Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 2899 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданының әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданының әкімінің 13.12.2018 № 2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Шу ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Ербол Еркінұлы Аймамбетовке.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шу ауданының әкімі Р. Дәулет
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
М. Сарыбеков
"____" ____________ 2015 ж.
Шу ауданы әкімінің
2015 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 7 шешіміне қосымша
Шу ауданының сайлау учаскелері және олардың шекаралары
№ 418 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 1-31, Амангелді көшесі № 1-68, Жамбыл көшесінің (№ 1-23 тақ жағы), Шәкіров көшесі № 1-451, Базылов тұйығы № 1-14, Гагарин көшесі № 1-96, Балуан Шолақ көшесі № 1-158, Жидебай көшесі № 1-91, Сәрсен би көшесі № 1-28, Базыл көшесі № 1-8, Каусар көшесі № 1-12, Қазыққаққан № 1-11, Әжібай көшесі № 1-51.
№ 419 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Төле би көшесі (№ 1-204), Дөрекенов көшесі (№ 1-22, Мырза көшесі (№ 1-12), Сейфуллин көшесі (№ 1-47), Батырбеков көшесі (№ 1-10), Құрамыс көшесі (№ 1-14), Ә.Молдағұлова көшесі (№ 1-10), Мұрат Сыздық көшесі (№ 1-13), Набережная көшесі (№ 1-7). Мир көшесі (№ 1-86), Сейт Дубаев көшесі (№ 1-14), Ы. Алтынсарин көшесі (№ 1-21), Айманбетов көшесі (№ 1-14), Жақсыбай көшесі (№ 1-82), Қылышбай көшесі (№ 1-62), Қонаев көшесі (№ 1-80), Жамбыл көшесі (№ 25-47 тақ жағы), Жамбыл тұйығы (№ 1-7), Базылов көшесі (№ 9-18), Төле би тұйығы (№ 1-15), Сүйімбек көшесі (№ 1-16), Асатов көшесі (№ 1-30), Жеңістің 30 жылдығы көшесі (№ 1-28), З.Досжанов көшесі (№ 1-12), Самал көшесі, Жауғаш батыр көшесі (№ 1-23), Арай көшесі, Қасенеев көшесі (№ 1-21), № 10 көп пәтерлі үй.
№ 420 сайлау учаскесі
Шекарасы:Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының, Төле би көшесі. (№ 101-294), Жақсыбай көшесі (№ 88-154), Байдахметов көшесі (№ 1-57), Қонаев көшесі (№ 59-174), М. Мәметова көшесі (№ 1-54), Егемберді көшесі (№ 1-59), Раймқұлов тұйығы (№ 1-19), Жамбыл көшесі (№ 26-38 жұп жағы), Абай көшесі (№ 23-58), Рысқұлов көппәтерлі үйлер (№ 14-39), Әубәкіров көшесі (№ 18-43), Панфилов көшесі (№ 2-32), Бокин көшесі (№ 1-28), Дөненбаев көшесі (№ 1-27), Дөненбаев бұрылысы (№ 2-10), Берден көшесі (№ 2-10), Тілеуқабыл көшесі (№ 1-12), Естемесов көшесі (№ 1-15), Самал массиві (№ 19-23), Тоқташ учаскесі тауарлы сүт фермасы.
№ 421 сайлау учаскесі
Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би ауылының; (№ 1-105), Қ. Рысқұлбеков көшесі (№ 33-86), Б. Шолақ көшесі (№ 148-271), Досымбаев көшесі (№ 49-60), Шакиров көшесі (№ 153-294), Саду Шәкіров тұйығы (№ 1-14), Гагарин көшесі (№ 97-183), Абай көшесі (№ 1-8), Т.Рысқұлов көшесі (№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6), Әубәкіров көшесі (№ 1-16), Жамбыл көшесі (№ 2-24 жұп жағы), Медетбеков қысқа көшесі (№ 1-20).
№ 422 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 15 декабря 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 января 2016 года № 2899. Утратило силу решением акима Шуского района Жамбылской области от 13 декабря 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Шуского района Жамбылской области от 13.12.2018 № 2 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Шуского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Аймамбетова Ербола Еркиновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шуского района Р. Даулет
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
М. Сарыбеков
"____" ______________ 2015 г.
Приложение к решению
акима Шуского района
от 15 декабря 2015 года № 7
Избирательные участки и их границы Шуского района
Избирательный участок № 418
Границы: улица К. Рыскулбекова (№ 1-31), улица Амангелды (№ 1-68), нечетная сторона улицы Жамбыла (нечетная сторона № 1-23), улица Шакирова (№ 1-451), тупик Базылова (№ 1-14), улица Гагарина (1-96), улица Балуан Шолақ (№ 1-158), улица Жидебай (№ 1-91), улица Сарсен би (№ 1-28), улица Базыла (№ 1-8), ул. Каусар № 1-12, улица Казыккан № 1-11, улица Ажибай (№ 1-51) села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 419
Границы: улица Толе би (№ 1-204), улица Дорекенова (№ 1-22),улица Мырза би (№ 1-12), улица Сейфуллина (№ 1-47), улица Батырбеков (№ 1-10), улица Курамыс (1-14), улица А. Молдагуловой (№ 1-10), улица Мурат Сыздык (№ 1-13), улица Набережная (№ 1-7), улица Мира (№ 1-86), улица Сеита Дубаева (№ 1-14), улица Ы. Алтынсарина (№ 1-21), улица Айманбетова (№ 1-14), улица Жаксыбай (№ 1-82), улица Кылышбай (№ 1-62), улица Конаева (№ 1-80), улица Жамбыла (нечетная сторона № 25-47), переулок Жамбыла (№ 1-7), улица Базыла (№ 9-18), тупик Толе би (№ 1-15), улица Суйымбек (№ 1-16), улица Асатова (№ 1-30), улица 30 лет Победы (№ 1-28), улица З. Досжанова (№ 1-12), улица Самал, улица Жаугаш Батыра (№ 1-23), улица Арай, улица Касенеева (№ 1-21), многоквартирный дом № 10 села Толе Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 420
Границы: улица Толе би (№ 205-294), улица Жаксыбай (№ 88-154), улица Б. Айдахметова (№ 1-57), улица Конаева (№ 81-174), улица М. Маметовой (№ 1-54), улица Егемберды (№ 1-59), тупик Райымкулова (нечетная сторона № 1-19), улица Жамбыла (№ 26-38 четная сторона), улица Абай (№ 23-58), многоэтажные дома улица Т. Рыскулова (№ 14-39), улица Аубакирова (№ 18-43). Улица Панфилова (№ 2-32), Бокина (№ 1-28), улица Доненбая (№ 1-27), переулок Доненбаева (№ 2-10), улица Берден (№ 2-10), улица Тлеукабыла (№ 1-12), улица Естемеса (№ 1-15), массив Самал (№ 19-23), молочная ферма участка Токташ села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 421
Границы: улица Б. Момышулы (№ 1-105), улица К. Рыскулбекова (№ 33-86), улица Б. Шолака (№ 159-271), улица Досымбаева (№ 49-60), улица Шакирова (№ 153-294), переулок Саду Шакирова (№ 1-14), улица Гагарина (№ 97-183), улица Абай (№ 1-8), улица Т. Рыскулова (№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6), улица Аубакирова (№ 1-16), улица Жамбыла четная сторона (№ 2-24), улица Медетбекова (№ 1-20) села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 422

Шекарасы: Төле би ауылдық округінің Төле би аулының, Төле би көшесі (№ 296-349), Жақсыбай көшесі (№ 140-171), Қылышбай көшесі (№ 156-259), Байдахметова көшесі (№ 46-75), Қонаев көшесі (№ 176-263), М. Мәметова көшесі (№ 56-62, № 41-49), Егемберді көшесі (№ 60-96, № 41-49), Райымқұлов бұрылысы (№ 2-16), Әшімбаев көшесі (№ 1-43), Бокин көшесі (№ 30-86, № 13-61), Панфилов көшесі (№ 34-122), Бақтыбеков көшесі (№ 1-17), Мәмбетов көшесі (№ 1-35, № 2, 4, 6), мал бордақылау базасы, фермасы, Ақшабаев бұрылысы (№ 1, 3, 5, 7), Бақтыбеков көшесі (№ 1-17).
№ 423 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қонаев ауылының, Ататүрік көшесі (№ 1-168-а), Қонаев көшесі (№ 1-208), Абылайхан көшесі (№ 1-253), Оңласынов көшесі (№ 1-206), Шоқаев көшесі (№ 1,2,3,5), Смайыл көшесі (№ 2-9), Алтынсарин қысқа көшесі (№ 9, 11, 13, 16), Достық қысқа көшесі (№ 7-20/2), Аймауытов қысқа көшесі (№ 1-9), Желтоқсан қысқа көшесі (№ 1-3), Жұмабаев қысқа көшесі (№ 11-19), Шу қысқа көшесі (№ 10-15).
№ 424 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қонаев аулының, Байтұрсынов көшесі (№ 1-159), Дулат көшесі (№ 1-81), Жамбыл көшесі (№ 1-39), Амангелді көшесі (№ 1-39), Смайыл көшесі (№ 18-65), М. Мәметова көшесі (№ 1-42), Сыпатай бұрылысы (№ 1-11), Есім бұрылысы (№ 1-16), Қазақстан бұрылысы (№ 2-16), Шәкәрім бұрылысы (№ 1-13), Дулатов көшесі (№ 1-35/3), Алтынсарин бұрылысы (№ 2-19), Достық бұрылысы (№ 1-6), Жұмабаев бұрылысы (№ 2-5), Шу бұрылысы (№ 1-9), Бөлтірік көшесі (№ 1-10)
№ 425 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлікүстем ауылдық округінің Бірлікүстем ауылы.
№426 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Жаңа жол ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ескі Шу ауылдық округінің Ескі Шу ауылы
№ 428 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ескі Шу ауылдық округінің Тасөткелсу ауылы
№ 429 сайлау учаскесі
Шекарасы: Көкқайнар ауылдық округінің Көкқайнар ауылы
№ 430 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу ауылдық округі, Оразалы батыр ауылы
№ 431 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылы
№ 432 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақсу ауылдық округінің Жайсан ауылы
№ 433 сайлау учаскесі
Шекарасы: Тасөткел ауылдық округінің Тасөткел ауылы
№ 434 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Алға ауылы
№ 435 сайлау учаскесі
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Сауытбек ауылы
№ 436 сайлау учаскесі
Шекарасы: Өндіріс ауылдық округінің Абай ауылы
№ 437 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Жиенбет ауылы
№ 438 сайлау учаскесі
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Мойынқұм ауылы
№ 439 сайлау учаскесі
Шекарасы: Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы
№ 440 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дулат ауылдық округінің Бәйдібек ауылы
№ 441 сайлау учаскесі
Шекарасы: Дулат ауылдық округінің Бөлтірік ауылы
№ 442 сайлау учаскесі
Шекарасы: Балуан Шолақ ауылдық округінің Балуан Шолақ ауылы, Жиделі станцасы
№ 443 сайлау учаскесі
Шекарасы: Жаңақоғам ауылдық округінің Көктөбе ауылы
№ 444 сайлау учаскесі
Шекарасы: Далақайнар ауылы
№ 445 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар ауылы
№ 446 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар станциясы
№ 447 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Сүйінбай, Чапаев, Коммунистический, Раздольная, Мира, Привольная, Паромная, Керейқұл, Байбатырова, Бугровая, Тұрапбаев, Водопадная, Біллалов, К. Әзірбаев, Тоқтаров, Циолковский, Речная, Қосы батыр, Құлатаев, З. Қалғаев, Түрксіб, Сыпатай, Бекбосынов, Стаханов, Мүсірепов, Қарбышев, Құрманғазы, Арычная , М. Жәліл, Паровозная, Ниетбайұлы, Х. Хмаиджанов көшелері, Шу қаласы Депо ауданы, Водопадная бұрылысы, Горный бұрылысы, Қосалқы станциясы.
№ 448 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Бекбосынов көшесі № 6-63, Калгаев көшесі № 40-109, Сыпатай батыр көшесі № 111-132, Стаханов көшесі № 70-86, Арычная № 32-61, Локомотив көшесі № 1-19, Қ.Орынбаев көшесі № 1-13, Трудовая көшесі № 1-13, Кузнечная көшесі № 1-16, Комсомольская көшесі № 1-20, Пушкина көшесі № 1-18, Набережная көшесі № 1-16, Көкірекбаев көшесі № 67-139, Советский бұрылысы № 1-14, А. Волошенко көшесі № 1-30, Пушкин бұрылысы, Наурызбай батыр басынан аяғына дейін, Стаханов–5 бұрылысы басынан аяғына дейін.
№ 449 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Космедемьянская көшесі № 1-46, Глинка бұрылысы № 1-25, Баженов көшесі № 1-30, Морозов көшесі № 1-19, Свеклобазовская көшесі № 1-23, Дорожный проезд көшесі № 1-38, Калинин көшесі № 1-29, Пустыннная көшесі № 1-58, Восточная көшесі № 1-19, Лесозащитная көшесі № 1-34, К.Көкірекбаев № 1-66, Әбдікерімов көшесі № 1-52.
№ 450 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының Космедемьянская көшесі № 1-46, Кузнечная көшесі № 17-25, А. Волошенко көшесі басынан аяғына дейін, Абдикеримов көшесі № 31-38, Новотрактовая көшесі № 1-70, Фрунзе көшесі № 1-80, Абай көшесі № 1-77, Терешкова көшесі № 1-71, Гастелло көшесі № 1-52, Комсомольская көшесі № 1-39, Южный көшесі, Южный бұрылысы № 1-86, Скляров көшесі № 1-17, Трудовая көшесі № 9-16, Абдикеримов көшесі № 114-136 жұп жағы.
№ 451 сайлау учаскесі

Границы: улица Толе би (№ 296-349), улица Жаксыбай (№ 140-171), улица Кылышбай (№ 156-259), улица Байдахметовой (№ 46-75), улица Конаева (№ 176-263), улица М. Маметовой (№ 56-62, №41-49), улица Егемберды (№ 60-96, № 41-49), переулок Райымкулова (№ 2-16 четная сторона), улица Ашимбаева (№ 1-43), улица Бокина (№ 30-86, № 13-61), улица Панфилова (№ 34-122), улица Бактыбекова (№ 1-17), улица Мамбетаева (№ 1-35, № 2,4,6), откормная база, ферма, переулок Акшабаева (№ 1, 3, 5, 7), переулок Бактыбекова (№ 1-17) села Толе би Толебийского сельского округа
Избирательный участок № 423
Границы: улица Ататурка (№ 1-168а), улица Конаева (№ 1-208), улица Абылайхана (1-253), улица Онласынова (№ 1-206), переулок Шокаева (№ 1, 2, 3, 5), улица Смайыла (№ 2-9), переулок Алтынсарина (№ 9, 11, 13, 16), переулок Достык (№ 7-20/2), переулок Аймауытова (№ 1-9), переулок Желтоксан (№ 1-3), переулок Жумабаева (№ 11-19). Переулок Шу (№ 10-15), села Конаева
Избирательный участок № 424
Границы: улица Байтурсынова (№ 1-159), улица Дулата (№ 1-81), улица Жамбыла (№ 1-39), улица Амангелды (№ 1-39), улица Смайыла (№ 18-65), улица М. Маметовой (№ 1-42), переулок Сыпатай (№ 1-11), переулок Есима (№ 1-6), переулок Казахстан (№ 2-16), переулок Шакарима (№ 1-130), переулок Дулатова (№ 1-35/3), переулок Алтынсарина (№ 2-19), переулок Достык (№ 1-6), переулок Жумабаева (№ 2-5), переулок Шу (№ 1-9), улица Болтирика (№ 1-10) села Конаева
Избирательный участок № 425
Границы: село Берликустем Берликустемского сельского округа
Избирательный участок № 426
Границы: село Жана жол Жана жолского сельского округа
Избирательный участок № 427
Границы: село ЕскиШу Ескишуского сельского округа
Избирательный участок № 428
Границы: село Тасоткельсу Ескишуского сельского округа
Избирательный участок № 429
Границы: село Коккайнар Коккайнарского сельского округа
Избирательный участок № 430
Границы: село Оразалы батыр Аксуского сельского округа
Избирательный участок № 431
Границы: село Аксу Аксуского сельского округа
Избирательный участок № 432
Границы: село Жайсан Алгинского сельского округа
Избирательный участок № 433
Границы: село Тасоткель Тасоткельского сельского округа
Избирательный участок № 434
Границы: село Алга Алгинского сельского округа
Избирательный участок № 435
Границы: село Сауытбек Алгинского сельского округа
Избирательный участок № 436
Границы: село Абай Ондирисского сельского округа
Избирательный участок № 437
Границы: село Жиенбет Корагатинского сельского округа
Избирательный участок № 438
Границы: село Мойынкум Корагатинского сельского округа
Избирательный участок № 439
Границы: село Актобе Актобинского сельского округа
Избирательный участок № 440
Границы: село Байдыбек Дулатского сельского округа
Избирательный участок № 441
Границы: село Болтирик Дулатского сельского округа
Избирательный участок № 442
Границы: село Балуан Шолак Балуан Шолакского сельского округа, станция Жидели
Избирательный участок № 443
Границы: село Коктобе Жанакогамского сельского округа
Избирательный участок № 444
Границы: село Далакайнар
Избирательный участок № 445
Границы: село Шокпар Шокпарского сельского округа
Избирательный участок № 446
Границы: станция Шокпар Шокпарского сельского округа
Избирательный участок № 447
Границы: улицы Суюнбая, Чапаева, Коммунистическое, Раздольная, Мира, Привольная, Паромная, Керейкула, Байбатырова, Бугровая, Турапбаева, Водопадная, Билалова, К.Азирбаева, Токтарова, Циолковская, Речная, Косы батыра, Кулатаева, З. Калгаева, Турксибская, Сыпатая, Бекбосынова, Стаханова, Мусрепова, Карбышева, Курмангазы, Арычная, М. Жалил, Паровозная, Ниетбайулы, Х. Хамиджановна, станция Косалкы, переулок Водопадная, переулок Горный города Шу.
Избирательный участок № 448
Границы: улица Бекбосынова № 6-63, улица Калгаева (№ 40-109), улица Сыпатай батыра (№ 111-132), улица Стаханова (№ 70-86), улица Арычная № 32-61, улица Локомативная № 1-61, Перепелова № 1-96, улица Наурызбай батыра № 1-120, улица Сергей Лазо № 1-19, улица К. Орынбаева № 1-13, улица Трудовая № 1-13, улица Кузнечная № 1—16, улица Комсомольская № 1-20, улица Пушкина № 1-18, улица Набережная № 1-16, улица Кокрекбаева № 67-139, переулок Советской № 1-14, улица А. Волошенко № 1-30, переулок Пушкина, улица Наурызбай батыра от начала до конца, переулок Саханова-5 с начала до конца, до города Шу.
Избирательный участок № 449
Границы: улица Комодемьянская № 1-46, переулок Глинка № 1-25, улица Баженова № 1-30, улица Морозова № 1-19, улица Свеклобазовская № 1-23, улица Дорожный проезд № 1-38, улица Калинина № 1-29, улица Пустынная № 1-58, улица Восточная № 1-19, улица Лесозащитная, улица Кокрекбаева 1-66, улица Абдикеримова № 1-52 города Шу.
Избирательный участок № 450
Границы: улица Космодемьянская № 52-129, улица Кузнечная № 17-25, улица А. Волошенко, Абдикеримова до конца № 31-38 улица Новотрактовая № 1-70, улица Фрунзе № 1-80, улица Абай № 1-77, улица Терешкова № 1-71, улица Гастелло № 1-52, переулок Комсомольская № 1-39, улица Южная, переулок Южный № 1-86, улица Склярова № 1-17, улица Трудовая № 9-16, улица Абдикеримова № 114-136 четная сторона города Шу.
Избирательный участок № 451

Шекарасы: Шу қаласының, Автобазовская көшесі № 1-21, Жангельдин көшесі № 1-21, Блаженов көшесі № 1-36, Голиков көшесі № 1-33, Шевцова көшесі № 1-49, Громова көшесі № 1-49, Нұрпейісов көшесі № 1-46, Нұрпейісов бұрылысы № 1-8, Нахимов көшесі № 1-10, Лермонтов көшесі № 1-12, Тілеубеков көшесі № 1-12, Досымов көшесі № 1-21, Крупская көшесі № 1-7, Кашперский көшесі № 1-7, Островский көшесі № 1-8, Кривоносов көшесі № 1-23, Темирязов көшесі № 1-24, Заводская көшесі № 1-29, Мұқанов көшесі басынан аяғына дейін, Куйбышев көшесі басынан аяғынан дейін, Пушкин көшесі басынан аяғына дейін.
№ 452 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Желтоқсан көшесі № 1-29, Мұратбаев көшесі № 1-145 дейін жағы, № 2-06 дейін жұп жағы, Түйебеков көшесі № 3-20, Желтоқсан бұрылысы № 1-5, Шакиров көшесі, Огородная көшесі № 1-49, Почтовая көшесі № 1-19, Почтовый бұрылысы № 1-5, Қабанбай батыр көшесі № 1-32, Огородный бұрылысы № 1, 2, 3, Сәтпаев көшесі басынан № 1-145.
№ 453 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Төлеубаев көшесі № 1-118, Победа көшесі № 1-128, Айтқазы Рахманұлы көшесі № 1-90, Жамбыл көшесі № 15-35, Горький көшесі № 1-16, Рысбек батыр көшесі № 1-37, Шәкіров көшесі № 5а, Жайсан мөлтек ауданы № 1, 1а, 5, 6, 7, 7а, Айтқазы Рахманұлы бұрылысы № 1-9, Телемұнара көшесі № 1, 2, 3, 4, Жайсан көшесі № 3а, 1а, 2а, 2б, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34, Сейфуллин көшесі № 2а, 2в, 7а, 7б.
№ 454 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Қонаев көшесі көп пәтерлі үйлер № 1-16, Макаренко көшесі көп пәтерлі үйлер № 4, 6, 8, 10, Шәкіров көшесі № 2, Макаренко көшесі № 9а, Макаренко бұрылысы № 1, 1б, 6, 7, 8, 12а, 14, 26, 28, 30.
№ 455 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Амангелді көшесі № 1-73, Қонаев көшесі № 17-21, Қырғызбаев көшесі № 1-63, К.Игебайұлы көшесі № 1-19, Панфилов көшесі № 1-13, М. Мәметова көшесі № 1-93, Шәкіров көшесі № 1-10.
№ 456 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Түйебеков көшесі № 24-28а, Кононенко көшесі № 1-105, Кононенко бұрылысы № 1, 3, 5, 7, 9, Қабанбай батыр көшесі № 24-145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, Абдуганиев көшесі № 1-60, Мұратбаев көшесі № 108-212 жұп жағы, № 147-279 тақ жағы, С. Есалиев көшесі № 1-27, Сырымбетов көшесі № 5, 5а, 7, 10, 11, 12, Рабочая бұрылысы № 1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13.
№ 457 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Красноармейская көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Сейтимбетова көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, Сырымбетов басынан № 1-7, Интернат переулок № 4, 5, 6, Электро бұрылысы № 1-11, Сәтпаев көшесі № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, Балуан Шолақ көшесі № 2, 4, 6, 8, Маяковский көшесі № 1-10, Абылай хан көшесі № 1-14, Түйебеков көшесі № 28-85, Түйебеков бұрылысы № 1-15, Торговая көшесі № 1-42
№ 458 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Науалиев көшесі № 1-83, Сәтпаев көшесі № 56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 164, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 315, Матросов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Уәлиханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Май зауыты көшесі № 4, 6, 8, 10, 12, 14, Бектенов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, Бектенов тұйығы № 1-9, Ағыбай батыр көшесі № 1-71, Бектенов бұрылысы № 1-40, Алтынсарин көшесі № 1-99, Алтынсарин 1 бұрылысы № 1, 3, 5, 9, 11, Алтынсарин 2 бұрылысы № 1, 2, 3, Алтынсарин 3 бұрылысы № 1-8, Алтынсарин 4 бұрылысы № 1-12, Алтынсарин 5 бұрылысы № 1-4, Орынбаев көшесі № 1-61.
№459 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Бектенов көшесі № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Строительная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Ташкенбай көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Жансүгіров көшесі № 1-22, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-85, Жансүгіров бұрылысы № 1-5, Мәделі қожа көшесі басынан аяғына дейін, Ворошилов бұрылысы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, Тельпенов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Гагарин көшесі № 1-10, Майлы қожа көшесі № 1-49, Шевченко көшесі № 1-4, Сейфуллин көшесі сфетофордан аяғына дейін, Кірбаев көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Текебаев көшесі № 1-16, Ибрайқұл көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 40, 41, Чкалов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Баймұхаметов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Щорса көшесі № 1-20, Исабайұлы көшесі № 1-22, С.Жұмабекұлы көшесі басынан аяғына дейін, Горгаз 1 көшесі басынан аяғына дейін, Горгаз 2 көшесі басынан аяғына дейін, Жанкулиев көшесі басынан аяғына дейін.
№ 460 сайлау учаскесі
Шекарасы: Шу қаласының, Степная көшесі № 1-46, Выгонная көшесі № 1-26, Продольная көшесі № 1-48, Панфилов көшесі № 3, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Панфилов бұрылысы № 2, 4, 14, 16, Стадион бұрылысы № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Фурманов көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, Гайдар көшесі №1,2,2а,4, Театральная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, Орталық тұйығы № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Сәтпаев көшесі № 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341, 343, 345, Байтіленов көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Байжанов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Төлегенов көшесі № 1-30, Қарашев № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Әубәкіров көшесі № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, Б.Момышұлы көшесі № 1-30, Бигельдинов көшесі № 1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33, 34, Садовая көшесі № 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, М. Әуезов көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, Мельничная көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, Жанкулиев көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51, 52, Дружба көшесі № 1, 2, 3, 5, 7, 14, 15, Т. Рысбекова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, А. Оспанова көшесі басынан аяғына дейін, 8 март көшесі басынан аяғына дейін, Извесковская бұрылысы № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Сейфуллин көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, Әбдікерімов көшесі басынан аяғына дейін, 8 март көшесі басынан аяғына дейін.
№ 461 сайлау учаскесі
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы.

Границы: улица Автобазовская № 1-21, улица Жангельдина № 1-21, улица Баженова ,1-36, улица Голикова № 1-33, улица Шевцова № 1-49, улица Громова № 1-49, улица Нурпейсова № 1-46, переулок Нурпейсова № 1-8, улица Нахимова № 1-10, улица Лермонтова № 1-12, улица Тилеубекова № 1-12, улица Досымова № 1-21, улица Крпуская № 1-7, улица Кашперская № 1-7, улица Островская № 1-8, улица Кривоносова № 1-23, улица Темирязева № 1-24, улица Заводская № 1-29, улица Муканова с начала до конца, улица Куйбышева с начала до конца, улица Пушкина с начала до конца города Шу.
Избирательный участок № 452
Границы: улица Желтоксана № 1-29, улица Муратбаева № 1-145 нечетная сторона, № 2-106 четная сторона, улица Туйебекова № 3-20, переулок Желтоксан № 1-5, улица Шакирова, улица Огородная № 1-49, улица Почтовая № 1-19, переулок Почтовый № 1-5, улица Кабанбай батыра № 1-32, переулок Огородный № 1, 2, 3, улица Сатпаева № 1-145 города Шу
Избирательный участок № 453
Границы: улица Толеубаев № 1-118, улица Победа № 1-128, улица Айтказы Рахманулы № 1-90, улица Жамбыла № 15-35, улица Горький № 1-16, улица Рысбек батыра № 1-37, улица Шакирова № 5а, микрорайон Жайсан № 1, 1а, 5, 6, 7, 7а, переулок Айтказы Рахманулы № 1-9, улица Телемунара №1, 2, 3, улица Жайсан № 3а, 1а, 2б, 2а, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34 улица Сейфуллина № 2а, 2в, 7а, 7 в города Шу
Избирательный участок № 454
Границы: улица Конаева многоэтажные дома № 1-16. улица Макаренко многоэтажные дома №4, 6, 8, 10 улица Шакирова № 2, улица Макаренко № 9а, переулок Макаренко №1, 1б, 6, 7, 7, 12а, 14, 26, 28, 30 города Шу
Избирательный участок № 455
Границы: улица Амангельды № 1-73, улица Конаева № 17-21, улица Киргизбаева № 1-63, улица К. Игебайулы № 1-19, Панфилова № 1-13, улица М. Маметовой № 1-93, улица шакирова №1-10, города Шу
Избирательный участок № 456
Границы: улица Туйебекова № 24-28а, улица Кононенко № 1-105, переулок Кононенко № 1, 3, 5, 7, 9 улица Кабанбай батыра № 24-145, 147, 153, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185 улица Абдуганиева № 1-60, улица Муратбаева № 108-212 четная сторона и № 147-279 нечетная сторона, улица Есалиева № 1-27, улица Сырымбетова, улица Рабочая № 5, 5а, 7, 10, 11, 12 переулок Рабочая № 1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13 города Шу
Избирательный участок № 457
Границы: улица Красноармейская № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, улица Сейтимбетова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, улица Сырымбетова № 1-7, переулок Интернет № 4, 5, 6, переулок Электро № 1-11, улица Сатпаева № 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 1753, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203 улица Балуан Шолак № 2, 4, 6, 8 улица Маяковская № 1-10, улица Абылай хана № 1-14, улица Туйебекова № 1-15, улица Торговая № 1-42, города Шу.
Избирательный участок № 458
Границы: улица Науалиева № 1-83, улица Сатпаева № 56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 1243, 128,130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158, 160, 164, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 279, 281, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 315, улица Матросова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Валиханова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Масленный завод № 4, 6, 8, 10, 12, 14, Бектенова № 1, 2, 3, 4, 6, тупик Бектенова № 11-99, улица Агыбай батыра № 1-71, переулок Бектенова № 1-40, улица Алтынсарина № 1-99, 1 переулок Алтынсарина № 1, 3,9, 11, 2 переулок Алтынсарина № 1, 2, 3, 3 переулок Алтынсарина № 1-8, 4 переулок Алтынсарина № 1-12, 5 переулок Алтынсарина № 1-4, улица Орынбаева № 1-61 города Шу.
Избирательный участок № 459
Границы: улица Бектенова № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, улица Строительная № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, улица Ташкенбай № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Жансугурова № 1-22,улица А. Молдагуловой № 1-85, переулок Жансугурова № 1-5, улица Мадели кожа с начала до конца, переулок Ворошилова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, улица Тельпенова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, улица Мостовая № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Мамырова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Гагарина № 1-10, улица Майлы Кожа № 1-49, улица Шевченко № 1-4, улица Сейфуллина с светофора до конца, улица Кирбаева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, улица Текебаева № 1-16, улица Ибрайкула № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, улица Чкалова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Баймухаметова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, улица Щорса № 1-20, улица Исабайулы № 1-22, улица С. Жумабекулы с начала до конца, улица Горгаз 1 с начала до конца, улица Горгаз 2 с начала до конца, улица Жанкулиева с начала до конца города Шу.
Избирательный участок № 460
Границы: улица Степная № 1-46, улица Выгонная № 1-26, улица Продольная № 1-48, улица Панфилова № 2, 4, 14, 16, переулок Стадиона № 1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, улица Гайдара № 1, 2, 2а, 4,улица Театральная № 1, 2, 3, 4, 5, 7, тупик Орталык №1,3,5,7,9,11,13,15,17, улица Сатпаева № 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341,343,345, улица Байтиленова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Байжанова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, улица Толегенова № 1-30, улица Карашева № 1, 3, 5, 7 , 9, 11, 13 ,15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Аубакирова № 1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, улица Б. Момышулы № 1-30, улица Бигельдинова № 1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33, 34,улица Садовая № 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, улица М. Ауэзова № 1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, улица Мельничная № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, улица Жанкулиева № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51,52, улица Дружба № 1, 2, 3, 5, 7, 14, 15, улица Т. Рысбекова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, улица А. Оспановой с начала до конца, переулок Извесковая № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Сейфуллина № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24, улица Абдикеримова с начала до конца, улица 8 марта с начала до конца города Шу.
Избирательный участок № 461
Границы: село Берлик Берликского сельского округа.