Өрт қаупі жоғары кезеңде жеке тұлғалардың Қарағанды облысының мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу және орманды пайдалану құқығын шектеу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 51/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 3447 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 сәуірдегі № 20/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 02.04.2019 № 20/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексіне, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1726 "Ормандағы өрт қауіпсіздігі қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының мемлекеттік орман қоры аумағында өрт қаупі жоғары кезеңде (жыл сайын 10 сәуірден 31 қазанға дейін) ормандарда жеке тұлғалардың болуына тыйым салынсын және орманды пайдалану құқығы шектелсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облысы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков

О запрещении пребывания физических лиц и об ограничении права лесопользования на территории государственного лесного фонда Карагандинской области в период высокой пожарной опасности
Постановление акимата Карагандинской области от 8 сентября 2015 года № 51/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 октября 2015 года № 3447. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 2 апреля 2019 года № 20/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 02.04.2019 № 20/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Лесным кодексом Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1726 "Об утверждении Правил пожарной безопасности в лесах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. На территории государственного лесного фонда Карагандинской области в период высокой пожарной опасности в лесах (с 10 апреля по 31 октября ежегодно) запретить пребывание физических лиц и ограничить право лесопользования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Абдибеков