2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 245 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 маусымда № 2654 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл ауданы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 29 апреля 2015 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июня 2015 года № 2654
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жамбылского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Жамбылского района Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно – правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Жамбылского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Найманову Умиткен Капановну.

4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Р. Дәулет
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 сәуірдегі
№245 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік
білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мемлекетік ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын),оның ішінде қаржыландыратын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөдшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Республикалы нысаналы трансферттер есебінен (орын)
Жергіліктібюджет есебінен (орын)
Республикалықнысаналы трансферттер есебінен
(теңге)
Жергілікті Бюджет есебінен (теңге)
1
Балабақшалар

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким район Р. Даулет
Приложение к постановлению
акимата Жамбылского района
от 29 апреля 2015 года №245
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Государственные дошкольные организации
Государственный образовательный заказ (мест) в том числе финасируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Республиканских целевых трансфертов (мест)
Местного бюджета (мест)
Республиканских целевых трансфертов (тенге)
Местного бюджета (тенге)
1
Детский сад