"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 45-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 2759 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы №33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы №39-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2736 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы №38-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №2459 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 және 14 қаңтардағы №2-3 және 4-6 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 870 679" сандары "7 864 560" сандарымен ауыстырылсын;
"1 283 229" сандары "1 284 262" сандарымен ауыстырылсын;
"5 305" сандары "3 892" сандарымен ауыстырылсын;
"34 466" сандары "34 846" сандарымен ауыстырылсын;
"6 547 679" сандары "6 541 560" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 908 832" сандары "7 902 497" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-72 051" сандары "-71 835" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"72 051" сандары "71 835" сандарымен ауыстырылсын;
"7 027" сандары "7 243" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы м.а.
Ө. Ботаев Н. Үкібаев
Жамбыл аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2015 года № 2759. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата №39-3 от 21 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года №33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2736) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2014 года №38-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №2459, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 10 и 14 января 2015 года №2-3 и 4-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 870 679" заменить цифрами "7 864 560";
цифры "1 283 229" заменить цифрами "1 284 262";
цифры "5 305" заменить цифрами "3 892";
цифры "34 466" заменить цифрами "34 846";
цифры "6 547 679" заменить цифрами "6 541 560";
в подпункте 2):
цифры "7 908 832" заменить цифрами "7 902 497";
в подпункте 5):
цифры "-72 051" заменить цифрами "-71 835";
в подпункте 6):
цифры "72 051" заменить цифрами "71 835";
цифры "7 027" заменить цифрами "7 243".
Приложении 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в органах юстиции и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии И.о секретаря Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
О. Ботаев Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата за № 45-2

92426
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
92426
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
181053
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16641
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
72909
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
890
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19028
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1193
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
18858
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
51534
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
608019
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
608019
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
454798
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22123
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
22123
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
297415
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
51063
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9368
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2539
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10190
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4835
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13879
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
145897
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28598
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1800
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
21746
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

92426
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
92426
464
Отдел образования района (города областного значения)
181053
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16641
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
72909
012
Капитальные расходы государственного органа
890
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19028
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1193
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
18858
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51534
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
608019
037
Строительство и реконструкция объектов образования
608019
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
454798
464
Отдел образования района (города областного значения)
22123
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
22123
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
297415
002
Программа занятости
51063
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9368
005
Государственная адресная социальная помощь
2539
006
Оказание жилищной помощи
7500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10190
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4835
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13879
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
145897
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28598
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1800
052
Проведение мероприятии посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
21746
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

567
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
567
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
44343
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26911
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
3861
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
780
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13997
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9782
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3750
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
465
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
78154
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
78154
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
58511
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
58511
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15796
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
42000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
715
12
Көлiк және коммуникация
207919
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
130233
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
130233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77686
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14736
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

567
010
Развитие объектов сельского хозяйства
567
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
44343
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
26911
003
Капитальные расходы государственного органа
65
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
9476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3861
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
780
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13997
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9782
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3750
007
Капитальные расходы государственного органа
465
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
78154
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
78154
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
58511
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
58511
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15796
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
42000
015
Капитальные расходы государственного органа
715
12
Транспорт и коммуникации
207919
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
130233
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
130233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77686
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
14736
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7243
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
7027
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
216
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
34483
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
3 қыркүйектегі №45-2 шешіміне
2 қосымша
Жамбыл аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
23 желтоқсандағы №38-2
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған ауданның ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары
Аудандағы кенттің, ауылдың, ауылдық округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс шараларды іске асыру"
045 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1
"Аса ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
7243
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
7027
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
216
8
Движение остатков бюджетных средств
34483
Приложение №4
к решению Жамбылского
районного маслихата за №45-2
от 3 сентября 2015 года
Приложение № 4 к решению
Жамбылского районного
маслихата за №38-2 от 23
декабря 2014 года
Бюджетные программы каждого поселка, села, сельского округа на 2015 год
тыс тенге
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
028 "Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне"
045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Ассинского аульного округа"