2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 151 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 мамырда № 2643 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген "Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне" сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Мойынқұм ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Мойынқұм ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап заңды күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 2 ақпанынан пайда болған қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақытжан Алдасүгірұлы Қалымбетовке жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Мәдікенов
Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 08 сәуірдегі
"2015 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы"
№ 151 қаулысына келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
"Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі"
республикалық мемлекеттік мекемесінің бастығы
А. Сағынбеков
08.04.2015 жыл
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Жамбыл облысының
Әділет департаменті Мойынқұм аудандық
Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
С. Ибраимов
08.04.2015 жыл
Мойынқұм ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление Мойынкумского районного акимата Жамбылской области от 8 апреля 2015 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 мая 2015 года № 2643
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О занятости населения" и "Правилами организации и финансирования общественных работ", утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных, акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Мойынкумского района" организовать общественную работу в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 2 февраля 2015 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Бакытжана Алдасугировича Калымбетова.
Аким района Б. Мадикенов
Лист согласования к постановлению акимата Мойынкумского района
"Об организации общественных работ на 2015 год"
от 8 апреля 2015 года за №163
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского государственного учреждение
"Отдел по делам обороны Мойынкумского района
Жамбылской области" Республики Казахстан
А. Сагынбеков
08.04.2015 год
Начальник государственного учреждение
"Управление юстиции Мойынкумского района
Департамента юстиции Жамбылской области
Министерства юстиции Республики Казахстан"
С. Ибраимов
08.04.2015 год
Приложение к постановлению

2015 жылғы 08 сәуір №151
қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты
жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және
оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жұмыс жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
(теңге)
2015 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000, 00
жергілікті бюджеттен
10
10
2
"Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000, 00
жергілікті бюджеттен
12
12
3
"Биназар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
4
"Қызылтал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
5
"Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
6
"Мойынқұм ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
20
20
7
"Қылышбай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
8
"Қарабөгет ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
14
14
9
"Ұланбел ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
10
"Қызылотау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
11
"Ақбақай ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
12
"Шығанақ ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
13
"Ақсүйек ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
14
"Хантау ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
15
"Мыңарал ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
16
"Мирный ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
8
8
17
"Мойынқұм ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
1
1
18
Қазақстан Республикасы "Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
2
2
19
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті Мойынқұм ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Жұмысты толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша ұйымдастыру
30000,00
жергілікті бюджеттен
2
2
Барлығы:
157
157

акимата Мойынкумского района за № 151 от 08 апреля 2015 года
Перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размерыоплаты труда участников и источники их финансирования,
спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия
Размер оплаты труда участников и источник их финансирования (тенге)
2015
Спрос
Предложение
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Кенесского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
10
10
2
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Берликского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
12
12
3
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Биназарского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Кызылталского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Жамбылского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Мойынкумского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
20
20
7
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Кылышбайского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Карабугетского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
14
14
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Уланбельского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
10
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Кызылотауского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
11
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима села Акбакай"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Шыганакского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
13
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима села Аксуек"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
14
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Хантауского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
15
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима Мынаралского сельского округа"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
16
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат Акима села Мирный"
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
8
8
17
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ акимата Мойынкумского района"
Техническая помощь для оформления документов
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
1
1
18
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Мойынкумского района Жамбылской области" Республики Казахстан
Техническая помощь для оформления документов
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
2
2
19
Государственное учреждение "Управление юстиции Мойынкумского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан
Техническая помощь для оформления документов
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
30000-00
местный бюджет
2
2
Всего:
157
157