Қаратау қаласындағы "Горная" көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 25 қарашадағы № 487 қаулысы және Талас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы №49-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 2898 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 5 – 1 тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы қорытындысын және тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратау қаласындағы "Горная – Әбдуан Момбеков" деп атауы өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудандық мәслихаттың "Тұрғындарды әлеуметтік – құқықтық қорғау және мәдениет мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссияның төрағасы Рашид Мадибекович Сейдалиевке және осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
Сессия төрағасы Х.Б. Джолдасов
Мәслихат хатшысы Ж. Асемов

О переименовании улицы "Горная" в городе Каратау
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 25 ноября 2015 года № 487 и решение маслихата Таласского района от 22 декабря 2015 года № 49-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 января 2016 года № 2898
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с подпунктом 5 – 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 12 декабря 2014 года и с учетом мнения жителей, районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать "улицу Горная – Әбдуан Момбеков" в городе Каратау.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя поcтоянной комиссии по "Социально – правовой защите жителей и вопросам культуры" районного маслихата Сейдалиева Рашида Мадибековича и наблюдение за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Рысмендиев
Председатель сессии Х.Б. Джолдасов
Секретарь маслихата Ж. Асемов