2020", утвержденного
постановлением
акимата области
№ 105 от "21" мая 2015 года
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от "21" мая 2015 года № 105
Регламент государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление государственных грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по форсированному индустриальному развитию Жамбылской области (далее - Регионального координационного совета) или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным законодательством.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений услугодателя в процессе оказания государственной услуги

4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының өтініші және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика Министрлігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Cтандарт) 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарды қарауы, құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті бөлім басшысына жолдауы. Орындалу ұзақтығы - 2 (екі) жұмыс күннен аспайды;
3) бөлім басшысы құжаттарды қарауы, құжаттарды бөлімнің жауапты маманына (бұдан әрі - Конкурстық комиссияның хатшысы) тапсыруы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) сағат ішінде;
4) конкурстық комиссияның хатшысы қызмет алушының құжаттарының сәйкес келуіне және толық ұсынылғандығын қарауы. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) жұмыс күн ішінде;
5) грант алуға үміткер шағын кәсіпкерлік субъектілердің өтінімдерін іріктеу жөніндегі Конкурстық комиссияның (бұдан әрі – Конкурстық комиссия) отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күннен аспайды;
6) Конкурстық комиссияның хатшысы грант беру/бермеу туралы ұсыныстарды көрсете отырып, Конкурстық комиссияның хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 8 (сегіз) жұмыс күннен аспайды;
7) Конкурстық комиссияның хатшысы Аймақтық үйлестіру кеңесінің қарауына Конкурстық комиссияның хаттамасын және бизнес-ұсынымдарды қызмет берушінің орынбасарына (бұдан әрі - аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күн ішінде;
8) аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысын дайындайды. Орындалу ұзақтығы – 6 (алты) жұмыс күн ішінде;
9) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күннен аспайды;
10) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдейді, қызмет берушінің жауапты маманына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күн ішінде;

4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления и документов услугополучателя предусмотренные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Предоставление грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом министерством национальной экономики Республики Казахстан № 352 от 24 апреля 2015 года (далее – Стандарт)
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – не более 2 (двух) рабочих дней;
3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов ответственному специалисту отдела (далее секретарь Конкурсной комиссии) услугодателя на исполнение. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) часов;
4) секретарь Конкурсной комиссии услугодателя проверяет на полноту и наличие всех документов необходимых на получение государственной услуги. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцати) рабочих дней;
5) заседание Конкурсной комиссии по отбору заявок субъектов малого предпринимательства, претендующих на предоставление гранта (далее – Конкурсная комиссия). Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
6) секретарь Конкурсной комиссии по итогам заседания оформляет протокол, с указанием рекомендаций о предоставлении/непредставлении гранта. Длительность выполнения – не более 8 (восьми) рабочих дней;
7) секретарь Конкурсной комиссии передает протокол заседания и бизнес-предложения заместителю услугодателя (далее секретарь Регионального координационного совета), для вынесения рассмотрения Региональному координационному совету. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
8) секретарь Регионального координационного совета подготавливает проведения заседания Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 6 (шести) рабочих дней;
9) заседание Регионального координационного совета. Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
10) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту. Длительность выполнение – в течение 3 (трех) рабочих дней;

11) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күн ішінде.
Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмінің нәтижесі мынадай рәсімді орындауды бастау үшін негіз болады:
1) тіркелген құжаттарды қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) жолдауы;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) бұрыштамасын жазу;
3) құжаттарды қызмет берушінің жауапты маманына жұмыс жүргізу үшін жолдауы;
4) грант алуға үміткер шағын кәсіпкерлік субъектілердің өтінімдерін іріктеу жөніндегі конкурстық комиссияның отырысы;
5) Конкурстық комиссия отырысының хаттамасын рәсімдеу;
6) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысына хаттамамен бірге жоба бойынша материалдарды ұсыну;
7) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысы;
8) Аймақтық үйлестіру кеңес отырысының хаттамасын рәсімдеуі;
9) қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет процесiне қатысатын қызмет берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшысы (орынбасары);
3) қызмет берушінің орынбасары (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы); қызмет берушінің жауапты орындаушысы;
4) қызмет берушінің бөлім басшысы;
5) бөлімнің жауапты маманы (Конкурстық комиссияның хатшысы).
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарды қарауы, құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті бөлім басшысына жолдауы. Орындалу ұзақтығы - 2 (екі) жұмыс күннен аспайды;
3) бөлім басшысы құжаттарды қарауы, құжаттарды бөлімнің жауапты маманына (бұдан әрі - Конкурстық комиссияның хатшысы) тапсыруы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) сағат ішінде;
4) конкурстық комиссияның хатшысы қызмет алушының құжаттарын сәйкес келуіне және толық ұсынылғандғын қарауы. Орындалу ұзақтығы – 20 (жиырма) жұмыс күн ішінде;

11) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) передача зарегистрированного документа руководителю (заместителю) услугодателя;
2) наложение резолюции руководителя (заместителя) услугодателя;
3) передача документов на исполнение ответственному специалисту (секретарь Конкурсной комиссии);
4) заседание Конкурсной комиссии по отбору заявок субъектов малого предпринимательства, претендующих на предоставление гранта;
5) оформление протокола Конкурсной комиссии, с указанием рекомендаций о предоставлении/непредставлении гранта;
6) направление протокола Конкурсной комиссии и бизнес-предложений на рассмотрение Регионального координационного совета;
7) заседание Регионального координационного совета;
8) оформление протокола Регионального координационного;
9) направление письма с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, который участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель (заместитель) услугодателя;
3) заместитель услугодателя (секретарь Регионального координационного совета)
4) руководитель отдела услугодателя;
5) ответственный специалист отдела (секретарь Конкурсной комиссии) услугодателя;
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – не более 2 (двух) рабочих дней;
3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов ответственному специалисту отдела (секретарь Конкурсной комиссии) услугодателя на исполнение. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) часов;
4) проверка ответственным специалистом (секретарь Конкурсной комиссии) услугодателя полноты и наличие всех документов необходимых на получение государственной услуги. Длительность выполнения – в течение 20 (двадцати) рабочих дней;

5) грант алуға үміткер шағын кәсіпкерлік субъектілердің өтінімдерін іріктеу жөніндегі Конкурстық комиссияның (бұдан әрі – Конкурстық комиссия) отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күннен аспайды;
6) Конкурстық комиссияның хатшысы грант беру/бермеу туралы ұсыныстарды көрсете отырып, Конкурстық комиссияның хаттамасын ресімдейді. Орындалу ұзақтығы – 8 (сегіз) жұмыс күннен аспайды;
7) Конкурстық комиссияның хатшысы Аймақтық үйлестіру кеңесінің қарауына Конкурстық комиссияның хаттамасын және бизнес-ұсынымдарды қызмет берушінің орынбасарына (бұдан әрі - аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) жолдайды. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күн ішінде;
8) аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысын дайындайды. Орындалу ұзақтығы – 6 (алты) жұмыс күн ішінде;
9) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күннен аспайды;
10) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдейді, қызмет берушінің жауапты маманына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
11) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күн ішінде.
4. Қорытынды ереже
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында - www.e.gov.kz және қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылдың 21 мамырдағы
№105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы щеңберінде
"мемлекеттік гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы щеңберінде "мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік қызмет көрсетудегі бизнес-процесстер анықтамасы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы "21" мамырдағы
№ 105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" акционерлік қоғамы (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

5) заседание Конкурсной комиссии по отбору заявок субъектов малого предпринимательства, претендующих на предоставление гранта (далее – Конкурсная комиссия). Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
6) секретарь Конкурсной комиссии по итогам заседания оформляет протокол, с указанием рекомендаций о предоставлении/непредставлении гранта. Длительность выполнения – не более 8 (восьми) рабочих дней;
7) ответственный специалист (секретарь Конкурсной комиссии) передает протокол заседания и бизнес-предложения заместителю услугодателя (секретарь Регионального координационного совета) на вынесение рассмотрение Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня;
8) заместитель услугодателя (секретарь Регионального координационного совета) подготавливает проведения заседания Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 6 (шести) рабочих дней;
9) заседание Регионального координационного совета. Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
10) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту. Длительность выполнения – в течение в течение 3 (трех) рабочих дней;
11) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Заключительное положение
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес- процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства" - www.e.gov.kz а также интернет-ресурсах услугодателя.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Предоставление
государственных грантов" в
рамках программы "Дорожная
карта бизнеса - 2020",
утвержденного постановлением
акимата области
№ 105 от "21" мая 2015 года
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Предоставление государственных грантов" в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской обасти
от "21" мая 2015 года № 105
Регламент государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальным государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области", акционерным обществом "Фонд развития предпринимательства "Даму" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі Жамбыл облысын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі Аймақтық үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – Аймақтық үйлестіру кеңесі) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі немесе заңнамаларда көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының өтініші және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялауды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9 тармағына сәйкес кұжаттарының болуы негіздеме болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті бөлім басшысына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
3) бөлім басшысы құжаттарды қарауы, құжаттарды бөлімнің жауапты маманына орындауға тапсыруы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
4) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушының құжаттарының сәйкес келуін және толық ұсынылғандығын қарауы, қызмет берушінің орынбасарына (аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 7 (жеті) жұмыс күн ішінде;
5) қызмет берушінің орынбасары (аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысын дайындайды және өткізеді. Орындалу ұзақтығы – 10 (он) жұмыс күн ішінде;
6) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдеуі және қызмет берушінің жауапты маманына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
7) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде.

2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по форсированному индустриальному развитию Жамбылской области (далее – Региональный координационный совет) или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным законодательством.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления и документов услугополучателя предусмотренные в пункте 9 Стандарта государственной услуги "субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министерством национальной экономики Республики Казахстан № 352 от 24 апреля 2015 года (далее – Стандарт).
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцать) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов ответственному специалисту отдела услугодателя на исполнение. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
4) проверка ответственным специалистом услугодателя полноты и наличие всех документов необходимых на получение услуги, передача документов заместителю руководителя услугодателя (секретарь Регионального координационного совета). Длительность выполнения – в течение 7 (семи) рабочих дней;
5) заместитель услугодателя (секретарь Регионального координационного совета) подготавливает проведение заседания Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
6) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту. Длительность выполнения – в течение 3 (трех) рабочих дней;
7) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.

7) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде.
4. Қорытынды ереже
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің қосымшсына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында - www.e.gov.kz, және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылдың 21 мамырдағы
№105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы щеңберінде
"Пайыздық ставкаларды
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы щеңберінде "Пайыздық ставкаларды субсидиялау" мемлекеттік қызмет көрсетудегі бизнес-процесстер анықтамасы
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы "21" мамырдағы
№ 105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өндiрiстiк (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Жамбыл облысы әкімдігінің кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесі Жамбыл облысын үдемелі индустриялық дамыту жөніндегі Аймақтық үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – Аймақтық үйлестіру кеңесі) отырысы хаттамасының үзінді көшірмесі немесе заңнамаларда көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттiк қызмет көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылды) бастауға қызмет алушының өтініші және Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестiң жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберiнде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – Стандарт) 9 тармағына сәйкес кұжаттардың болуы негіздеме болып табылады.

7) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) одного рабочего дня.
3. Заключительное положение
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес- процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства" - www.e.gov.kz., а также интернет-ресурсах услугодателя.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
процентной ставки в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса 2020", утвержденного
постановлением акимата
области от "21" мая 2015 года
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Утвержден
постановлением акимата
Жамбылской области
от "21" мая 2015 года № 105
Регламент государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается коммунальнным государственным учреждением "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития акимата Жамбылской области" (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета по форсированному индустриальному развитию Жамбылской области (далее – Региональный координационный совет) или мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным законодательством.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления и документов услугополучателя предусмотренные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом министерством национальной экономики Республики Казахстан № 352 от 24 апреля 2015 года (далее – Стандарт).

5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн рәсiмдердің (iс-қимылдардың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті бөлім басшысына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) сағаттан аспайды;
3) бөлім басшысы құжаттарды қарауы, құжаттарды бөлімнің жауапты маманына орындауға тапсыруы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) сағат ішінде;
4) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушының құжаттарының сәйкес келуін және толық ұсынылғандығын қарауы, қызмет берушінің орынбасарына (аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
5) қызмет берушінің орынбасары (аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысын дайындайды және өткізеді. Орындалу ұзақтығы – 8 (сегіз) жұмыс күн ішінде;
6) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күннен аспайды;
7) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдейді және қызмет берушінің жауапты маманына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
8) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің нәтижесі мынадай рәсімді орындауды бастау негіз болады:
1) тіркелген құжаттарды қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) жолдауы;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) бұрыштамасын жазу;
3) құжаттарды қызмет берушінің жауапты маманына жұмыс жүргізу үшін жолдауы;
4) жауапты маман қызмет алушының жинақталған құжаттар топтамасын қызмет берушінің орынбасарына (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) тапсыруы;
5) Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасы рәсімделуі;
6) қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау

5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцати) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – не более 5 (пяти) часов;
3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов ответственному специалисту отдела услугодателя на исполнение. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) часов;
4) проверка ответственным специалистом услугодателя полноты и наличия всех документов необходимых на получение услуги, передача документов заместителю руководителя услугодателя (далее - секретарь Регионального координационного совета). Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
5) секретарь Регионального координационного совета подготавливает проведение заседания Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 8 (восьми) рабочих дней;
6) заседание Регионального координационного совета. Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
7) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
8) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) передача зарегистрированного документа руководителю (заместителю) услугодателя;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя;
3) передача документов на исполнение ответственному специалисту;
передача ответственным специалистом сформированного пакета документов услугополучателя заместителю руководителя (секретарю Регионального координационного совета);
5) оформление протокола заседания Регионального координационного совета;
6) направление письма с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет процесiне қатысатын қызмет берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшысы (орынбасары);
3) қызмет берушінің орынбасары (Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы);
4) қызмет берушінің бөлім басшысы;
5) қызмет берушінің жауапты маманы.
8. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн қажеттi рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) сипаттамасы:
1) қызмет беруші кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі, қызмет берушінің басшысына (орынбасарына) құжаттарды беру. Орындалу ұзақтығы - 20 (жиырма) минуттан аспайды;
2) қызмет беруші басшысының (орынбасарының) құжаттарға бұрыштама қоюы және тиісті бөлім басшысына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 5 (бес) сағаттан аспайды;
3) бөлім басшысы құжаттарды қарауы, құжаттарды бөлімнің жауапты маманына орындауға тапсыруы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) сағат ішінде;
4) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушының құжаттарының сәйкес келуіне және толық ұсынылғандығын қарауы, қызмет берушінің орынбасарына (аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
5) қызмет берушінің орынбасары (аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысын дайындайды және өткізеді. Орындалу ұзақтығы – 8 (сегіз) жұмыс күн ішінде;
6) Аймақтық үйлестіру кеңесінің отырысы. Орындалу ұзақтығы – 1 (бір) жұмыс күннен аспайды;
7) Аймақтық үйлестіру кеңесінің хатшысы отырыстың хаттамасын ресімдеуі және қызмет берушінің жауапты маманына жолдауы. Орындалу ұзақтығы – 2 (екі) жұмыс күн ішінде;
8) қызмет берушінің жауапты маманы қызмет алушыға Аймақтық үйлестіру кеңесі отырысының хаттамасынан үзінді көшірмені хатпен бірге жолдауы. Орындалу ұзақтығы –1 (бір) жұмыс күн ішінде.
4. Қорытынды ереже
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында - www.e.gov.kz және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылдың 21 мамырдағы
№ 105 қаулысымен бекітілген
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы щеңберінде
"өндiрiстiк (индустриялық)
инфрақұрылымды дамыту"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік қызмет көрсетудегі бизнес-процесстер анықтамасы

7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель (заместитель) услугодателя;
3) заместитель услугодателя (секретарь регионального координационного совета);
4) руководитель отдела услугодателя;
5) ответственный специалист отдела услугодателя.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии услугодателя, передача документов руководителю (заместителю) услугодателя. Длительность выполнения – не более 20 (двадцати) минут;
2) наложение резолюции руководителем (заместителем) услугодателя и передача документов руководителю отдела услугодателя. Длительность выполнения – не более 5 (пяти) часов;
3) рассмотрение документов руководителем отдела услугодателя, передача документов ответственному специалисту отдела услугодателя на исполнение. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) часов;
4) проверка ответственным специалистом услугодателя полноты и наличия всех документов необходимых на получение услуги, передача документов секретарю Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
5) секретарь Регионального координационного совета подготавливает проведение заседания Регионального координационного совета. Длительность выполнения – в течение 8 (восьми) рабочих дней;
6) заседание Регионального координационного совета. Длительность выполнения – не более 1 (одного) рабочего дня;
7) секретарь Регионального координационного совета оформляет и подписывает протокол заседания и направляет ответственному специалисту. Длительность выполнения – в течение 2 (двух) рабочих дней;
8) ответственный специалист направляет письмо с приложением выписки из протокола заседания Регионального координационного совета услугополучателю. Длительность выполнения – в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Заключительное положение
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес- процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту. Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства" - www.e.gov.kz, а также интернет-ресурсах услугодателя.
Приложение к регламенту
государственной услуги
"Предоставление поддержки по
развитию производственной
(индустриальной)
инфраструктуры в рамках
программы "Дорожная карта
бизнеса 2020", утвержденного
постановлением акимата
области от "21" мая 2015 года
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"