Қарағанды облысы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 11/03 "Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің Мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 64/07 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 3549 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2020 жылғы 17 қарашадағы № 73/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 17.11.2020 № 73/01 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қарағанды облысы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 11/03 "Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің Мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1879 болып тіркелген, 2010 жылғы 10 маусымдағы № 89-92 (20876) "Орталық Қазақстан" және 2010 жылғы 10 маусымдағы № 64-65 (20927-20928) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар тарих-мәдени ескерткіштерінің Мемлекеттік тізімінде:
"Шахтинск қаласы" деген бөлімде 1322 нөмірлі жол алынып тасталсын;
"Абай ауданы" деген бөлім мынадай мазмұндағы 36-1 нөмірлі жолмен толықтырылсын:
"Мамочкино – қала құрылысы – Жартас кенті".
"Қарағанды облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
"Қарағанды облысы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № 11/03 "Қарағанды облысының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің Мемлекеттік тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының
Әкімі
Н. Әбдібеков
Келісілді
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
_________________________
2015 жыл 18 қараша

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года № 11/03 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 5 ноября 2015 года № 64/07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2015 года № 3549. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 17 ноября 2020 года № 73/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 17.11.2020 № 73/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года № 11/03 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1879, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 июня 2010 года № 89-92 (20876) и "Индустриальная Караганда" от 10 июня 2010 года № 64-65 (20927-20928)) следующие изменение и дополнение:
в Государственном списке памятников истории и культуры местного значения Карагандинской области, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "город Шахтинск" исключить строку под номером 1322;
раздел "Абайский район" дополнить строкой 36-1 следующего содержания:
"Мамочкино" - градостроительства – поселок Жартас".
Государственному учреждению "Управление культуры, архивов и документации Карагандинской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Постановление акимата Карагандинской области "О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Карагандинской области от 16 апреля 2010 года № 11/03 "Об утверждении Государственного списка памятников истории и культуры местного значения Карагандинской области" вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Карагандинской области
Н. Абдибеков
Согласовано
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
______________________
5 ноября 2015 год