Аса ауылдық округінің Аса ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы Аса ауылдық округі әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 17 шешімі. Жамбыл облысының Әділет Департаметінде 2015 жылғы 11 наурызда № 2559 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аса ауылдық округінің Аса ауылындағы Бәйтерек-3 көшесі Төрткүл болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Аса ауылдық округі әкімінің орынбасары Е.Бозымбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аса ауылдық округінің әкімі Б. Қалшымбетов

О переименовании улицы села Аса Асинского аульного округа
Решение акима Асинского аульного округа Жамбылского районного акимата Жамбылской области от 12 февраля 2015 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2015 года № 2559
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Байтерек-3 на Торткуль села Аса Асинского аульного округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Асинского аульного округа Е.Бозымбекова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Асинского аульного округа
Б. Калшымбетов