Шу қаласындағы "Красноармейская" көшесін Қали Үсенбаевтың есімімен қайта атау туралы
Бірлескен Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 7 тамыздағы № 294 қаулысы және Шу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 43-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қыркүйекте № 2772 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6, 31 баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2015 жылдың 3 шілдедегі қорытындысын және қала тұрғындарының ұсыныс-пікірлерін ескере отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шу қаласындағы "Красноармейская" көшесі Қали Үсенбаевтың есімімен қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени саланы, денсаулық сақтау, білім, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланысты дамыту, аймақты, энергетика, байланыс, әкімшілік-аумақтық құрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына және аудан әкімінің орынбасары Ә. Балқыбековке жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Сессия төрағасы,
Р. Дәулет мәслихат хатшысы
Б. Саудабаев

О переименовании улицы "Красноармейская" города Шу в улицу имени Кали Усенбаева
Совместное постановление Шуского районного акимата Жамбылской области от 7 августа 2015 года № 294 и решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 20 августа 2015 года № 43-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 сентября 2015 года № 2772
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 3 июля 2015 года и с учетом мнения и предложений жителей города районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ и районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Красноармейская" города Шу в улицу имени Кали Усенбаева.
2. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по развитию социально-культурной сферы, здравоохранения, образования, развитии связи с общественными и молодежными организациями, территорий, энергетики, связи и развития административно-территориального устройства и на заместителя акима района Балкибекова А.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Председатель сессии,
Р. Даулет секретарь маслихата
Б. Саудабаев