Нұрлыкент ауылдық округінің Нұрлыкент ауылының көшелерінің, бұрылысының және тұйығының атауларын өзгерту руралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 6 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 2570 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Нұрлыкент ауылдық округіндегі Нұрлыкент ауылының төмендегі көшелерінің, бұрылысының және тұйығының атаулары өзгертілсін:
Натальевка көшесі – Атакент;
Победа көшесі – Жеңіс;
Молодежная көшесі – Жастар;
Первомайская көшесі – Достық;
Северная көшесі – Көктем;
Зеленая көшесі – Шапағат;
Новая көшесі – Болашақ;
8 Март көшесі – Наурыз;
Интернациональная көшесі – Ынтымақ;
Мир көшесі – Еламан Байғазиев;
Больничный тупигін – Мейірім тұйығына;
Школьный переулогін – Ақниет бұрылысына;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің орынбасары А. Кебеевке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұрлыкент ауылдық
округінің әкімі Ж. Мусрепбеков

О переименовании улиц, переулка и тупика села Нурлыкент Нурлыкентского сельского округа
Решение акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 13 февраля 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2015 года № 2570
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы, переулок и тупик села Нурлыкент Нурлыкентского сельского округа:
улицу Натальевка –Атакент;
улицу Победа – Женис;
улицу Молодежная – Жастар;
улицу Первомайская – Достык;
улицу Северная – Коктем;
улицу Зеленая – Шапагат;
улицу Новая – Болашак;
улицу 8 Марта – Наурыз;
улицу Интернациональная – Ынтымак;
улицу Мира – Еламана Байгазиева;
тупик Больничный – тупик Мейирим;
переулок Школьный – переулок Акниет.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Нурлыкентского сельского округа А. Кебеева.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Нурлыкентского
сельского округа Ж. Мусрепбеков