Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 40-12 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 2807 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына және "Теміржол көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабы 3 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Жамбыл облыстық мәслихатының өнеркәсіп салаларын, құрылысты, энергетиканы, көлікті, байланыс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А. Бәзіл Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2015 жылғы
"25" қыркүйектегі №40-12
шешіміне қосымша
Жамбыл облысы бойынша әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі

Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области
Решение маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2015 года №40-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 октября 2015 года № 2807
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного нормативного правового акта возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития отраслей промышленности, строительства, энергетики, транспорта, связи и предпринимательства.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
А. Базил Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от "25" сентября
2015 года № 40-12
Перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений по Жамбылской области

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда- Жамбыл облыстық мәслихатының 06.10.2017 № 15-12 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Жамбыл облыстық мәслихатының 28.11.2023 № 9-8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілед) шешімдерімен.
Қатынас
1.
Жаңатас-Жамбыл
2.
Шу-Отар
3.
Шу- Шығанақ-Қашқантеңіз
4.
Шу-Жамбыл

Сноска. Приложение – в редакции решения Жамбылского областного маслихата от 06.10.2017 № 15-12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменениями, внесенными решением Жамбылского областного маслихата от 28.11.2023 № 9-8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сообщения
1.
Жанатас-Жамбыл
2.
Шу-Отар
3.
Шу-Шыганак-Кашкантениз
4.
Шу-Жамбыл