Білім саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 30/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде № 3337 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 18/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 26.03.2020 № 18/01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 170 "Балаларға қосымша білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10980 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 05.11.2019 № 62/03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Қоса берілген:
1) "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) алынып тасталды - Қарағанды облысының әкімдігінің 05.11.2019 № 62/03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысының әкімдігінің 05.11.2019 № 62/03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының қосымша сәйкес Қарағанды облысы әкімдігінің қаулылары күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 05 маусымдағы
№ 30/07 қаулысына қосымша
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 43/05 "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2743 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қыркүйекте "Индустриальная Караганда" № 171-172 (21692-21693), 2014 жылғы 27 қыркүйекте "Орталық Қазақстан" № 185-186 (21820) газеттерінде, 2014 жылғы 30 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования
Постановление акимата Карагандинской области от 5 июня 2015 года № 30/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 июля 2015 года № 3337. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26 марта 2020 года № 18/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 26.03.2020 № 18/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2015 года № 170 "Об утверждении стандарта государственной услуги, оказываемой местными исполнительными органами в сфере предоставления дополнительного образования для детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10980) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 05.11.2019 № 62/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования";
2) исключен постановлением акимата Карагандинской области от 05.11.2019 № 62/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Карагандинской области от 05.11.2019 № 62/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановления акимата Карагандинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Абдибеков
Приложение
к постановлению акимата
Карагандинской области
05 июня 2015 года
№ 30/07
1. Постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/05 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере дошкольного и среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2743, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 171-172 (21692-21693), "Орталық Қазақстан" от 27 сентября 2014 года № 185-186 (21820) в информационно-правовой системе "Әділет" 30 сентября 2014 года).

2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 48/06 "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2769 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қыркүйекте "Индустриальная Караганда" № 173-174 (21694-21695), 2014 жылғы 30 қыркүйекте "Орталық Қазақстан" № 187-188 (21822) газеттерінде, 2014 жылғы 7 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 43/04 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2744 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 қыркүйекте "Индустриальная Караганда" № 171-172 (21692-21693); 2014 жылғы 27 қыркүйекте "Орталық Қазақстан" № 185-186 (21820) газеттерінде; 2014 жылғы 29 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 9 маусымдағы № 28/01 "Техникалық және кәсіптік білім беру саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2688 болып тіркелген, 2014 жылғы 24 шілдеде "Индустриальная Караганда" № 128-129 (21649-21650), 2014 жылғы 24 шілдеде "Орталық Қазақстан" № 137-138 (21772) газеттерінде, 2014 жылғы 29 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
5. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 17/01 "Мектепке дейінгі және орта білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2638 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 мамырда "Индустриальная Караганда" № 87-88 (21608-21609), 2014 жылғы 27 мамырда "Орталық Қазақстан" № 95-96 (21730) редакцияларында; 2014 жылғы 03 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 5 маусымдағы
№ 30/07 қаулысымен
бекітілді
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызметі (әрі қарай – мемлекеттік қызмет) балаларға қосымша білім беру, жалпы орта білім беру ұйымдарымен көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету үшін құжаттарды қабылдау мен ұсыну қызмет берушінің кеңсесімен жүзеге асады.

2. Постановление акимата Карагандинской области от 16 сентября 2014 года № 48/06 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере дошкольного и среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2769, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 173-174 (21694-21695), "Орталық Қазақстан" № 187-188 (21822) 30 сентября 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 07 октября 2014 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/04 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2744, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 171-172 (21692-21693), "Орталық Қазақстан" № 185-186 (21820) 27 сентября 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 29 сентября 2014 года).
4. Постановление акимата Карагандинской области от 9 июня 2014 года № 28/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере технического и профессионального образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2688, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 128-129 (21649-21650), "Орталық Қазақстан" № 137-138 (21772) 24 июля 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 29 июля 2014 года).
5. Постановление акимата Карагандинской области от 11 апреля 2014 года № 17/01 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2638, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" № 87-88 (21608-21609), "Орталық Қазақстан" № 95-96 (21730) 27 мая 2014 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 03 июня 2014 года).
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 05 июня 2015 года
№ 30/07
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования" (далее – государственная услуга) оказывается организациями дополнительного образования для детей, организациями общего среднего образования (далее – услугодатель).
Прием и выдача документов для оказания государственной услуги осуществляются через канцелярию услугодателя.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесі: білім алушыны ата-анасының бірінің немесе заңды өкілінің өтініші негізінде балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымына қабылдау.
2. Мемлекеттік қызметтер көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. "Балаларға қосымша білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі № 170 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10980 болып тіркелген) бекітілген "Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында (бұдан әрі – Стандарт) көрсетілген қажетті құжаттарды қоса тапсырумен бірге ата-аналардың (заңды өкілдердің) ерікті жазған өтініші мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің басталуы үшін негіз болып табылады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысының әкімдігінің 05.11.2019 № 62/03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) қызмет беруші кеңсесінің қызметкері құжаттарды қабылдау мен тіркеуді жүзеге асырады, өтініш көшірмесіне уақыт пен күнін көрсетумен бірге тіркеу туралы белгі қойып, оларды басшыға жібереді, 10 (он) минуттан артық емес;
2) қызмет берушінің басшысы құжаттармен танысып, оларды жауапты атқарушыға жолдайды, 5 (бес) минуттан артық емес;
3) қызмет берушінің жауапты атқарушысы қосымша білім беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық дайындайды, қызмет берушінің басшысына қол қою үшін жолдайды, 10 (он) минуттан артық емес;
4) қызмет берушінің басшысы қосымша білім беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрыққа қол қойып, қызмет берушінің кеңсесіне тапсырады, 3 (үш) минуттан артық емес;
5) қызмет беруші кеңсесінің қызметкері мемлекет қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға ұсынады, 2 (екі) минуттан артық емес.
6. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі туралы ақпаратты алу үшін мемлекеттік қызметті алушы бекітілген жұмыс кестесіне сәйкес қызмет беруші кеңсесіне жеке өзі баруы тиіс.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: зачисление обучающихся в организацию дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования на основании заявления одного из родителей или законного представителя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление от родителей (законных представителей) в произвольной форме с предоставлением необходимых документов, указанных в пункте 9 стандарта государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования", утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 апреля 2015 года за № 170 "Об утверждении стандарта государственной услуги, оказываемой местными исполнительными органами в сфере предоставления дополнительного образования для детей" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10980) (далее – Стандарт).
Сноска. Пункт 4 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 05.11.2019 № 62/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, отмечает на копии заявления о регистрации с указанием даты и времени, направляет их руководителю не более 10 (десяти) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и направляет их ответственному исполнителю не более 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя готовит приказ о зачислении в организацию дополнительного образования направляет руководителю услугодателя на подпись не более 10 (десяти) минут;
4) руководитель услугодателя подписывает приказ о зачислении в организацию дополнительного образования и передает его в канцелярию услугодателя не более 3 (трех) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, не более 2 (двух) минут.
6. Способом доставки информации о результате оказанной государственной услуги является личное обращение получателя государственной услуги в канцелярию услугодателя в соответствии с установленным графиком работы.

7. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 1-іс-қимыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету рәсімінің (әрекет) нәтижесі – бөлім басшысына құжаттарды жолдау. Бөлім басшысына жолданған құжаттар топтамасы осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 2-әрекет орындалуының басталуына негіз болып табылады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 2-іс-қимылдың нәтижесі – құжаттарды бөлім басшысының қарастыруы және осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 3-іс-қимыл орындалуының басталуына негіз болып табылатын қарастырылған құжаттардың маманға жолдануы. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 3-іс-қимылдың нәтижесі қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық болып табылады, бұл өз кезегінде осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 4-іс-қимылдың басталуына негіз болады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 4-іс-қимылдың нәтижесі қосымша білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрыққа басшысының қол қоюы болып табылады, бұл 5-іс-қимылдың орындалуына негіз болады. Осы Регламенттің 5-тармағында көрсетілген 5-іс-қимылдың нәтижесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға кеңсе қызметкерінің беруі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушілердің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет беруші кеңсесінің қызметкері;
2) қызмет берушінің басшысы;
3) қызмет берушінің жауапты атқарушысы.
9. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігі, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) қызмет беруші кеңсесінің қызметкері өтініш түскен сәттен бастап 10 (он) минут аралығында құжаттарды тіркеп, оларды басшыға жібереді;
2) қызмет берушінің басшысы 5 (бес) минут аралығында құжаттармен танысып, оларды жауапты атқарушыға жолдайды;
3) қызмет берушінің жауапты атқарушысы 10 (он) минут аралығында қосымша білім беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық дайындайды, қызмет берушінің басшысына қол қою үшін жолдайды;
4) қызмет берушінің басшысы 3 (үш) минут аралығында мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қойып, қызмет берушінің кеңсесіне тапсырады;
5) қызмет беруші кеңсесінің қызметкері 2 (екі) минут аралығында мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға ұсынады.
Құрылымдық бөлімшелер (жұмыскерлер) арасындағы рәсім (іс-қимыл) бірізділігінің сипатталуы әр рәсім (іс-қимыл) ұзақтығының көрсетілуімен бірге осы Регламенттің қосымшадағы бизнес-процестерінің анықтамалығымен айқындалған.

7. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является передача документов руководителю. Переданный пакет документов руководителю является основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является рассмотрение документов руководителем, передача рассмотренных документов специалистам, которые является основанием для выполнения действия 3, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом по действию 3, указанному в пункте 5 настоящего Регламент является приказ о зачислении в организацию дополнительного образования, которые является основанием для действия 4 указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом по действию 4, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является подписанный руководителем приказ о зачислении в организацию дополнительного образования, который является основанием для выполнения действия 5. Результатом по действию 5, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является выдача работником канцелярии результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя в течении 10 (десяти) минут с момента поступления заявления регистрирует и направляет документы на рассмотрение руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами услугополучателя и направляет их ответственному исполнителю в течении 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя готовит приказ о зачислении в организацию дополнительного образования и направляет руководителю услугодателя на подпись в течение 10 (десяти) минут;
4) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его в канцелярию услугодателя в течение 3 (трех) минут;
5) сотрудник канцелярии услугодателя в течении 2 (двух) минут выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю.
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) сопровождается справочником бизнес-процессов согласно приложению к настоящему регламенту.

4. "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
Ескерту. Тарауының тақырыбы жаңа редакцияда - Қарағанды облысы әкімдігінің 20.06.2016 № 43/06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
10. Стандартқа сәйкес мемлекеттік қызмет автоматтандырылмаған және "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы арқылы көрсетілмейді.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы әкімдігінің 20.06.2016 № 43/06 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
"Балаларға қосымша білім беру
бойынша қосымша білім беру
ұйымдарына құжаттарды
қабылдау және оқуға қабылдау"
мемлекеттік қызмет регламентіне
қосымша
"Балаларға қосымша білім беру бойынша қосымша білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы.
Шартты белгілер
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 5 маусымдағы
№ 30/07 қаулысымен бекітілген
"Орта білім беретін үздік ұйым" грантын тағайындау конкурсына қатысу үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Ескерту. Алынып тасталды - Қарағанды облысының әкімдігінің 05.11.2019 № 62/03 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
Сноска. Заголовок главы 4 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 20.06.2016 № 43/06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
10. Согласно Стандарту государственная услуга не автоматизированная и не оказывается через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Сноска. Пункт 10 – в редакции постановления акимата Карагандинской области от 20.06.2016 № 43/06 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Прием документов и зачисление
в организации дополнительного
образования для детей по предоставлению
им дополнительного образования"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации дополнительного образования для детей по предоставлению им дополнительного образования".
Условные обозначения
Утвержден
постановлением акимата
Карагандинской области
от 5 июня 2015 года
№ 30/07
Регламент государственной услуги "Прием документов для участия в конкурсе на присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования"
Сноска. Исключен постановлением акимата Карагандинской области от 05.11.2019 № 62/03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)