"2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 43-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда № 2676 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 39-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2447 болып тіркелген, 2015 жылдың 6 қаңтарында № 3-4-5 аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 399 929" деген сандар "6 402 208" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 525 816" деген сандар "5 528 095" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 422 490" деген сандар "6 424 769" деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Жуалынского района Жамбылской области от 3 июня 2015 года № 43-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 июня 2015 года № 2676
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 39-3 "О районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2447, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 6 января 2015 года № 3-4-5) внести следующие изменения:
в пункте1:
в подпункте 1):
цифры "6 399 929" заменить цифрами "6 402 208";
цифры "5 525 816" заменить цифрами "5 528 095";
в подпункте 2):
цифры "6 422 490" заменить цифрами "6 424 769";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Э. Мамедова
Аудандықмәслихаттың хатшысыЕ. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 43-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
І.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Э.Мамедова
Секретарьрайонного маслихатаЕ.Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 43-2 от 3 июня 2015 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного маслихата
№ 39-3 от 22 декабря 2014 года
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ