Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 355 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 15 қазандағы XХXVIII сессиясының № 442 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 3460 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 355 ХХХI сессиясының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 2890 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" № 245-246 (21880), 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" № 225-226 (21746-21747) газеттерінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 8 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
нұсқалған шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 12,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қ. Оспанова
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 15 қазандағы
XXXVIII сессиясының № 442 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының № 355 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение XХXVIII сессии Карагандинского областного маслихата от 15 октября 2015 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 октября 2015 года № 3460
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХI сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 355 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2890, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2014 года № 245-246 (21880), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2014 года № 225-226 (21746-21747), в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2015 года), следующие изменения:
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
К. Оспанова
Секретарь областного маслихата
Н. Дулатбеков
Приложение
к решению XXXVIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 15 октября 2015 года № 442
Приложение 1
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Областной бюджет на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

3218647
4
Емханалар
19685224
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19685224
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2026573
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
490291
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16848704
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
319656
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
2032934
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2032934
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1984484
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
48450
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4078232
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1282131
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133892
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
894172
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
23215
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5499
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
43919
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
181434
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2796101
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2245969
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
550132
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5864312
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4264045
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2595730
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
530797
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1573619
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

3218647
4
Поликлиники
19685224
253
Управление здравоохранения области
19685224
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2026573
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
490291
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16848704
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
319656
5
Другие виды медицинской помощи
2032934
253
Управление здравоохранения области
2032934
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1984484
029
Областные базы спецмедснабжения
48450
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4078232
253
Управление здравоохранения области
1282131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133892
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
894172
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
23215
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5499
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
43919
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
181434
271
Управление строительства области
2796101
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2245969
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
550132
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5864312
1
Социальное обеспечение
4264045
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2595730
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
530797
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1573619
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах

26370
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9504
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9504
261
Облыстың білім басқармасы
10685
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10685
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5111258
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1135406
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
321043
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
3444800
098
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
210009
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
251750
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
251750
2
Коммуналдық шаруашылық
6394147
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1755691
013
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
715897
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1039794
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4638456
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72806
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1143
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2555028
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
171896
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1837583
3
Елді-мекендерді абаттандыру
50109
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
50109
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26370
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9504
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9504
261
Управление образования области
10685
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10685
271
Управление строительства области
5111258
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1135406
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
321043
063
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
098
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
251750
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251750
2
Коммунальное хозяйство
6394147
271
Управление строительства области
1755691
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
715897
030
Развитие коммунального хозяйства
1039794
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4638456
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
72806
005
Капитальные расходы государственного органа
1143
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2555028
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
171896
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1837583
3
Благоустройство населенных пунктов
50109
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
50109
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

449897
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
449897
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
10151391
1
Ауыл шаруашылығы
8147026
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7907562
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130609
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
100000
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
737184
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
30598
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
497720
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
30504
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3225
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
195626
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
89370
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
482294
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
30262
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5383482
719
Облыстың ветеринария басқармасы
239464
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39006
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне өкілеттіктердің берілуіне байланысты агроөнеркәсіптік кешен саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
111458
2
Су шаруашылығы
418099
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

449897
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
449897
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
10151391
1
Сельское хозяйство
8147026
255
Управление сельского хозяйства области
7907562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
130609
002
Поддержка семеноводства
100000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
737184
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30598
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
497720
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
30504
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3225
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
195626
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
89370
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
482294
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
30262
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5383482
719
Управление ветеринарии области
239464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
39006
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
89000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
111458
2
Водное хозяйство
418099
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

26717
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2918449
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
60039
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2858410
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
388697
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
129653
067
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
179044
068
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
80000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1151422
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1150364
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1058
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
4249187
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1000000
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3162387
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
86800
14
Борышқа қызмет көрсету
112459
1
Борышқа қызмет көрсету
112459
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
112459
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
112459
15
Трансферттер
24156325
1
Трансферттер
24156325
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
24156325
007
Субвенциялар
22819004
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
635906
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2795
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

26717
271
Управление строительства области
2918449
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
60039
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2858410
275
Управление предпринимательства области
388697
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
129653
067
Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
179044
068
Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
80000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1151422
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
1150364
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1058
299
Управление экономики и финансов области
4249187
012
Резерв местного исполнительного органа области
1000000
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3162387
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
86800
14
Обслуживание долга
112459
1
Обслуживание долга
112459
299
Управление экономики и финансов области
112459
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
112459
15
Трансферты
24156325
1
Трансферты
24156325
299
Управление экономики и финансов области
24156325
007
Субвенции
22819004
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
635906
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2795
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий

65478430
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42190242
Нысаналы даму трансферттері
16476006
Бюджеттік кредиттер
6812182
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
42190242
оның ішінде:
Облыс мәслихатының аппараты
202
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
202
Облыс әкімінің аппараты
39850
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
7068
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
32782
Облыстың тексеру комиссиясы
470
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
470
Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы
182
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
182
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
19527
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
19527
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
3163001
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3163001
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
190076
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
190076
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
132579
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
132579
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
1839
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1839
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
2354
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2354
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
861
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
861
Облыстың дін істері басқармасы
2416
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2416
Облыстың білім беру басқармасы

65478430
в том числе:
Целевые текущие трансферты
42190242
Целевые трансферты на развитие
16476006
Бюджетные кредиты
6812182
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
42190242
в том числе:
Аппарат маслихата области
202
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
202
Аппарат акима области
39850
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
7068
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
32782
Ревизионная комиссиия области
470
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
470
Управление государственных активов и закупок области
182
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
182
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
19527
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
19527
Управление экономики и финансов области
3163001
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3163001
Управление физической культуры и спорта области
190076
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
190076
Управление культуры, архивов и документации
132579
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
132579
Управление по развитию языков области
1839
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1839
Управление по вопросам молодежной политики области
2354
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2354
Управление по инспекции труда области
861
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
861
Управление по делам религий области
2416
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2416
Управление образования области

5773808
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
3713870
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
148779
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
206289
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
980875
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
209724
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
514271
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
24797170
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
18840107
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
4445023
Халықтың иммунитетін сақтандыруды қамтамасыз етуге
1067484
Жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға
11739
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
38892
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
393925
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
996316
Халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге
384007
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
94355
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
517954
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27584
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27395
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

5773808
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3713870
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
148779
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
206289
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
980875
На текущее обустройство моногородов
209724
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
514271
Управление здравоохранения области
24797170
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18840107
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
4445023
На обеспечение иммунопрофилактики населения
1067484
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного образовательного заказа местных исполнительных органов
11739
На текущее обустройство моногородов
38892
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
393925
Управление координации занятости и социальных программ области
996316
На оказание социальной защиты и помощи населению
384007
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
94355
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
517954
Управление внутренней политики области
27584
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27395
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

189
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2299119
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24000
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық ставкаларды субсидиялау
1809170
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
77000
Моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
129653
Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
179044
Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
80000
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
252
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы
567
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
567
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
2307301
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
4893
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
89370
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
482
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
482294
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
30262
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1700000
Облыстың жер қатынастары басқармасы
215
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
215
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
365
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
365
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

189
Управление предпринимательства области
2299119
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
24000
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1809170
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
77000
На реализацию текущих мероприятий в моногородах
129653
На субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
179044
На предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
80000
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
252
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
567
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
567
Управление сельского хозяйства области
2307301
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4893
На субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
89370
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
482
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
482294
На субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
30262
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1700000
Управление земельных отношений области
215
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
215
Управление архитектуры и градостроительства области
365
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
365
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области

1786583
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
1150364
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
270
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
132940
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
50109
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
3003
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
449897
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
232922
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
232520
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
402
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
16258
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
16258
Облыстың құрылыс басқармасы
210166
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
157
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
210009
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
36468
Жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органның штат санын ұстауға
36468
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
36991
Сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы істері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға
36991
Облыстың ветеринария басқармасы
114860
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
114860
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
192
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
192
Нысаналы даму трансферттері:

1786583
На текущее обустройство моногородов
1150364
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
270
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
132940
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
50109
На содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства
3003
На организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
449897
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
232922
На текущее обустройство моногородов
232520
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
402
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
16258
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
16258
Управление строительства области
210166
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
157
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
36468
На содержание штатной численности уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель
36468
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
36991
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля
36991
Управление ветеринарии области
114860
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
114860
Управление по мобилизационной подготовке области
192
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
192
Целевые трансферты на развитие:

16476006
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
13108301
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2440921
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1997059
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
1252191
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
194633
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1042745
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
54268
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2681684
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
3444800
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
826717
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
800000
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
26717
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2540988
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
2144594
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
143586
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
251750
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1058
Бюджеттік кредиттер
6812182
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1400000
Тұрғын үй жобалауға және салуға
1400000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4107187
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
4107187
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
481626
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
481626
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
671369
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
671369
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
152000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
152000
Қарағанды облыстық мәслихатының
2015 жылғы 15 қазандағы
XXXVIII сессиясының №442 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
XXXI сессиясының №355 шешіміне
5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
(мың теңге)
1
2
Барлығы
32282420
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14293158
Нысаналы даму трансферттері
12000449
Бюджеттік кредиттер
5988813
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14293158
оның ішінде:
Облыс әкімінің аппараты
32782
Азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
32782
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
3162387
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3162387
Облыстың білім беру басқармасы

16476006
в том числе:
Управление строительства области
13108301
На строительство и реконструкцию объектов образования
2440921
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1997059
На развитие объектов коммунального хозяйства
1252191
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
194633
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1042745
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
54268
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2681684
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
826717
На развитие транспортной инфраструктуры
800000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
26717
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2540988
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
2144594
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
143586
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
251750
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1058
Бюджетные кредиты
6812182
в том числе:
Управление строительства области
1400000
На проектирование и (или) строительство жилья
1400000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4107187
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
4107187
Управление экономики и финансов области
481626
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
481626
Управление сельского хозяйства области
671369
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
671369
Управление предпринимательства области
152000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
152000
Приложение 3
к решению XXXVIII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 15 октября 2015 года № 442
Приложение 5
к решению XXXI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 11 декабря 2014 года № 355
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
32282420
в том числе:
Целевые текущие трансферты
14293158
Целевые трансферты на развитие
12000449
Бюджетные кредиты
5988813
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
14293158
в том числе:
Аппарат акима области
32782
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
32782
Управление экономики и финансов области
3162387
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3162387
Управление образования области

4904326
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
3713870
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
916431
Моноқалаларды ағымдағы жайластыру
209724
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдардың жүргiзуге облыстардың жергiлiктi атқарушы органдарынан функцияларды берумен байланысты
64301
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
781401
Халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге
265438
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
515963
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3038056
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
1824458
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
13125
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
1150364
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
50109
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1834086
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі , орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
1335879
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
265687
Моноқалаларды ағымдағы жайластыруға
232520
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
129653
Моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
129653
Облыстың ветеринария басқармасы
200458
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
89000
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
111458
Облыстың құрылыс басқармасы
210009
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
210009
Нысаналы даму трансферттері:
12000449
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
8879817
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
321043
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
1135406
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
715897
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2858410
Бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
3444800
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
404261
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
140900
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

4904326
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
3713870
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
916431
На текущее обустройство моногородов
209724
В связи с передачей функций от местных исполнительных органов областей в ведение местных исполнительных органов районов (городов областного значения)
64301
Управление координации занятости и социальных программ области
781401
На оказание социальной защиты и помощи населению
265438
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
515963
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3038056
На жилищно-коммунальное хозяйство
1824458
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13125
На текущее обустройство моногородов
1150364
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
50109
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1834086
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1335879
На субсидирование пассажирских перевозок по социальнозначимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
265687
На текущее обустройство моногородов
232520
Управление предпринимательства области
129653
На реализацию текущих мероприятий в моногородах
129653
Управление ветеринарии области
200458
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
89000
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
111458
Управление строительства области
210009
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда
210009
Целевые трансферты на развитие:
12000449
в том числе:
Управление строительства области
8879817
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
321043
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1135406
На развитие объектов коммунального хозяйства
715897
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2858410
На строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3444800
На развитие объектов государственных органов
404261
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
140900
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах