2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен мемлекеттікбілім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірлегі № 185 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 мамырда № 2645 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 29 апреля 2015 года № 185. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 мая 2015 года № 2645
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37 баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талас ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Таласском районе согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Талас ауданы әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
Талас ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 сәуірдегі
№ 185 қаулысына қосымша
2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын), оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандығы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (орын)
Жергілікті бюджет есебінен (орын)
Республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
Жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Қала

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Таласского района Картабаева Галыма Тамабековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 185 от 29 апреля 2015 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Государственные дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Республиканских целевых трансфертов (мест)
Местного бюджета (мест)
Республиканских целевых трансфертов (тенге)
Местного бюджета (тенге)
Город