"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 44-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 2830 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылдың 16 қарашадағы № 41-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2819 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2450 болып тіркелген, 2015жылғы 14 қаңтардағы №5 "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7 469 343" сандары "7 533 118" сандарымен ауыстырылсын;
"1 295 044" сандары "1 338 210" сандарымен ауыстырылсын;
"23 517" сандары "3 658" сандарымен ауыстырылсын;
"79 282" сандары "78 132" сандарымен ауыстырылсын;
"6 049 343" сандары "6 113 118" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7 493 053" сандары "7 556 828" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 25 ноября 2015 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2015 года № 2830
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстанот 23 января 2001 года"О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 41-2 от 16 ноября 2015 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11декабря 2014 года № 33-3" "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2819) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36-4 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2450, опубликовано 14января 2015 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник" за № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7 469 343" заменить цифрами "7 533 118";
цифры "1 295 044" заменить цифрами "1 338 210";
цифры "23 517" заменить цифрами "3 658";
цифры "79 282" заменить цифрами "78 132";
цифры "6 049 343" заменить цифрами "6 113 118";
в подпункте 2):
цифры "7 493 053" заменить цифрами "7 556 828";

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік–экономикалық, аграрлық, шағын және орта бизнесті дамыту, бюджет пен салық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
М. Қасым І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 қарашадағы

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию пятого созыва районного маслихата по бюджету и налогам, развитию социально-экономического, аграрного, малого и среднего бизнеса.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
М. Касым И. Ахметжанов

9662
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
9662
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
9662
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
23710
Меркі аудандық мәслихатының
2015 жылғы 25 қарашадағы
№ 44-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36-4 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005. Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014. Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру

9662
452
Отдел финансов района (города областного значения)
9662
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
9662
Используемые остатки бюджетных средств
23710
Приложение к решению № 44-2
маслихатаМеркенского района
от 25 ноября 2015 года
Приложение 5 к решению № 36-4
маслихата Меркенского района
от 24 декабря 2014 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2015 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельностиакима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов

008. Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009. Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011. Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
010. Жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
040. "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
022. Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
Барлығы
"Меркі ауданы Ақтоған ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
011. Благоустройство и озеленение населенных пунктов
010. Содержание мест захоронений и погребение безродных
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
022. Капитальные расходы государственного органа
Всего
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акимаАктоганского сельского округа Меркенского района"