Жамбыл ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 тамыздағы № 44-6 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте № 2767 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 31-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпка өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.02.2016 № 50-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңынын 6-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтер қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.02.2016 № 50-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау, бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауы және әділет органдарында мемлекеттік тіркеу Жамбыл аудандық мәслихатының аумақтық әлеуметтік – экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
А. Несіпбеков Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2015 жылғы "18" тамыз
№ 44-6 шешімінің қосымшасы
Жамбыл ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтер

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Жамбылскому району
Решение маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 18 августа 2015 года № 44-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2015 года № 2767. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 7 декабря 2018 года № 31-3.
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 07.12.2018 № 31-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Название решения с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 19.02.2016 № 50-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Жамбылскому району, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 19.02.2016 № 50-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего решения и публикацию в средствах массовой информации и государственную регистрацию в органах юстиции возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
А. Несипбеков Р. Бегалиев
Приложение к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 44-6 от "18" августа 2015 года
Тарифы на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по Жамбылскому району

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.02.2016 № 50-4 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Теңге
1
Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифі
Жеке тұлғалар үшін 1 текше метрге
1200
Бір адамнан бір айға
150
Заңды тұлғалар үшін 1 текше метрге
1800
2
Тұрмыстық қатты қалдықтарды көму (полигонға орналастыру) тарифі
Жеке тұлғалар үшін 1 текше метрге
350
Заңды тұлғалар үшін 1 текше метрге
450

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Жамбылской области от 19.02.2016 № 50-4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Наименование
тенге
1
Тариф на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов
для физических лиц за 1 кубический метр
1200
с одного человека в месяц
150
для юридических лиц за 1 кубический метр
1800
2
Тарифы захоронение (размещения на полигоне) твердых бытовых отходов
для физических лиц за 1 кубический метр
350
для юридических лиц за 1 кубический метр
450