"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 40-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 сәуірде № 2593 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 35-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2591 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 37-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2449 болып тіркелген, 2014 жылдың 31 желтоқсанында №205-206 аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 316 558" сандары "9 712 433" сандарымен ауыстырылсын;
"1 581 538" сандары "1 605 261" сандарымен ауыстырылсын;
"76 200" сандары "72 605" сандарымен ауыстырылсын;
"42 160" сандары "22 032" сандарымен ауыстырылсын;
"8 616 660" сандары "8 012 535" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"10 316 558" сандары "9 754 343" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 37-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Кордайского района Жамбылской области от 3 апреля 2015 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 апреля 2015 года № 2593
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 26 марта 2015 года № 35-4 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" от 11 декабря 2014 года № 33-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2591) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 37-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2449, опубликовано в газете "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" от 31 декабря 2014 года за № 205-206) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 316 558" заменить цифрами "9 712 433";
цифры "1 581 538" заменить цифрами "1 605 261";
цифры "76 200" заменить цифрами "72 605";
цифры "42 160" заменить цифрами "22 032";
цифры "8 616 660" заменить цифрами "8 012 535";
в подпункте 2):
цифры "10 316 558" заменить цифрами "9 754 343";
в подпункте 6):

86207
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1799
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
292844
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
284426
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8418
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26313
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22652
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2668
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
200
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
793
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20675
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19857
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
818
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39748
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12365
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
304
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27079
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7421
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіп саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7159
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
262
02
Қорғаныс
7124
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4650
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4650
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2474
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2474
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11524
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11524
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

86207
003
Капитальные расходы государственного органа
1799
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
292844
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
284426
022
Капитальные расходы государственного органа
8418
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26313
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22652
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2668
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
200
018
Капитальные расходы государственного органа
793
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20675
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
19857
004
Капитальные расходы государственного органа
818
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39748
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12365
013
Капитальные расходы государственного органа
304
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27079
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7421
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7159
003
Капитальные расходы государственного органа
262
02
Оборона
7124
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4650
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4650
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2474
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2474
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11524
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11524
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

21610
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6280
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
43174
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
116100
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
23415
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1482
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
45122
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30039
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
65703
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1849
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1849
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
612834
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4533
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4533
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4704
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
4704
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
256341
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
164967
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
91374
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1207
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1207
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

21610
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6280
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
43174
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
116100
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
23415
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1482
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
45122
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30039
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
65703
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1849
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1849
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
612834
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4533
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4533
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4704
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4704
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
256341
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
164967
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
91374
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1207
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1207
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)