"110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен кіші станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 17 шілдедегі № 154 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 тамызда № 2722 болып тіркелді. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 2016 жылғы 31 наурыздағы № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 31.03.2016 № 91 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен кіші станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б. Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 17 шілдедегі
№ 154 қаулысымен бекітілген
"110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен кіші станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен кіші станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі № 281 "Электр энергетикасы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген "110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталанатын (шунтталатын) электр беру желілері мен қосалқы станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес жергілікті атқарушы органдар (бұдан әрі – қызмет көрсетуші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызмет қызмет көрсетушінің кеңсесі және "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі -портал) арқылы, мемлекеттік қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы болған жағдайда көрсетіледі (бұдан әрі - ЭЦҚ).

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше"
Постановление акимата Жамбылской области от 17 июля 2015 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 августа 2015 года № 2722. Утратило силу- постановлением акимата Жамбылской области от 31 марта 2016 года № 91
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Жамбылской области от 31. 03. 2016 № 91 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВи ниже, 220 кВ и выше".
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б.Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Утверждено постановлением
акимата Жамбылской области
от 07 июля 2015 года №154
Регламент государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачии подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше" (далее – государственная услуга) оказывается в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше", утвержденным приказом Министерства энергетики Республики Казахстан от 14 апреля 2015 года № 281 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области электроэнергетики" (далее - Стандарт) местными исполнительными органами (далее – услугодатель) согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
Государственная услуга оказывается через канцелярию услугодателя или веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал) при условии наличия уполучателя государственной услуги электронной цифровой подписи(далее - ЭЦП).

2. Мемлекеттік қызметті көрсетудің түрі – электронды (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі - 110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қайталанатын (шунтталатын) электр беру желілері мен қосалқы станцияларды салудың техникалық орындылығы туралы қорытынды беру.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну түрі: электронды (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметшілерінің) әрекет ету тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша үрдістерді бастау үшін негіздеме ретінде көрсетілетін қызметті алушының стандарттың 9-тармағына сәйкес көрсетілген құжаттар тіркелген өтініші немесе электронды сұранысы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде, үрдістерді (іс-қимыл), және олардың орындалу кезеңділігі көрсетілетін қызметті көрсетушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимыл тәртібі, сонымен қатар әр құрылымдық бөлімшелерінің барлық үрдістерінің (іс-қимылдарының) өтетін деңгейлері:
қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады, оларды қызмет көрсетушінің басшылығына жолдайды – 30 (отыз) минут көлемінде;
қызмет көрсетушінің басшысы бұрыштама қояды және оларды қызмет көрсетушінің бөлім басшысына қарастыруға жолдайды – 1 (бір) сағат көлемінде;
қызмет көрсетушінің бөлім басшысы қызмет көрсетуші бөлімнің маманын тағайындап, құжаттарды орындауға береді – 1 (бір) сағат көлемінде;
қызмет көрсету бөлімінің маманы құжаттардың сәйкестігін тексереді:
құжаттардың сәйкессіздік фактісі анықталған жағдайда – 1 (бір) жұмыс күні ішінде қорытынды беруден бас тарту жөнінде дәлелді жауап жобасын дайындап, құжаттарды қызмет көрсетушінің бөлім басшысына қол қоюға жолдайды;
құжаттары толық болған жағдайда, 27 (жиырма жеті) күнтізбелік күн ішінде құжаттарды қарастырады, қорытынды жобасын даярлайды және қызмет көрсетуші бөлімінің басшысына қол қоюға жолдайды;
қызмет көрсетуші бөлімінің басшысы қорытындыны қарастырып бұрыштама қол қояды және қызмет көрсетушінің басшысына қол қоюға жолдайды – 1 (бір) сағат көлемінде;
қызмет көрсетушінің басшысы қорытындыға қол қояды және қызмет көрсетушінің кеңсесіне тіркеуге жолдайды – 1 (бір) сағат көлемінде;
қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы қорытындыны тіркейді және қорытындыны қызметті алушыға қолма-қол береді немесе поштамен жолдайды немесе порталға орналастырады – 1 (бір) сағат көлемінде.

2. Форма оказания государственной услуги –электронная(частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги –выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
2.Описание порядка действий структурных подразделений(работников) услугодателя в процессе оказаниягосударственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта.
5. Порядок действий работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедур (действия) и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий)в разрезе каждого структурного подразделения:
специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя – в течение 30 (тридцать) минут;
руководитель услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю отдела услугодателя – втечение 1 (один) часа;
руководитель отдела услугодателя определяет специалиста отдела услугодателя и передает ему документы на исполнение – в течение 1 (один)часа;
специалист отделауслугодателя рассматривает их на соответствие:
в случае установления факта несоответствия представленных документов – в течение 1 рабочего дня подготавливает мотивированный отказ навыдачу заключения и направляетдокументы на подпись руководителю отдела услугодателя;
при полном пакете документов, в течение 27 (двадцать семь) календарных дней рассматривает документы, подготавливает проектзаключения и направляет на подписьруководителю отдела услугодателя;
руководитель отдела услугодателя рассматривает результат, визирует и передает на подпись руководителю услугодателя – в течение 1(один)часа;
руководитель услугодателя подписывает результат и передает его в канцелярию услугодателя– втечение 1(один)часа;
специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат услугополучателю нарочно либо направляет по почте или размещает на портале– в течение 1(один)часа.

6. Құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) арасындағы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша үрдістердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы – құжаттарды тіркеу, бұрыштама қою үшін қызмет көрсетушінің басшысына құжаттарды жолдау, қорытындыны қолма-қол беру немесе поштамен жолдау, порталға орналастыру;
қызмет көрсетушінің басшысы – бұрыштама қою, қорытындыға қол қою;
қызмет көрсетушінің бөлім басшысы - қызмет көрсету бөлімінің маманына орындауға беру, анықтамаға бұрыштама қою;
қызмет көрсету бөлімінің маманы – қорытынды беруден бас тарту жөнінде жауап жобасын немесе қорытынды жобасын дайындау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) тізбесі:
1) қызмет беруші кеңсесінің маманы;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет беруші бөлімнің басшысы;
4) қызмет беруші бөлімнің маманы.
8. Құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) арасындағы үрдістердің (іс-қимылдың) сипаттамасы:
қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды, оларды тіркеуді жүзеге асырады, оларды қызмет көрсетушінің басшылығына жолдайды;
қызмет көрсетушінің басшысы бұрыштама қояды және оларды қызмет көрсетушінің бөлім басшысына қарастыруға жолдайды;
қызмет көрсетушінің бөлім басшысы қызмет көрсетуші бөлімнің маманын анықтап, құжаттарды орындауға береді;
қызмет көрсету бөлімінің маманы құжаттардың сәйкестігін тексереді:
құжаттардың сәйкессіздік фактісі анықталған жағдайда – 1 (бір) жұмыс күні ішінде қорытынды беруден бас тарту жөнінде дәлелді жауап жобасын дайындап, құжаттарды қызмет көрсетушінің бөлім басшысына қол қоюға жолдайды;
құжаттары толық болған жағдайда, 27 (жиырма жеті) күнтізбелік күн ішінде құжаттарды қарастырады, қорытынды жобасын даярлайды және қызмет көрсетуші бөлімінің басшысына қол қоюға жолдайды;
қызмет көрсетуші бөлімінің басшысы қорытындыны қарастырып бұрыштама қол қояды және қызмет көрсетушінің басшысына қол қоюға жолдайды;
қызмет көрсетушінің басшысы қорытындыға қол қояды және қызмет көрсетушінің кеңсесіне тіркеуге жолдайды;
қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы қорытындыны тіркейді және қорытындыны қызметті алушыға қолма-қол береді немесе поштамен жолдайды немесе порталға орналастырады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) басқа да қызмет көрсетушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің, сонымен қатар ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінің сипаттамасы

6. Результат процедуры (действий) по оказанию государственной услуги между структурными подразделениями (работниками):
для специалиста канцелярии услугодателя – регистрация документов, направление документов руководителю услугодателя для наложения резолюции, выдача результата нарочно, либо по почте, размещение на портале;
для руководителя услугодателя – резолюция, подпись результата;
для руководителя отдела услугодателя – передачана исполнение специалисту отдела услугодателя, визирование результата;
для специалиста отдела услугодателя – проект ответа об отказе выдачи заключения, либо проект заключения.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) специалист канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) специалист отдела услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками):
специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
руководитель услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю отдела услугодателя;
руководитель отдела услугодателя определяет специалиста отдела услугодателя и передает ему документы на исполнение;
специалист отдела услугодателя рассматривает их на соответствие:
в случае установления факта несоответствия представленных документов – в течение 1 рабочего дня подготавливает мотивированный отказ на выдачу заключения и направляет документы на подпись руководителю отдела услугодателя;
при полном пакете документов, в течение 27(двадцать семь) календарных дней рассматривает документы, подготавливает проект заключения и направляет на подпись руководителю отдела услугодателя;
руководитель отдела услугодателя рассматривает результат, визирует и передает на подпись руководителю услугодателя;
руководитель услугодателя подписывает результат и передает его в канцелярию услугодателя;
специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат услугополучателю нарочно либо направляет по почте или размещает на портале.
4. Описание порядкавзаимодействия с центром обслуживаниянаселения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

9. Мемлекеттік қызмет қызмет көрсетушінің кеңсесі және "электрондық үкіметтің" www.e.gov.kz веб-порталы (бұдан әрі -портал) арқылы, мемлекеттік қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы болған жағдайда көрсетіледі.
10. Қызмет көрсетушінің мемлекеттік қызмет көрсету кезінде портал арқылы өтініш беру және үрдістердің (іс-қимылдардың) кезеңділік тәртібінің сипаттамасы:
1-үрдіс – қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы мемлекеттік қызмет көрсету үшін "Е-лицензиялау" мемлекеттік дерекқорының ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - МДАЖ) логин және паролін (расталу рәсімі)енгізеді;
1-шарт - логин және пароль арқылы қызмет көрсетуші кеңсесі маманының "Е-лицензиялау" МДАЖ-да тіркелген деректерінің шынайылығын тексереді;
2-үрдіс - қызмет көрсетуші кеңсесі маманының деректерінде бұзушылық анықталуына байланысты расталу рәсіміне бас тарту жөнінде "Е-лицензиялау" МДАЖ қалыптастыру;
3-үрдіс – қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы осы регламентте көрсетілген қызметті таңдайды, қызметті көрсету үшін сұраныс формасын экранға шығарады және қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы қызмет алушының деректерін енгізеді;
2-шарт – қызмет тұтынушының заңды тұлғалардың мемлекеттік дерекқорда деректерінің болуын тексеру (бұдан әрі – ЗТ МД);
4-үрдіс – ЗТ МД-да қызмет тұтынушының деректерінің болмауына байланысты ақпарат берілмейтіні жөнінде хат жобасы қалыптастырылады;
5-үрдіс – құжаттардың қағаз түрінде растап сұраныс беру формасын толтыру және қызмет көрсетуші кеңсесінің маманы қызмет алушы ұсынған
қажетті құжаттарды басып алады, сұраныс формасына тіркейді;
6-үрдіс - "Е-лицензиялау" МДАЖ-да сұранысты тіркеу және "Е-лицензиялау" МДАЖ-да қызметті өңдеу;
3-шарт – қызмет көрсетуші қорытынды беру үшін қызмет алушының талаптарға және негіздемеге сәйкестілігін тексеру;
7-үрдіс - "Е-лицензиялау" МДАЖ-да қызмет алушының деректерінде құқық бұзушылық болуына байланысты сұраныс жолданған қызмет түрі берілмейтіндігі жөнінде хабарландыру қалыптастырылады;
8-үрдіс - "Е-лицензиялау" МДАЖ-да жасалған қорытындыны (электрондық лицензия) қызметті алушының алуы. Электрондық құжат қызмет берушінің уәкілетті маманының электрондық цифрлық қолтаңбасын (бұдан әрі - ЭЦҚ) қолдану арқылы қалыптастырылады.
Портал арқылы ақпараттық жүйелердің өзара функционалдық іс-әрекет диаграммасы осы регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің толық сипаттамасы, сонымен қатар қызмет көрсету кезінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібі осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесстер сөздігінде көрсетілген.
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қосалқы
(шунтталатын) электр беру
желілері мен кіші станцияларды
салудың техникалық
орындылығы туралы қорытынды
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне 1-
қосымша
Жергілікті атқарушы органдар
Р/С
Мемлекеттік қызмет көрсететін жергілікті атқарушы мекеменің атауы
Заңды
мекен-жайы
Электрондық адресі, байланыс телефондары
1
2
3
4
1
"Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Тараз қаласы,

9. Государственная услуга оказывается через канцелярию услугодателя или веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz(далее - портал) при условии наличия у получателя государственной услуги электронной цифровой подписи.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя при оказании государственной услуги через портал:
процедура 1 – ввод специалистом канцелярии услугодателя логина и пароля (процедура авторизации) в информационную систему государственной базы данных (далее – ИС ГБД) "Е-лицензирование" для оказания государственной услуги;
условие 1 – проверка в ИС ГБД "Е-лицензирование" подлинности данных о зарегистрированном специалистом канцелярии услугодателя через логин и пароль;
процедура 2 – формирование ИС ГБД "Е-лицензирование" сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных специалиста канцелярии услугодателя;
процедура 3 – выбор специалистом канцелярии услугодателяуслуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод специалистом канцелярии услугодателяданных услугополучателя;
условие 2 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД юридических лиц (далее – ГБД ЮЛ);
процедура 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ЮЛ;
процедура 5 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование специалистом канцелярии услугодателянеобходимых документов, предоставленных услугополучателем, и прикрепление их к форме запроса;
процедура 6 – регистрация запроса в ИС ГБД "Е-лицензирование" и обработка услуги в ИС ГБД "Е-лицензирование";
условие 3 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя требованиям и основаниям для выдачи заключения;
процедура 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя вИС ГБД "Е-лицензирование";
процедура 8 – получение услугополучателем заключения (электронная лицензия), сформированного ИС ГБД "Е-лицензирование". Электронный документ формируется с использованием электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем через портал приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Приложение 1к регламенту
государственной услуги
"Выдача заключения о
технической целесообразности
строительства дублирующих
(шунтирующих)линий
электропередачи и подстанций
для объектов 110 кВ и ниже,
220 кВ и выше"
Местные исполнительные органы
п/н
Наименование местного исполнительного органа,оказывающего государственную услугу
Юридический адрес
Контактный телефон, электронный адрес
1
2
3
4
1
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"

Астана мөлтек ауданы (12), 31 үй, 1 қабат
8(7262) 34-73-04, 34-13-94
Jkh_akimat@mail.ru
2
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Байзақ ауданы,
Сарыкемер ауылы,
Байзақ батыр көшесі, 107
8(72637) 2-29-72
Baizak_jkx@mail.ru
3
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Жамбыл ауданы,
Аса ауылы,
Абай көшесі, 123
8(72633) 2-12-17,
2-16-35
Asa_gkh@mail.ru
4
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы, Жуалы ауданы, Б.Момышұлы ауылы, Жамбыл көшесі, 12
8(72635) 2-03-96
Zhol20396@mail.ru
5
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Қордай ауданы, Қордай ауылы, Төле би көшесі, 49
8(72636) 2-10-52
Kordai_jkx@mail.ru
6
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Меркі ауданы, Меркі ауылы, А.Смаилова көшесі, 169
8(72632) 2-27-80
Zhkh_merke@mail.ru
7
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Мойынқұм ауданы, Мойынқұм ауылы, Рысқұлбек көшесі, 2
8(72642) 2-13-44,
5-05-05
Zhkh_m@bk.ru
8
"Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Т.Рысқұлов ауданы, Құлан ауылы, Жібек жолы қөшесі, 75
8(72631) 2-18-37,
2-23-94
Zhkx_ryskulov@mail.ru
9
"Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Сарысу ауданы, Жаңатас қаласы, Бейбітшілік көшесі, 25
8(72634) 6-32-55,
6-17-26
Zkh_sarysu@mail.ru
10
"Талас ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Талас ауданы, Қаратау қаласы, Достық алаңы, 1
8(72644) 6-22-05
gkhtalas@mail.ru
11
"Шу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл облысы,
Шу ауданы,
Шу қаласы,
Қонаев көшесі, 23
8(72638) 3-14-81,
3-22-66
Abs2050@mail.ru
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қосалқы
(шунтталатын) электр беру
желілері мен кіші станцияларды
салудың техникалық
орындылығы туралы
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетуді портал арқылы жүзеге асыру кезінде қызмет көрсетушінің өтініш беру және үрдістердің (іс-қимыл) кезеңділігі тәртібінің сипаттамасы
"110 кВ және одан төмен,
220 кВ және одан жоғары
объектілер үшін қосалқы
(шунтталатын) электр беру
желілері мен кіші станцияларды
салудың техникалық
орындылығы туралы
қорытынды беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
"110 кВ және одан төмен, 220 кВ және одан жоғары объектілер үшін қосалқы (шунтталатын) электр беру желілері мен кіші станцияларды салудың
техникалық орындылығы туралы қорытынды беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесс сөздігі
Шартты белгілер:

Жамбылская область, г. Тараз, микрорайон Астана (12), 31 дом, 1 этаж
8(7262) 34-73-04, 34-13-94 Jkh_akimat@mail.ru
2
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
Жамбылская область, Байзакский район, село Сарыкемер, ул. Байзак батыра, 107
8(72637) 2-29-72 Baizak_jkx@mail.ru
3
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"
Жамбылская область, Жамбылский район, село Аса, ул. Абая, 123
8(72633) 2-12-17, 2-16-35 Asa_gkh@mail.ru
4
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
Жамбылская область, Жуалынский район, село Б.Момышулы, ул. Жамбыла, 12
8(72635) 2-03-96 Zhol20396@mail.ru
5
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района"
Жамбылская область, Кордайский район, село Кордай, ул. Толе би, 49
8(72636) 2-10-52 Kordai_jkx@mail.ru
6
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
Жамбылская область, Меркенский район, село Мерке, ул. А.Смаилова, 169
8(72632) 2-27-80 Zhkh_merke@mail.ru
7
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Мойынкумского района"
Жамбылская область, Мойынкумский район, село Мойынкум, ул. Рыскулбекова 2
8(72642) 2-13-44, 5-05-05 Zhkh_m@bk.ru
8
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Т.Рыскуловского района"
Жамбылская область, Т.Рыскуловский район,село Кулан, ул. Жибек жолы, 75
8(72631) 2-18-37, 2-23-94 Zhkx_ryskulov@mail.ru
9
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
Жамбылская область, Сарысуский район, город Жанатас, ул. Бейбитшилик, 25
8(72634) 6-32-55, 6-17-26 Zkh_sarysu@mail.ru
10
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
Жамбылская область, Таласский район, город Каратау, площадь Достык, 1
8(72644) 6-22-05 gkhtalas@mail.ru
11
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Шуского района"
Жамбылская область, Шуский район, город Шу, ул. Конаева, 23
8(72638) 3-14-81, 3-22-66 Abs2050@mail.ru
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Выдача заключения о
технической
целесообразности строительства
дублирующих (шунтирующих)
линий
электропередачи
и подстанций для
объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ
и выше"
Описание порядка обращения и последовательности процесса (действий) услугодателя при оказании государственной услуги через портал
Приложение 2 к регламенту
государственной услуги
"Выдача заключения о
технической
целесообразностистроительства
дублирующих(шунтирующих)
линий
электропередачи
иподстанцийдля
объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ
и выше"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача заключения о технической целесообразности строительства дублирующих (шунтирующих) линий электропередачи и подстанций для объектов 110 кВ и ниже, 220 кВ и выше"
Условные обозначения: