Сайлауды өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй-жайларды беру туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 54 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 наурызда № 2544 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына сәйкес, сайлау алдындағы үгіт жүргізу науқанын өткізу мақсатында, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Төленді Санақұлы Ботабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қордай аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
С.Ж. Тұрғынбай
"09" ақпан 2015 жылы
Қордай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "09" ақпандағы
№54 қаулысына қосымша
Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Қордай аудандық әкімшілігінің 16.03.2015 № 117 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ Р/с
Елдi мекеннiң атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізілетін орындары
1.
Қасық ауылдық округі Қасық ауылы
Домалақ ана көшесі, 34 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
2.
Степной ауылдық округі Степной ауылы
Школьная көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық округі әкімінің ғимаратының ғимараты.
3.
Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылы
Гагарин көшесі, 8 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
4.
Бетқайнар ауылдық округі Бетқайнар ауылы
Қазақстан көшесі, 69 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
5.
Қақпатас ауылдық округі
Қақпатас ауылы
Д.Қонаев көшесі, 27 мекенжайы бойынша орналасқан "Қақпатас Қордай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
6.
Сарыбұлақ ауылдық округі Сарыбұлақ ауылы
Тайчибеков көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
7.
Отар ауылдық округі
Отар ауылы
Д.Қонаев көшесі, 45 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық аурухананың ғимараты.
8.
Кенен ауылдық округі
Кенен ауылы
К.Әзірбаев көшесі, 24 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
9.
Үлкен-Сұлутөр ауылдық округі Үлкен-Сұлутөр ауылы
Құттықадамбаев көшесі, 90 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
10.
Сұлутөр ауылдық округі
Сұлутөр ауылы
Әтішұлы көшесі, нөмірі жоқ мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
11.
Ноғайбай ауылдық округі Ноғайбай ауылы
Б.Момышұлы көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан ауыл шаруашылық колледжінің ғимараты.
12.
Алға ауылдық округі
Алға ауылы
Алдабергенов көшесі, 95 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық округі әкімінің ғимараты.
13.
Қарасай ауылдық округі
Қарасай ауылы
Ж.Турабай көшесі, 67 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық клубының ғимараты.
14.
Сортөбе ауылдық округі
Сортөбе ауылы
Ленин көшесі, 159 "б" мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
15.
Қаракемер ауылдық округі
Қаракемер ауылы
Д.Қонаев көшесі, 8 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
16.
Масаншы ауылдық округі
Масаншы ауылы

О предоставлении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Постановление Кордайского районного акимата Жамбылской области от 9 февраля 2015 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2015 года № 2544
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", в целях проведения предвыборной агитационной кампании, акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период проведения выборов предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Ботабекова Толенды Санаковича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Кордайская районная
территориальная избирательная комиссия
С.Ж. Тургынбай
"09" февраля 2015 года
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от "09" февраля 2015 года № 54
Помещения, предоставляемые для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 16.03.2015 № 117 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места для проведения встреч с избирателями
1.
Касыкский сельский округ, село Касык
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Домалак ана, 34
2.
Степновский сельский округ, село Степное
В здании аппарата акима сельского округа, расположенный по адресу улица Школьная, 7
3.
Жамбылский сельский округ, село Жамбыл
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Гагарина, 8
4.
Беткайнарский сельский округ, село Беткайнар
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Казахстан, 69
5.
Какпатасский сельский округ, село Какпатас
В здании товарищества с ограниченной ответственностью "Қақпатас Қордай", расположенный по адресу улица Д.Конаева, 27
6.
Сарыбулакский сельский округ, село Сарыбулак
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Тайчибекова, 5
7.
Отарский сельский округ, село Отар
Здание сельской больницы, расположенный по адресу улица Д. Конаева, 45
8.
Кененский сельский округ, село Кенен
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица К. Азербаева, 24
9.
Улкен-Сулуторский сельский округ, село Улкен-Сулутор
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Куттыкадамбаева, 90
10.
Сулуторский сельский округ, село Сулутор
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Атишулы, без номера
11.
Ногайбайский сельский округ, село Ногайбай
В здании сельскохозяйственного колледжа, расположенный по адресу улица Б.Момышулы, 15
12.
Алгинский сельский округ, село Алга
Здание аппарата акима сельского округа, расположенный по адресу улица Алдабергенова, 95
13.
Карасайский сельский округ, село Карасай
В здании сельского клуба, расположенный по адресу улица Ж.Турабай, 67
14.
Сортобинский сельский округ, село Сортобе
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Ленина, 159 "б"
15.
Каракемерский сельский округ, село Каракемер
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Д.Конаева, 8
16.
Масанчинский сельский округ, село Масанчи

Ленин көшесі, 8 мекенжайы бойынша орналасқан №12 орта мектептің ғимараты.
17.
Ауқатты ауылдық округі
Ауқатты ауылы
Школьная көшесі, 2 "б" мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
18.
Қарасу ауылдық округі
Қарасу ауылы
Школьная көшесі, 10 мекенжайы бойынша орналасқан ауылдық клубының ғимараты.
19.
Қордай ауылдық округі
Қордай ауылы
Центральная көшесі, 19 мекен-жайы бойынша орналасқан Цемзауыт ауылдық мәдениет үйі

В здании средней школы №12, расположенный по адресу улица Ленина, 8
17.
Аухаттинский сельский округ, село Аухатты
В здании сельского дома культуры, расположенный по адресу улица Школьная, 2 "б"
18.
Карасуский сельский округ, село Карасу
В здании сельского клуба, расположенный по адресу улица Школьная, 10
19.
Кордайский сельский округ, село Кордай
В здании сельского дома культуры Цемзавод, расположенный по адресу: улица Центральная, 19