"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 44-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет депаратментінде 2015 жылғы 9 қыркүйекте № 2750 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 39-3 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2736 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2451 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" № 3-4 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тармақта:
тармақшада:
"8 712 455" сандары "8 803 796" сандарымен ауыстырылсын;
"6 819 322" сандары "6 640 590" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшада:
"8 901 981" сандары "8 993 322" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"36 000" сандары "18 105" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2015 года № 44-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2015 года № 2750
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 21 августа 2015 года № 39-3 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 33-3 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2736) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 35-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2451, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 7 января 2014 года за № 3-4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "8 712 455" заменить цифрами "8 803 796";
цифры "6 819 322" заменить цифрами "6 640 590";
в подпункте 2):
цифры "8 901 981" заменить цифрами "8 993 322";
в пункте 4:
цифры "36 000" заменить цифрами "18 105".
Приложения 1, 5 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.