"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 38-2 шешеімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 215 жылғы 10 сәуірде № 2597 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылдың 26 наурыздағы № 35-4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2591 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2450 болып тіркелген, 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 5 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 909 998" сандары "7 457 366" сандарымен ауыстырылсын;
"6 509 998" сандары "6 057 366" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 909 998" сандары "7 481 076" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-43 852" сандары "-67 562" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"43 852" сандары "67 562" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік –экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е. Нартбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 7 сәуірдегі

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 7 апреля 2015 года № 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2015 года № 2597
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 35-4 от 26 марта 2015 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3" "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2591) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2450, опубликовано 14 января 2015 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 909 998" заменить цифрами "7 457 366";
цифры "6 509 998" заменить цифрами "6 057 366";
в подпункте 2):
цифры "7 909 998" заменить цифрами "7 481 076";
в подпункте 5):
цифры "-43 852" заменить цифрами "-67 562";
в подпункте 6):
цифры "43 852" заменить цифрами "67 562".
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
маслихата
Е. Нартбаев
Секретарь районного
районного маслихата
И. Ахметжанов

600
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
1400
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
5864
5
Ойын бизнесіне салық
1622
02
Тіркелген салық
1622
07
Басқа да салықтар
152
1
Басқа да салықтар
152
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
152
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
14296
1
Мемлекеттік баж
14296
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
9976
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
3000
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
200
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
150
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
800
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
20
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

600
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
1400
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
5864
5
Налог на игорный бизнес
1622
02
Фиксированный налог
1622
07
Прочие налоги
152
1
Прочие налоги
152
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
152
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
14296
1
Государственная пошлина
14296
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
9976
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
3000
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
200
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
150
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
800
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
20
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
50
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

3901338
003
Жалпы білім беру
3695917
006
Балаларға қосымша білім беру
205421
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
100566
017
Балалармен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
100566
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1076093
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1076093
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
141286
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9485
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
77067
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
20173
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
19561
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
15000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
329999
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
251665
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42300
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5826
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
20015
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7600
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13271
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
101720
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22964
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1235
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
26534
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77303
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28021
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

3901338
003
Общеобразовательное обучение
3695917
006
Дополнительное образование для детей
205421
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
100566
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
100566
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1076093
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1076093
464
Отдел образования района (города областного значения)
141286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9485
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
77067
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
20173
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19561
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
329999
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
251665
002
Программа занятости
42300
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
005
Государственная адресная социальная помощь
5826
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
20015
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7600
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13271
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
101720
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22964
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1235
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
26534
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28021
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010. Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу

001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов
008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных