"Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 32-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 2638 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 23-5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 14.03.2018 № 23-5 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2466 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпандағы №16 (6009) аудандық "Мойынқұм таңы" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
мазмұны және бүкіл мәтіні бойынша "ставкаларын", "ставкалары", "ставкаларының" деген сөздері тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері", "мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының Аудандық мәслихат
төрағасы хатшысы
Б. Исабеков Ш. Исабеков

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №31-7 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 31 марта 2015 года № 32-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 апреля 2015 года № 2638. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 23-5
Сноска. Утратило силу решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 14.03.2018 № 23-5 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-7 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2466, опубликовано 6 февраля 2015 года в районной газете "Мойынқұм таңы" № 16 (6009) следующие изменения:
по всему тексту:
внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отраслям промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, регионального строительства, рассмотрению проектов покупки земельных участков, защите окружающей среды.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии районного Секретарь районного
маслихата: маслихата
Б. Исабеков Ш. Исабеков