2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы Байзақ ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 656 қаулысына өзгерістер енгізу
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 457 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 2744 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жыләы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Байзакского района от 28 ноября 2014 года № 656 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 12 августа 2015 года № 457. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 сентября 2015 года № 2744
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Байзақ ауданы әкімдігінің "2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде 2014 жылы 23 желтоқсанда № 2435 тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтарда "Ауыл жаңалығы" - "Сельская новь" газетінде жарияланған) 2014 жылғы 28 қарашадағы № 656 қаулысына өзгерістер енгізілсін:
Қаулымен бекітілген "Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс" қосымшасындағы 1, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
1
"Байтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
34
34
4
"Диқан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
9
9
5
"Жалғызтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
10
10
6
"Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
17
17
8
"Көптерек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
9
9
10
"Қызыл жұлдыз ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
14
14
11
"Мырзатай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
12
12
14
"Суханбаев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
6
6
15
"Темірбек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
10
10
16
"Түймекент ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалауға, көркейтуге және көгалдандыруға жәрдемдесу
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
32046
Жергілікті бюджет
16
16
"Барлығы" деген жолда:

1. Внести в постановление акимата Байзакского района от 28 ноября 2014 года № 656 "Об организации общественных работ на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 23 декабря 2014 года за № 2435, опубликовано в газете "Ауыл-жаңалығы" - "Сельская новь" 6 января 2015 года) следующие изменения.
2. Утвержденное постановлением приложение "Перечень организаций, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы" пункт 1, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16 читать в новой редакции:
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Байтерекского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
34
34
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Диханского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
9
9
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жалгызтобинского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
10
10
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Жанатурмыского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
17
17
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима село Коптерек"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
9
9
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кызыл жулдызского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
14
14
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Мырзатайского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
12
12
14
Коммунальное государственое учреждение "Аппарат акима Суханбаевского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
6
6
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Темирбекского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
10
10
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Туймекентского сельского округа"
Оказание содействие в санитарной очистке благоустройстве и озеленении территории сельского округа
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
32046
Местный бюджет
16
16
В строке "Итого":

"220" деген сандары "243" деген сандармен өзгертілсін.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 тамызынан туындайтын қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кенжебаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев

цифры "220" заменить цифрами "243".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 сентября 2015 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындык Жумагуловича.
Аким района М. Шукеев