"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 385 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 наурыздағы № 159 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 мамырда № 2641 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 419 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай ауданының әкімдігінің 15.12.2016 № 419 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Әкімшілік рәсімдер туралы" Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 385 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2292 болып тіркелген, 2014 жылдың 20 тамызында №127-128 (2059-2060) аудандық қоғамдық-саяси "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің Регламентінің 24 тармағының 1 абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Әзiрлеушi осы жобаны қабылдау қажеттiлiгiн, ол қабылданған жағдайда, әлеуметтiк-экономикалық салдарын, оны iске асырумен байланысты болжанып отырған қаржы шығыстары негізделген түсiндiрме жазбаны, сондай-ақ бұл мәселе бойынша бұрын әкiмдіктің және әкiмнiң қандай актiлерi қабылданғаны және олардың қалай орындалғаны туралы мәлiметтердi, ал нормативтік құқықтық актілер жобалары бойынша сонымен бірге жеке кәсіпкерлік субъектілерінің мүдделерін қозғайтын нормативтік құқықтық актіге оның жобасы интернет-ресурстарды қоса алғанда, бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланғанын (таратылғанын) растайтын құжаттың және сараптамалық қорытынды көшірмесін; жүргізілуі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасында көзделген тиісті сараптамалық қорытындылар көшірмесін мiндеттi түрде жобаға қоса бередi.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Т.Ботабековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев

О внесении изменений в постановление акимата Кордайского района от 27 июня 2014 года № 385 "Об утверждении Регламента акимата Кордайского района Жамбылской области"
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 30 марта 2015 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2015 года № 2641. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 15 декабря 2016 года № 419
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кордайского района Жамбылской области от 15.12.2016 № 419 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Кордайского района от 27 июня 2014 года № 385 "Об утверждении Регламента акимата Кордайского района Жамбылской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2292, опубликовано 20 августа 2014 года №127-128 (2059-2060) в районной общественно-политической газете "Қордай шамшырағы-Кордайский маяк") следующие изменения:
в Регламенте акимата Кордайского района Жамбылской области, утвержденный указанным постановлением абзац 1 пункта 24 изложить в следующей редакции:
"24. К проекту разработчиком в обязательном порядке прилагается пояснительная записка с обоснованием необходимости принятия данного проекта, социально-экономических последствий, в случае его принятия, предполагаемые финансовые затраты, связанные с его реализацией, а также сведения о том, какие акты акимата и акима ранее были приняты по данному вопросу, и как они исполнялись, а по проектам нормативных правовых актов кроме того прилагаются копия документа подтверждающего опубликование (распространение) в средствах массовой информации, включая интернет-ресурсы и копии экспертного заключения к нормативному правовому акту, затрагивающему интересы субъектов частного предпринимательства; копии соответствующих экспертных заключений, проведение которых предусмотрено действующим законодательством Республики Казахстан.".
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Т. Ботабекова.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев